Eşimin 2. Bir hattı oldugunu ogrendim

mmervetmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
25
3
26
Herkese merhaba. Esim gecen gun yeni hat aldi kendine. Suan benim kullandigim hatta esimin ustune neyse e devletten esimin onceki faturali hattin borcuna bakicaktim ve hat iptal olmusmu diyede bakicaktim bi baktim esimin yeni aldigi numaranin sonu farkli numara oldugunu daha gordum ve bu numarayi kaydettim ve sok oldumm esimin bu numarayla baska whatsap actigini benimle olan fotosunu beni kirpip kendisni koydugunu gordumm basimdan kaynar sular dokuldu son gorulmesi kapali hat aktifmi diye gizliden aradim gizliyide kapatmiss baska bir telefonu oldugunu dusunmuyorum cunku eger baska telefonu olsaydi gizli gizli tiktok indirip bakmazdi. Ben simdi napicaam kafam cok karisikk o hatti kullandigini nasil ogrenicem bu arada yeni aldigi telefon cift hatli telefon

Telefon çift hatlıysa ikinci whatsapta telefonda bi klasörde gizlidir teline bakabiliyorsanız kilitli bi klasör vs varmı ama iki whatsap indiriliyor çift hatlı telefona eminim eşime yapmıştık biz çok oldu nasıl yaptık hatırlamıyorum

Herkese merhaba. Esim gecen gun yeni hat aldi kendine. Suan benim kullandigim hatta esimin ustune neyse e devletten esimin onceki faturali hattin borcuna bakicaktim ve hat iptal olmusmu diyede bakicaktim bi baktim esimin yeni aldigi numaranin sonu farkli numara oldugunu daha gordum ve bu numarayi kaydettim ve sok oldumm esimin bu numarayla baska whatsap actigini benimle olan fotosunu beni kirpip kendisni koydugunu gordumm basimdan kaynar sular dokuldu son gorulmesi kapali hat aktifmi diye gizliden aradim gizliyide kapatmiss baska bir telefonu oldugunu dusunmuyorum cunku eger baska telefonu olsaydi gizli gizli tiktok indirip bakmazdi. Ben simdi napicaam kafam cok karisikk o hatti kullandigini nasil ogrenicem bu arada yeni aldigi telefon cift hatli telefon
Fatura kontrolü yaptığınız yerden iki telefon hattının da arama dökümlerine ulaşabiliyor olmanız lazım. Açılırsa en basitinden internet ve arama sürelerini görmeniz mümkün. Sedsizce takipte kalmanızı öneririm, altından iyi şeyler çıkmayacak sanki bunun

Döküman çıkarma gibi bi sansim yok sanirimm bu telegram aklimada geldi ama whatsapida var delik toplamaya calisicam zaten ama nasil yapicam baska telefonu varmi yokmu o hatti nereye takiyo kendi telefonunuma takiyo once onu ogrenmem lazimm kac gundur dusunmekten kafayi yicem
Telefonun sim kart girişini açmak çok zor değil, duşa girdiği süre bile yeter

Arkadaş kullanıyor yalanı da işe yaramaz, watsap profil resmi kendi resmi, üstelik aslında karısının olduğu ama karısını kesip kendini tek koyduğu resim. Ama gel de anlat işte konu sahibine.
Çok vizyonsuz gördümde bukadarına da pes. Normalde fotolarda demek keko gibi çikiyor, ilk kez iyi çıktığı bir fotosu olmuş şanssızlığa bak yanında karısı var. İyi ki kırpmayı akıl etmiş ama yüzünü karalayabilirdi de. Allahım yarabbim böyle kekolara kadınlar kanıyor ya kime daha üzüleceğimi bilmiyorum.

Eşinizin aldiği telefon xiaomi markaysa iki hatti ayni yerde kullanabilir.İnternetten arayüz olarak araştırın.
Hem 2 hat hem de 2.telefon kullanimi için çok uygun.Hem de saniyeler içinde arayüz değişimi yapabiliyorsun.

Erkekler neden evlenip bunca zaman beraber oldukları kadınları dışarıda hiç tanımadıkları onun bunun altına para karşılığı yatan kadınlarla aldatmak istiyor bir türlü anlayamıyorum. Nasıl bir miğde var bunlarda Allah' larından bulsunlar

Çünkü erkeğin fıtratında keşfetme arzusu var kadın gibi değil erkek tarihten beri hep çokeşli olmuştur (poligami) kadınsa tek eşliliğe yatkındır. Freud gibi bilimadamları 100 küsür yıl önce açıklamış bunu… Günümüz modern dünyasında kabul etmek zor ama bilinçaltları bu şekilde çalışıyor.
Bunun dışında seks işçilerinde bir kusur göremiyorum onlara saygım sonsuz

Gizli hat varsa %80 aldatılıyorsunuz. Şaşmaz 👍🏻

X