Esimin ailesi (eltim) ve ben kültür ve hayat anlayisimiz

Böyle tiplerden uzak dur hayatinda tek başarisi evlenmek oldugu icin hep seni kiskanicak.
Benim yengem 22 senedir almanyada hala almanca bilmiyor heryere amcam götürüyor doktora vs. Cok kiziyorum böyle tiplere egitimsiz olabilirsin ama kendini egitebilirsin oku caliş. Bide böyleleri yaraniyor nedense hep cirkef olup bide daire falan aliyorlar

Kim bana nasil davranmissa bende aynini iade etmisim ne var ??? Üslup mus bi bak bakalim kim önce üslubunu bozmus her b.ka maydonozsunuz
Hanfendi burası istediğinizi yazabileceğiniz bir platform değil. Birazdan banlanırsınız zaten ancak bu yazdıklarınız hakkınızda hakaret davası açılmasına sebep olabilir. Kendinize gelin.

Burdada cogu kisinin kizi var sende geber ozaman böyle aptal aptal yazarsaniz cevabini alirsiniz gocunupda cevap bile vermeyin biraz gururun varsa yazmazsin !!
Yarın gidin ifade verin bakalım
Tamam kızı olanlar yaşasın oğlu olanlar ölsün
Erkek çocukları yetimhaneye düşsün sizde gidin evlenin
Mantığa gel

Eltin seni kiskaniyor bunu anlamadin mi? Esin seni destekliyorsa bosver eltin ne dedigi umursama, kendi konduramiyor sana saldiriyor birseyler ortaligi karistirmak icin. O yüzden bosver Böyle seylere takilma. Egal

Bence siz ve eltiniz tam zamanlı bir işte çalışmalısınız. Odağınızı başkalarında tutacak kadar boş vaktiniz var mı cidden?

Bırakın istedikleri gibi konuşsunlar siz muhatap olmayın.
Türkçen kötü diyorlarsa bana yetiyor deyin geçin neden umursuyorsunuz ki?
Sadece merhaba, nasılsın yeterli.
Ayrıca yok ben şöyle okudum, o böyle okudu muhabbetiniz bana itici geldi.
Sanki sizde sürekli bir kıyaslama içinde gibisiniz.

Umursamazsanız olur biter..

Ezikliğinden yapıyordur yoksa insan neden o mu güzel ben mi diye kıyaslar ki?. Ben instagramda çok vakit geçirmiyorum diyin olsun bitsin. Çok muhatap olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…