Eşimin Ailesi

Kusura bakmayın sorunun büyüğü sizin eşinizde ,evet abla annemlerde kal bayramda ,bizim eşimle planımız var diyebilir ,siz aile terapistine yalnız gidin önce bunları anlatın ,size yol göstersin ki siz eşinize resti çekin ,oda ailesine çeksin ,

Yazdiklarinizdan butun is sizin ustunuze yikilmis gibi anliyorum. Esiniz neden ev islerinin ve cocuk bakiminin ona dusen kismini yapmiyor? Pardon, bunu gordugumde baska seye odaklanamiyorum. Ailesinden once kendisi yuk olmus size. Ayrica evet, ablasina gelme diyecek. O sinir koyamiyor, isler size kaliyor. Ne ala memleket!

Bence sizde de var bir gariplik. Eşinizi memlekete gotururlerken illaki size de gel denilmiştir siz istememissinizdir.
Ayrıca annesi değil mi yahu istediği gibi öper. Sever. Size ne.
Tamamını okuyup zamanımı ziyan edemedim boş triplere, kusura bakmayın.

Canım kayınvalidenin eşini yani kendi oğlunu sarılıp öpmesi yolda koluna girip gururla yürümesi gayet hoş abartmadığı sürece ama inan sadece bu normal olan bana göre. Gerisine bakınca eşin a dan z ye suçlu ikili oynuyor sen ve ailesi arasında. Bende eşimle 7 yıldan sonra evlendim 13yıllık evliyim o erkek ailesinin hadsizliği merakı eşine bağlı yüzüne bakmıyorlar o tepki vermiyor eve yatılı kabul ediyor çok saçma değil mi? Ailesi ile tatile gidecekse boşan ailesiyle yaşasın bi zahmet. Bana öyle geliyor ki görümcen gelince 2. Büyük tartışmanızı yaşayacaksınız. Eşin önce idrak etsin önceliği karısı ve çocuğu. Sizi sahiplensin sen gideceksn onlar yüzüne bakmayacak yok ya hesap sorsun önce gelme diyemez tstli gidiyoruz kısa bir tatil planlayabilirdi. İstesin yeter ki! Ailenn yanına gitmek istediğini yada kısa bir tatil istediğini ablasının gelişini iptal etmesini söyle eşine ne diyecek bakalım? Ablası hizmet bekler ne demekmiş evine hizmetli tutsun o zaman evinde otursun.

Bi şey sölücem sen eşine zerre toz kondurmuyosun.Eşin burda evı ıle aılesı arasındakı sınırı bilmiyor.Sen kendı başına çırpınıp duruyosun.Eşin anlayışlı fln değil.Ailesıne eşin dicek benım de sorumluluklarım var dıye.Bak o zaman dusuncesızşık edıolarmı?

Şu yaziyi okuyunca eşinize hak verdim ben .
Ablası arayıp haftasonu ne yapıyorsunuz diye soruyormusta annesi öpüp koluna giriyormuşta yok yeğeni bilmem me yapıyormuşta ..
Eşiniz sizle vakit geçirmek istemiyor bence .

keske esiniz ailesine verdigi degeri size ve cocugunuza verse. ya da sizin ona verdiginiz degerin yarisini size verse.

uzuldum adiniza.

Ben şuraya takıldım bayramda ailesi götürmüş yazmıssınız
Eşinize toz kondurmak istemiyorsnz ama eşiniz hatalı ailesi değil eşiniz gitmiş bayramda. Kimse zorla kimseyi götürmez
Eşiniz dengeyi kuramıyor demekki

Uykucubayannicki ve uyumayan bayan bu saatte.. Normalde yorum yapmam Ama valla dayanamadım uyku tutmadı bni

Eşimi kırmak istemiyorumdan başka birşey okumadım. Boyuna tekrarlamışsınız.

E o sizi kırıyor ama ve sizde anasında bacısında suçu buluyorsunuz.

Halbuki eşiniz suçlu.

Bu arada bir anne hangi yaşta olursa olsun öper yavrusunu. Ne var ki bunda. 6 yaşında oğlum var gün içinde 40 kere gelir öper beni, bende onu tabi. 40 yaşına gelse eminim ki bu öpmeler devam eder :)

Ailesine düşkünlüğünü evlenmeden önce bilmiyordum. Ablası arıyordu. Ablası aramasına rağmen esim benimle vakit geçirmeye devam ediyordu. Bırakıp gitmiyordu. Anlamadan, surf yorum ypamk için yazı yazıp insanların vaktini çalmayın. Hadi güle güle

Ne o öyle vıcık vıcık. Hele de eşinin yanında. Hiç tasvip etmiyorum. Annesinin oğlu olabilir ama o artık bir eş bir baba aile reisi. Olmaz. Ortalık yerde böyle davranılmaz. Ben bu hareketleri gördükçe eşim gözümde küçülüyor. Yalnızken napiyorsa yapsın.

11 yaşındaki cocugu bile dayısını sevdigi icin suçlayıp her şeyin sebebi olan eşinize toz kondurmamaniz gercekten ibretlik.
Sizin anlayışınız kit galiba. O yazıda çocuğa en ufak bir suç yüklenmemiş. Suçlu ilgisiz anası babası. Benim çocuğum babası ile vakit geçirecekken kuzeni kendi babası ise vakit geçiriyorsa kızarım tabi. Söz konusu benim cocugumsa kimseyi tanımam. Onun babası ilgilenmiyorsa benim çocuğumun sucu ne! Kusura bakmayın

Siz de bir kv yada kv adayisiniz anlaşılan. Yazık sizin gelininize. Sizin gibiler yüzünden ne yuvalar yıkılıyor. Benden size bir tavsiye: Gelininizin yanında öyle davranmayın oğlunuza. Yazık edersiniz.

Siz de bir kv adayisiniz. Yazık sizin gelininize. Benden size bir tavsiye: Gelininizin yanında öyle davranmayın oğlunuza. Yazık edersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…