Eşimin anal iliski istegi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazdığınızı tekrar okuyun.Günah yazmışsınız.Ben de size derim ki günahı sevabı sizden mi öğreneceğiz?Bu arada dini yorum da yapmak yasak.
Ben burda daha yeniyim ve yasagida bilmiyorum .ben sana yorum atmadim konumun sahibine yorum attim .konumun sahibiyle normal konuşurken size ne oluyor kendi işinize bakin yorumumu begenmiyorsan yazmak sorunda degilsin sana yorum atmadimmm

İçimden benzer şeyler geçiyordu bunu görmeden evvel. Herif hakiki bela ama bu da melek değil yani diyordum. İnsan o gül yüzlü çocuğunun yüzü suyu hürmetine biraz içi durulur. Ne bitmez kini nefreti varmış, fokur fokur kaynaya kaynaya eksilmemiş. İnsan bi ürperiyor. Korkunç.

Ben salak gibi son konusunda kadinin kandiriliyor olabilecegini düşündüğüm için hafif duzeyde bir yorum yapmışım. Linclerler konu acmak istemiyorum diye bana ozelden yazdi. Kandirilmadigini, kisisel tercihinin bu yonde oldugunu anlayinca mesafe koydum, uzatmadim. Meğer ne kadar kötüymüş. Kendi dahil herkesten nefret ediyor

Ben salak gibi son konusunda kadinin kandiriliyor olabilecegini düşündüğüm için hafif duzeyde bir yorum yapmışım. Linclerler konu acmak istemiyorum diye bana ozelden yazdi. Kandirilmadigini, kisisel tercihinin bu yonde oldugunu anlayinca mesafe koydum, uzatmadim. Meğer ne kadar kötüymüş. Kendi dahil herkesten nefret ediyor
Birde diyor ki orda beni yargılayanlardan biri evli adamla yatıyor. Nereye saldıracağını şaşırdı.

Birde diyor ki orda beni yargılayanlardan biri evli adamla yatıyor. Nereye saldıracağını şaşırdı.

Aman aman bu nedir, evlerden ırak. sizin konunuzu okudugumda kelimeler bogazimda düğümlendi, yorum yapamadım. Ustune bu bedduayi görünce gercekten kendimi cok kotu hissettim ya. Bu nasil bir nefrettir, anlayamadim.

Ne diyorsunuz siz ya,bu şekilde ne zaman bir şey yazmışım size,vallahi pes ! Öyle mi yazmıştım hadi bir ekran görüntüsü atın ya

Ne diyorsunuz siz ya,bu şekilde ne zaman bir şey yazmışım size,vallahi pes ! Öyle mi yazmıştım hadi bir ekran görüntüsü atın ya

Ben ozel konusmalarin yayınlanmasını etik bulmuyorum. Adamla kahvaltiya gitmistiniz? Yuzuguyle gelmisti? Dilerseniz kendiniz paylasabilirsiniz benimkilerle beraber, benim rızam var. Bu son mesajim sizi gozardi ediyorum. Lutfen ozelden de yazmayin.

Aman aman bu nedir, evlerden ırak. sizin konunuzu okudugumda kelimeler bogazimda düğümlendi, yorum yapamadım. Ustune bu bedduayi görünce gercekten kendimi cok kotu hissettim ya. Bu nasil bir nefrettir, anlayamadim.
Yazarken çektiğim acıyı göğüs kafesimi açıp gösterebilseydim eğer burdakilere. Benim acıma benden çok ağlarlardı. Ama böyle vicdansız Allah korkusu olmayanlarda var.

Ben ozel konusmalarin yayınlanmasını etik bulmuyorum. Adamla kahvaltiya gitmistiniz? Yuzuguyle gelmisti? Dilerseniz kendiniz paylasabilirsiniz benimkilerle beraber, benim rızam var. Bu son mesajim sizi gozardi ediyorum. Lutfen ozelden de yazmayin.
Yüzük mü 🤣 yemin ediyorum bu kadarına pes bdv konularını iyi harmanlamissiniz.Hepsi karışmış
Size hiçbir yerden yazmıyorum ben de göz ardı ediyorum.Konu dışı olduğu için burada değil yazan özele gelsin sorun etmem ben

Yazarken çektiğim acıyı göğüs kafesimi açıp gösterebilseydim eğer burdakilere. Benim acıma benden çok ağlarlardı. Ama böyle vicdansız Allah korkusu olmayanlarda var.
Bana özelden yazdığı küfürleri okusanız aklınız şaşar,hani böyle bazı erkeklerin ettiği küfürlerden bir sürü ama ben paylasmayacagim özel özelde kalsın.(Burads kibar yazıyor.)Paylasacagim mecra belli.

:KK70: :KK70: :KK70:

Bana özelden yazdığı küfürleri okusanız aklınız şaşar,hani böyle bazı erkeklerin ettiği küfürlerden bir sürü ama ben paylasmayacagim özel özelde kalsın.Paylasacagim mecra belli.
Ben paylaşabilirim sorun yok. Ne ana bıraktım ne avrat bıraktım. Hepsinin arkasındayım. Biraz daha kaşınırsan küfretmediğim bir bastığın toprak kalmayacak. İşine bak

Ben burda daha yeniyim ve yasagida bilmiyorum .ben sana yorum atmadim konumun sahibine yorum attim .konumun sahibiyle normal konuşurken size ne oluyor kendi işinize bakin yorumumu begenmiyorsan yazmak sorunda degilsin sana yorum atmadimmm
Size mi soracağım?İstediğim yoruma cevap yazarım.Günah olduğunu tebliğ ettiğiniz gibi işime de karışın.Yeniyseniz öğrenin.Dini yorum yapmak yasak.

Ablacım hortum diyosun daha beter ediyorsun.
O hortuma başlığı takıp yıkandıktan sonra gusül alırken temiz olduğuna gerçekten inanıyor musun. Yahu g.tümüze sokmadığımız bi hortum kalmıştı.
Kiii söylediniz diye söylüyorum. Benim evimde öyle birşeye zaten cesaret edemezsiniz :) kimse edemez :)
Gusül mü 😂😂

Konuyu kapattırdınız sonunda.
zaman zaman ettiğiniz küfürlere alışığız, küfürden işlem yaparız banlanırsınız, isterseniz birbirinizi mahkemeye de verirsiniz, ki bence bu yasal hak kullanılmalı lakin şu sitede birbirinizin acıları, yaraları üzerinden laf sokmayın, beddua etmeyin.

Son düzenleme:
Korku filmi gibi ya. Ss aldim ama resim paylasma kısmı aktif degil nedense. Birde beni yalanci cikartmaya çalışıyor, saka gibi
Siteye uygulamadan giriyorsanız görsel paylaşım özelliği aktif olmuyordur, tarayıcıdan giriş yaparsanız böyle bir sorun yaşanmaz, mesaj yazma alanının altında Dosya Ekle butonu çıkar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X