Eşimin annesiyim sanırım

Eziklik psikolojisi baska bisey degil. Eşine layik olmaya cabaliosun niye bilmem. Sen calismadigin icin falan mi? Öyle bile olsa hastayken en azindan canını düşün sen dusunmedikce elin adami hic düşünmez seni.

Kizlar o kadar haklisiniz ki
Artik tavrimi degistirmem lazim gercekten
Dun firina tavuk attim hazir firin acikken kurabiye de atayim diyip hasta hasta kurabiye yapan bi enayiyim ben
Bu yok baska bisey bu acayip bi yaranma istegi var sende. Bu kadar büyük özgüven eksikligi senin hayattan keyif almani kendin icin biseyler yapmani engeller. Hep baskasi için yaşarsın. İzlediğin filmden, okudugun kitaptan içtiğin caydan bile zevk alamazsin kafan baska yerde olur hep. Izleniomussun gibi hissediyosun kendini sanki bi hayalet tepende teftişte duruyor hep.

Tencereleri ve plastikleri makineye atmiyorum yiprandi birkaci oyle. 2 kisiyiz 1 makine 4 5 gunde doluyor ve bekledikce koku olusuyor o yuzden ben hergun sabah aksam bulasık yikiyorum. Kalabalik misafir geldiginde calistiriyorum genelde
Sizin kari koca kafanızda hayati karmasiklastirma üzerine bi takim sorunlar var ha. Çalıştır gitsin tencereyle ne olacak yilda bi tane tencere aliver. Onca suya daha cok para gidiodur.

Bende sen gibiydim ama şuan değiştim... Kahvaltı hazırlamıyorum aç gitsin... Onu önemsemiyorum ilgilenmiyorum .. Sen beni sevmiyorsun diyor Dangoz...

Bu yok baska bisey bu acayip bi yaranma istegi var sende. Bu kadar büyük özgüven eksikligi senin hayattan keyif almani kendin icin biseyler yapmani engeller. Hep baskasi için yaşarsın. İzlediğin filmden, okudugun kitaptan içtiğin caydan bile zevk alamazsin kafan baska yerde olur hep. Izleniomussun gibi hissediyosun kendini sanki bi hayalet tepende teftişte duruyor hep.
Yaranma istegi degil de hani iste firin acmisken aksama da kurabiye pissin kafasi. Sanirim yetisme tarziyla alakali bi durum. Kocam mutlu olsun diye degil kurabiye meselesi yani. Boyle davranmamin sebebi onun asik suratini cekmemek icindi sanirim. Bu konuyu actiktan sonra davranislarimi tamamen degistirdim acik acik da agzima geleni soyledim sanirim boyle bi cikis beklemiyordu su an isten arayip napiyorsun uzan dinlen birsey yapma ben gelince yapariz birsey yapilcaksa diyen biri oldu bakalim ne kadar sure devam edecek

Peki ne oldu da artik bu sekilde davraniyorsun
Hangi birinden başlasam bilemedim 😂 o kadar çok sebep var ki...Bugün Psikiyatri ye gittim Yüreğim Tükenmiş🤦 Anlatamadım derdimi , Sinirliyim -Agresifim -gerginim dedim Doktor da anladı herhalde sen İlaçları 1 ay kullan öyle gel dedi...

X