“Eşimin bakımlı ol”cümlesi

maydanozca06

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
225
245
Eski hesabımın şifresini unuttuğum için yeni hesap aldım. Hani ilk konusu hemen cinsellik olmuş diyenler için ancak yeni hesap alabildim yeni zaman yaratabildim yazmak için gelelim konuya. Eşimle normalde iyi giden bir evliliğimiz var yada ben öyle sanıyorum fakat taşınma süreçleri çocuğumun huysuzlukları havanın aşırı sıcaklığı derken kendimi biraz ihmal ettim. Tahmin edersiniz ki taşınma dönemleri özellikle de gurbetteyseniz insanı çok yoruyor. Koca evi tek başıma yerleştirdim kendisinin bir yardımı olmadı balkon ve koltukları silmek dışında.Üstüne gelip bi de bana bakımlı ol diyor. Normalde kendime bakan biriyken bir aydır başka mevzularda ruhsal zedelenmeler de yaşadım. Bakımlı ol diyor. Göğüslerin küçük diyor (Bebeğim doğmadan önce çok iiiyiydi , ama emzirme sonrası deforme oldu ve zayıflığımdan ötürü göğüslerim de küçüldü.) yani o kadar romanti duygusal bir adamın benim gözlerimin içine bakan adamın nasıl bu hale geldi bilemiyorum. Cinsellik de bu olaylardan ötürü beni itiyor. Beğenilmiyor hissi anlaşılamamak ona yaklaşmamı engelliyor. Bu süreçte bakımlı olasım gelse de o cümleler bende bir inat da oluşturuyor. Büyüklerimden nasihat almak istiyorum. Yaşım 26 iki senelik evliyim.

Eski hesabımın şifresini unuttuğum için yeni hesap aldım. Hani ilk konusu hemen cinsellik olmuş diyenler için ancak yeni hesap alabildim yeni zaman yaratabildim yazmak için gelelim konuya. Eşimle normalde iyi giden bir evliliğimiz var yada ben öyle sanıyorum fakat taşınma süreçleri çocuğumun huysuzlukları havanın aşırı sıcaklığı derken kendimi biraz ihmal ettim. Tahmin edersiniz ki taşınma dönemleri özellikle de gurbetteyseniz insanı çok yoruyor. Koca evi tek başıma yerleştirdim kendisinin bir yardımı olmadı balkon ve koltukları silmek dışında.Üstüne gelip bi de bana bakımlı ol diyor. Normalde kendime bakan biriyken bir aydır başka mevzularda ruhsal zedelenmeler de yaşadım. Bakımlı ol diyor. Göğüslerin küçük diyor (Bebeğim doğmadan önce çok iiiyiydi , ama emzirme sonrası deforme oldu ve zayıflığımdan ötürü göğüslerim de küçüldü.) yani o kadar romanti duygusal bir adamın benim gözlerimin içine bakan adamın nasıl bu hale geldi bilemiyorum. Cinsellik de bu olaylardan ötürü beni itiyor. Beğenilmiyor hissi anlaşılamamak ona yaklaşmamı engelliyor. Bu süreçte bakımlı olasım gelse de o cümleler bende bir inat da oluşturuyor. Büyüklerimden nasihat almak istiyorum. Yaşım 26 iki senelik evliyim.
E bir zahmet parasını elinize saysın da silikon taktirin o zaman mis gibi. 😍 İş paraya gelince yok hayatım sen her halinle güzelsin ne gerek var demeyecekse.

Canim benim seni anlıyorum bak ben yeni evliyim 1 yıl olmadı kaşımda 2 tüy çıksa bacağımin agdasi kisacik gelmiş olsa hemen farkediyor malesef erkekler anlamıyor her zaman her koşulda dışarda TV de gördüğünü istiyorlar. O bana böyle diyince bozuluyordum kavga ediyorduk napiyim ben böyleyim kıl tüy sevmiyorum doyordu artık bende onunla dalga geçiyorum göbeğin çıkmış saçın beyazlamis diye :KK70: kendini bişey sanmasın

Kendi bakımlı mi?
Aslında 1 sene evvel çok bakımlıydı ama sonra o da bıraktı bakımdan kastım diş temizliğine parfümüne hala dikkat eder ama geçmişte daha bakardı e ben de dişime vs özen gösteriyorum sadece ufak makyaj yapamıyorum çünkü sıcak nemli bölgedeyiz e bi de iş yapıyorum sürekli

Kendileri bakımlı mi pardon.
Madem onlarda bacaklarını,göğüsleri, koltuk altını,göbeğini falan alsınlar.
Her gün yemek,temizlik,çocuk,o bu derken canımız çıkıyor.
Madem yardımcı olsunlar yada parayı verip yardımcı bulsunlar.
Memelerim küçükse cocuk yapmasın o zaman.
benim vücudum durup dururken bu hale gelmedi sonucta.
Ayrıca git makyaj yap,banyo yap,giyin hazırlan eee sonuç 2 dk.
Madem onlarda yapsın 2 saat hazirlansinlar her seferinde 2 dk da işleri bitsin tekrar duş alsinlar.
Yetti bu erkeklerin istekleri nokta .

Bilmiyorum belki tuhaflık benim eşimdedir.
Hic böyle şeylerin lafını etmez.
Bıyık kaş saldığım da oluyor, ağdamı geciktirdigim de utanmadan o bacaklarla şort giydiğim de.. :KK70:

İçinden geciriyor mudur bilmiyorum.
Söylese benden beş katını işitecegini bildigi icin de susuyor olabilir.

Çocuk, iş, ev derken kendime dizi film keyfi diye bile zaman ayırmak lüksken, ona benim bakimima laf etme hakkını tanımam esasen.

Hey Allahım yaaa bu erkekler neden böyle anlamıyorum. Ne yapsan yaranamazsın. Kendisi her konuda bakımlı mı peki heeer konuda...bence çok kırıcı olmuş yani. Siz olduğunca bakın kendinize amaaaa onu da siz ezikleyin altta kalmayın. Kendilerine laf gelmeyinde kendilerini hollywood yıldızı falan sanıyolar sanırım😊

Bilmiyorum belki tuhaflık benim eşimdedir.
Hic böyle şeylerin lafını etmez.
Bıyık kaş saldığım da oluyor, ağdamı geciktirdigim de utanmadan o bacaklarla şort giydiğim de.. :KK70:

İçinden geciriyor mudur bilmiyorum.
Söylese benden beş katını işitecegini bildigi icin de susuyor olabilir.

Çocuk, iş, ev derken kendime dizi film keyfi diye bile zaman ayırmak lüksken, ona benim bakimima laf etme hakkını tanımam esasen.
Ha bir de çalışma hayatını da ekleyelim üstüne. Beynini dağıtabilirim sanırım:işsiz:

Bakımlı olmakla göğüs mü büyüyor?
ayrıca 2. Hesap için yöneticilere danışmalısınız
Şişme kadın alın ne bebek doğurur ona ne memesi deforme olur

köpek gibi çalışıp bana yardımcı tutarsan estetik parasını verirsen neden olmasın diyin
Ya böyle bir adamla bilemiyorum

partnerle birbirlerine beğenmedikleri şeyi söyleyebilirler o ayrı mesele ama önce iş yükü eşit paylaşılmalı ortam hazırlanmalı

Silikona da yok diyor hasbam 😀 Yağ enjeksiyonu istiyorum ben de daha kolay yöntem diye Çünkü ben kendimde rahatsızım bu konudan:KK43:
Genelde doğumdan sonra sönme oluyor diye duyuyorum ve silikon ameliyatı olan çok var o sebeple yazdım ben de. Yok der tabi, özgüveniniz yerine gelsin ister mi hiç. Siz dinlemeyin tabi. Ne yapmak istiyorsanız araştırın yapın bence. Nasıl mutlu olacaksanız.
Ben de doğum yaparsam inşallah bir gün, silikon düşünüyorum sonrasında açıkçası çünkü benimkiler de küçük ve çok sönecek biliyorum.

Genelde doğumdan sonra sönme oluyor diye duyuyorum ve silikon ameliyatı olan çok var o sebeple yazdım ben de. Yok der tabi, özgüveniniz yerine gelsin ister mi hiç. Siz dinlemeyin tabi. Ne yapmak istiyorsanız araştırın yapın bence. Nasıl mutlu olacaksanız.
Ben de doğum yaparsam inşallah bir gün, silikon düşünüyorum sonrasında açıkçası çünkü benimkiler de küçük ve çok sönecek biliyorum.
Kucuk memeler sut dolunca iyice sisip, sut bosalinca sarkik minik birer torbaya donusuyorlar ustelik catlayarak:KK70:

Kucuk memeler sut dolunca iyice sisip, sut bosalinca sarkik minik birer torbaya donusuyorlar ustelik catlayarak:KK70:
Pis pis şeyler yazıp şimdiden moralimi bozma. İki gebeligimde de davul gibi şişip büyüdüler ama dogurmadigim için daha fazla büyüme çatlama olmadı tabi. 85A benim. Silikon şart olacak ama anesteziden sonra uyanma, normal solunuma geçme sıkıntısı var bende, nasıl olacak bilmiyorum. 😕 Kas gevşetici denen lanet şeyi atamıyor bünyem, hep gevşek kalıyor 😂😂 Neyse, o gün gelsin de o zaman düşünürüz.

X