Eşimin belalı kız arkadaşı

Su an kesip atildi zaten. Konustukca cikiyor ortaya. Dogungununu kutluyormus da cuma mesajiymis da komik videoymis da. Ben bunlardan bir haberdim. Ogrendikce sasip kaliyorum. Arkadas ayagina bir suredir arkamdan ne isler donuyormus.
aynı bu şekilde iletişimde olan komşumuzun eşi vardı sonradan bize anlatıldı. en sonunda bence sen mutlu değilsin daha iyisini hak ediyosun msjları atmaya başlamış adama ve sonuç olarak adam aşık oldum deyip terketti boşandılar.

iki taraf da suçlu böyle olaylarda, istemeyen kestirip atar yüz vermez

Eşiniz saf ayağına yatıyo bence anlamadım vs.. diyerek.Erkeklerin hoşuna gidiyo bence kadınların ilgisi.

Kesinlikle saf ayagına yatmış ben dr onu yazacaktım...bi kızdan bi gülümseme gelse erkekler bana yazıyor derler ki ortada o kadar ilgi alaka var eşi anlamamışım demiş...bıraksın bu ayakları...

Bir daha görüşmek istemiyorum diyecek eşiniz altı üstü. Yok kızı tanıyamamış da, kompleksliymiş de, evlilerle sorun varmış da, sürekli mesaj atıyormuş. Evli bi adamım evli bi adamım diye uyarıp durması da iğrenç. Evli adamsa, kapacaklarını düşünüyorsa kendisini, şak diye “yeter, artık rahatsız etme” desin. Sizde uymuşsunuz ona, bi güzel adamı paylaşılmayan insan yapmışsınız.

Kimse kusura bakmasın da ben bir kadınla erkeğin “kardeşim o benim” diyebilecek seviyede arkadaş olabileceğine inanmıyorum. Birinden biri muhakkak farklı duygular besliyordur karşı taraf farkına varmasa da, bu böyle kim ne derse desin.
Hele bir de evli birinin böyle bir arkadaşlık kurması bana hiç normal gelmiyor. İş arkadaşlığı farklı tabi ona birşey demiyorum.
Ya eşiniz safın önde gideni ya da rolünü çok iyi oynuyor, çünkü kızın ona yürüdüğünü anlamaması MÜMKÜN DEĞİL!

Adamın Toto tavana değmistir.
Paylasilamayan erkek modunda suan.
Engeli basıp görmemezlikten gelmek zor mu ?
Ne diye mesajlasiyorsunuz yahu çok saçma.
Kadin takıntılı belli, korkmuyor musunuz daha farklı sonuçlanır diye.
Yok karım beni mutlu ediyor yok o, yok bu.
Biz bunu lisede yapıyorduk belki.

Ya ne çirkin duruma düşürmüşsünüz kendinizi.
Bence kıza değil, kendi derdinize yanın.
Bir olup kıza mesaj atmalar, yok evli bir adama böyle davranma vs...
Dışarıdan görünen, bunca zaman karısını ciddiye almayıp konuşan, karısına yakalanınca(!) onun ağzı ile diğer kızı reddeden, paylaşılamayan adam.
Eşinizin epey egosu okşanmıştır.
Kız da sizin için ‘ne meraklıymış kocasına, alsın başına çalsın’ falan demiştir. Niyeti kötüyse de ‘adamın sucu yok, o daha benle görüşürdü, karısı girdi araya’ demiştir.
Sizi arama sebebi bile bu muhtemelen
Ben aralarında bir şey olduğunu da düşünmüyorum bu arada. Kız platonik takılıyor, eşinde anlamamazlıktan geliyordu.
Durum bundan ibaret.
Esinin tek yapacağı ben bu görüşme şeklinden rahatsızım, artık görüşmesek iyi olur demekti. Dallanıp budaklandırmışsınız.

Su an kesip atildi zaten. Konustukca cikiyor ortaya. Dogungununu kutluyormus da cuma mesajiymis da komik videoymis da. Ben bunlardan bir haberdim. Ogrendikce sasip kaliyorum. Arkadas ayagina bir suredir arkamdan ne isler donuyormus.

kesip atılmamış ki o son msjlardan bahsediyorum, eşinizle birlikte kadınla o kdr mesajlaşmanıza şaştım kaldım, eşiniz saf ayağına yatıyor ama görüşmeye devam edeceklerine eminim, takipte kalın

hep kiz yapiyor anladim da kocaniz niye engellemiyor? Cidden kocanizin hosuna gidiyor sizi de kandiriyor ... ruhum daraldi okurken

Bir anda aydınlanma mı yaşadı eşiniz? Don muhabbetinin saçma olduğunu önceden fark edememiş mi yani? İlginç.

Diğer konunuza da yazmıştım, kadına bilenmenizin anlamı yok. Olaylarda bağlantı da kuramadım. Hem hal hatır soruyorsunuz hem de sonrasında hakaret ediyorsunuz. Niye iletişime geçtiniz ki. Çok gereksiz.

Bu arada esin çok sinsi!
Adam resmen sütten çıkmış ak kaşığı oynuyor.
Yahu istemediği takdirde kim kimi rahatsız edebilir bu kadar ?
Adam bakmış ki is daha da kötüye gidecek en iyisi kızı suçlu cikarayim da gizli gizli flortlestigimiz ayyuka çıkmasın modunda.
Akıllı adam vesselâm :)

Ya abi biley soylıcem de; KIZI NEDEN ENGELLEMİYOR EŞİNİZ? Ne bu oyunlar birlikte msj yazmalar vs.. lisede misiniz? 14 yasında mısınız? O kadar yerin dibine batırdıktan sonra hala ne demek ‘nys bn yne de cumanı hayırlarım?!’ Şaka mısınız? Eşiniz böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

bence ikinizin oturup da karşı tarafa çocuk gibi mesajlar yazmanız sizin ağırlığınızı düşürmüş. nitekim siz öyle yazdıkça kadın hiç umursamamış öpücüklü ifade atmış bilmem ne. şaka gibi resmen. neden bu şekilde yüzgöz oldunuz ki elalemin kadınıyla? hiç bunlara girişmeden direk numarasını engelleyecektiniz bitti gitti. yok eşim beni mutlu ediyor sen hayatına bak mesajları vs resmen karşı tarafa daha çok konuşma cesareti vermişsiniz. ayrıca eşiniz de hiç masum değil. kadın buna doğumgünü dahil her fırsatta iletişim kurma çabasındaymış. eşiniz yeni mi anladı niyetini? ben eşinizi samimi bulmadım. durumu kurtarmak için kadını kötülüyor. eminim zamanında ilgisinden pek hoşnuttu. ben bu tarz sadakatsizlik durumlarında o kadına bişey demem çünkü onun ne mal olduğu zaten bellidir, ben adama bakarım. çünkü buna zemin hazırlayan her zaman erkektir. erkek bir kadına yüz vermediyse olay orda biter.

Kızdan bu kadar rahatsız oluyorsaniz numara degisin bu kadar zor olmamalı bu. Kaldı ki bu kız yıllarca böyle ve eşiniz yeni anladı öyle mi? Peki Söylemeden edemicem mesajlar aynı ergenler gibi. Nedense eşinizin suçsuz olduğunu düşünmüyorum.

Fake hesaptan yaptıkları için hukuki işlem başlatın veya korkutmak için başlatacağınızı söyleyin

Eşin yuz vermis oda kene gibi yapişmiş edepsizlige vermis kendini... ne yapacaksin git döv kizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…