Eşimin değiştiğini hissediyorum

Adamın karakteri buymuş. Fazla müsamaha göstermeniz de ateşe barut tutmak olmuş...
Doğum sonrası en kısa sürede çalışmaya başlayın.

Bu kadınlar kulübünden şunu kesinlikle öğrendim; kaçarak, ailesinin onayı olmadan evlenenlerde huzur yok. İş bırakmak ne yaa!!! Hayatta ekonomik özgürlükten daha önemli bir şey yok. Tartışma ve kavgalarınız erken başlamış, boşanın demem ama kocanızla konuşun.

İnsana en büyük zararı kendisi verir.
Kaçarak evlenmek, hemen hamile kalmak, adama karşı iyice ezilmek…..

Aileniz neden onaylamamıştı onu merak ettim.

Dogru düzgün ve seven adam zaten kimseyi kacmak icin ikna etmez. Kacip da gercekten mutlu olan kadinlarin sayisi parmaklarimizi gecmez heralde. Hamilesiniz üzmek de istemiyorum ama adamin gercek yüzü bu. Sizi kavga cikartarak da bastiriyor. Ailenizle görüsüyormusunuz?

Aileniz ile aranız kötü ise bir an önce aileniz ile aranızı düzeltin. Ve onun kavga çıkarmasından korkmak yerine kavgayı siz çıkarın. Çünkü bazı kavgalar edilmeli, edilmeli ki pasif biri olarak gördüğü için sizi ezmeye devam etmemeli. Kocanız kocanızdır ancak evden çıkmanıza izin vermemek onun haddine değildir sizin de bir birey olduğunuzu kabul etmek zorunda. Yukarıda bir arkadaşın daha dediği gibi bunu değiştirmek zorundasınız. İleride çocuğunuz için bu çok önemli olacak. Karısının birey olduğunu kabul edemeyen çocuğunun da birey olduğunu kabul edemeyecektir. Bugün sustuğunuz herşey ileride çocuğunuza da geri dönecek. Bugün etmediğiniz her kavga için ileride her gün pişman olacaksınız. Ailenizi geri kazanın (aranızın aileniz ile bozuk olduğunu varsayıyorum). Ailenizi kazandıktan sonra arkanızda bir aile olduğu imajını çizin. Sonra her sorun çıkarttığında korkusuzca sorun çıkarın. Kaybetme korkusu mühim. Bunu iliklerine kadar hissetsin. Kendini düzeltmez ise her zaman bir b planınız olsun. Evlendiniz diye ömür boyu bu saçma sapan hareketlere katlanmak zorunda değilsiniz. Gerçek kişiliğinin bu kadar çabuk su yüzüne çıkmasına da şükür edin bazılarının yıllar boyunca çıkmıyor 3-5 çocuk olduktan sonra anlıyor kadınlar. Sizinki en azından saklayamamış. Bazı sınırları çizip bazı düzenleri oluşturmanız için geç değil. Ayrıca siz hamilesiniz hasta değil! Kendinizi toparlayın. Mide yanması yaşarsanız sade maden suyuna limon sıkıp için. Hamileliğimi o şekilde geçirdim resmen kurtarıcı oldu benim için. Beslenmenizi gözden geçirin. Ve hamilelikte yürümek doğumun kolaylığı için önemlidir. Eşiniz sorun çıkarır ise evde oturmak istemediğinizi esiri olmadığınızı kendiniz üzerinde herkesten çok sizin karar verme hakkınız olduğunu net bir dille ifade edin.

Neden kaçtınız? Sizi kaçmaya iten sebep ne ailenizi neden karşınıza aldınız öncelikle bunu merak ettim
Diğer konuya gelince aynı evin içine girene kadar kimse kimseyi çok iyi tanıyamaz sevgililik flört ilk atlar toz pembedir maalesef ki eşinize anlatın neden değiştiğini sorun rahatsızlığınızı dile getirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…