Eşimin durduk yere lafları

Hoş olmamış bence.
Had bilsinler demesi bence çok kaba.
Senin hakkında olumsuz yorum yapıyorlar, bunu da eşin sana yansıtmış, iyi değil bence.

Ya bilmiyorum durduk yere olunca gereksiz buldum söyledim ama fazla üstelemedim tamam yaptığı güzel ama durup dururken değil bence ya ben rahatsız oldum karşı tarafı özellikle görümceyi düşünemiyorum kimbilir şuna bak neler söyledi acaba da abim bunları söylüyor görünümne düştüm şuan ileri de lafını etmezler inş artık bilmem abine sor derim artık.
Sizi anlıyorum haklısınız böyle düşünmekte onlar da tuhaf karşılayıp sizi sebep görebilirler ama siz olanı söylersiniz hiç içinize kurt düşürmeyin, eşiniz de biraz fazla tepki vermiş doğrusu 🤭

Sizi anlıyorum haklısınız böyle düşünmekte onlar da tuhaf karşılayıp sizi sebep görebilirler ama siz olanı söylersiniz hiç içinize kurt düşürmeyin, eşiniz de biraz fazla tepki vermiş doğrusu 🤭
Yok içime kurt düşürmedim ama saçma cidden . He bir şey olur eyw derim tamam yeminler ediyor. Önüme gelirse bilmiyorum valla onu abine sor derim yalan değil inanır inanmaz kendi bilir. Eşime de söyledim bak durup dururken olması garip karşılanır boşuna bana bilenmesinler dedim bir şey olmaz dedi başka diyecek bir şeyim yok..

X