Eşimin eski sevgilisi

iyi akşamlar kızlar . Bu ilk mesajım . Böyle bir konu açmayı hiç istemezdim ama patlamak üzereyim . 6 senelik evliyiz . Eşim benden önce ciddi bir birlikteliği varmış anlatmıştı bana .anlaşamayıp ayrılmışlar . Biliyordum ben bını evlenmeden önce . Benim de vardı olabilir deyip üstünde durmadım. Evlenmeden bilgisayarda eşimle eşli kızın fotolarını gördüm . Bana unuttuğunu söyledi neyse hallettik . Bana şunu hep söylerdi “ o iyi bir insan eğer zor durumda kalıp beni ararsa ben yardım ederim bunda kötü niyet yok” bı yüzden tartıştım kapandı. Evlendik geçti bitti derken eşimin annesigilde eski eşyaların içinde bı kızın fotolarını ve notlarını buldum . Bana yine unuttuğunu söyledi .. ve asıl film bugün koptu .: eşimin telinde şifre vardır ben bile bilmem söylemez . 1 ay önde teli şifresiz elime geçti. Baktım kız buna mesaj atmış. Evlendiğini biliyordum ben kızın eşim söylemişti . Profilinde kızıyla kendisinin resmî var . Eşim kızın mı demiş .bu da evet .: eşim : sana çok benziyor umarım her yönüyle sana benzer yazmış . Neyse bınu tuttum içimde :: bugün yine tel elime geçti .. kadın buna yazmış İstanbul’a gelmiyor musun ? Eşim de aslında çok bunaldım gelsem iyi olurdu . Kadın : gelirsen sana kahve ısmarlayabilir miyim ? Eşim : senin içim sakıncası yoksa neden olmasın olur .
kadın : çok centilmensin her zaman ki gibi . eşim : yok ya önceden de centilmen değildim 😊 falan yazmışlar .
Eşimle kavga ettik . Bir kaza geçirmişti eşim . Kadın çok merak etmiş aramış . Araması bile saçma . Hadi aramış diyorum neden mesajlaşıp kahve içmeye çağırıyor ? Eşim bana ne var ki benim iyi niyetimi biliyor o da öyle bir değil diyor . Kadının boşandığını düşünüyorum ben kızlar . Dışarıdan bakınca sizce güzel bir manzara mı? Eşim beni haksız bulup abarttığımı düşünüyor ..
Eşini dayak manyağı yapasım var. Biraz yatışınca sakin bir şekilde eşine bu yaptığı şeyin doğru olmadığını söyle. Sen bağırıp trip attıkça eşin senden uzaklaşabilir. Eski erkek arkadaşınla bu tarz mesajlarını eşin yakalasa ne tepki verir diye sorar mısın eşine? Kusuruma bakma ama eşin sopa istiyo.

Ne var ki ne var ki diye diye esiniz baya baya kadınla her türlü görüsüyor. Siz niye varsınız peki amac ne yani bu kadar kopamıyorlardıysa neden evlenmisler baskalarıyla inat ugruna mı? Başlarım böyle işe asla katlanamam.

Ohaaa ohaaaa ve sen bu normal mı dıye soruyorsun elıne ne gecerse fırlat adamın kafasına o telefonu parcala ne demek ya bı de üste cıkıyo herıfe bak

Aslında arkadaş olabilirler de cık sizin durumda olmaz
Kadına ulaş sende derdin ne senin diye sor

Şiddete karşıyım ama bu adam dövülür. Üstelik ben çok rahat kafa biriyim. İki insanın arkadaş kalmasını anlayabilirim fakat eşin exiyle flört etmesini anlayamam.

X