Surekli bizim yanimizda kavga eden çift

Size bana ne sana ne diyen birini kırmaktan çekiniyorsunuz. Kimse kalkıp da benim evimde beni tersleyemez o an evden kovarım . Sizin sakinliğiniz bana çok tuhaf geldi.
Banada tuhaf geldi .....Çok uzerler sizi konu sahibi bu bakış açısını acilen değiştirin yani evlatlik mi aldınız bu çifti astarı yüzünden pahalı derler zaten sürmez sizin bu arkadaşlık çirkin bitecek o hale gelmeden ufaktan yol alın naçizane

kimin evinde kime yükseliyor onlar? siz bu akıl hastalarını kırmamaya mı çalışıyorsunuz gerçekten? görüşmek istemiyoruz diye söyleyin olsun bitsin, kırılsalar kaç yazar ya? yoklukları daha iyidir.

Yani Beraber çok güzel gezdik, tozduk, eglendik, konustuk, yedik, ictik, oyunlar oynadık vs. Ama çok yogun kari koca kavgaları var ve sadece bizim yanımızda çok kavga ediyorlar. Baslarda moral verirken son gelisleri artık bağıra cagira olunca biz rahatsız olduk. Kadin her defasında gidince de şöyle diyor her çift kavga ediyor, siz de ediyorsunuz bizimki sadece kendimizi kontrol edememek oluyor diyor yani rahatsızlık da duymuyorlar. Yani tum evlilik hayatimizi toplayın bir günleri kadar yapmaz bizim kavgalarımız, Boyle bağıra cagira çok rahatsız oluruz biz. Bir de herrrr kavgadan sonra bi gezi, tatil, instagrama sarmaş dolaş fotolar koyuyor ki i-na-na-mi-yo-rum, gercekten anlayamıyorum, esimle son sozlu tartismamizdan sonra uc hafta konusmamistim, iki ay da yan yana gelememiştim, o kadar zor toparlarım ki Boyle bir iliski artık benim midemi bulandiriyor
Sürekli fotoğraf mı koyuyor inanmıyorum😁

X