Eşimin eski sevgilisi

Eski sevgilisi olduğuna göre sevmiş sevgili yapmış aşk sözleri söylediği bir kadın yani..
Kimler kimleri stalkluyor belki sizin eski sevgiliniz de size bakıyordur ama yakalanmamıştır olabilir.
Tanıyor olabileceğiniz kişi de çıkması ortak arkadaş sebebi ile olabilir

İnşallah öyledir. Burda genelleme yapmak istemiyorum. Bu bahsettiğim kişinin psikolojik tedavi aldığı çalıştığı kurumda da görünüyor o yüzden bu konuyla alakalı birşey söylemek istemiyorum. İnsanlar her problemle aynı düzeyde baş edemiyor sonuçta. Onun yerinde ben de olabilirdim. Ama bu onun takıntı haline getirme konusunda bir problemi olduğu gerçeğini değiştirmez. Belki de dediğiniz gibi ben abartıyorumdur. Çünkü ilk defa böyle birşey yaşıyorum ve haklı olarak burda sizlerle konuşmak istedim.
Kadının takıntı yaptığı ile iglli hiçbir şey yok elinizde.
Sizde onun hesabında önerilen kişilerde çıkmissizdir, engellemek istemiştir anlık olarak.
Yaşadığınız birsey falan da yok yani haliyle. Sizi, esinizi rahatsız etmemiş, bir engelden mesele çıkarmaya ne gerek var?

Üyeler konu açıp yazışırken bir anda üyelik iptali yapıyor, çok sık olmaya başladı bu durum🙄

Üyeler konu açıp yazışırken bir anda üyelik iptali yapıyor, çok sık olmaya başladı bu durum🙄
Bence burda hesabı olan kişiler yapıyor bunu .
Dışardan biri böyle bir konu açmak için giriş yapmaz siteye.
Burası kadın forumu sonuçta sadece bdv yok .
Zibilyon tane topik var .
Forumda kullandıkları isimle soru sormuyorlar .
Sonrada yakalanmadan hesaplarını kapatıp normalde kullandıkları hesaba geri dönüyorlar

Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeye gerek yok ben hiç çaktırmazdım durumu eşime. O sizi takmış da siz niye kadını stalklıyorsunuz onu anlamadım boşverin

Bazı uygulamalar kimin profilinize baktığını gösteriyor. Belki de gördü sizin baktığınızı ve sizi engelledi . Benim aklıma bu geldi direkt

X