eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Adam evliyken nasıl bu kadar rahat görüşebildiniz? İkincisi evli olmadığınız birine eşim diye hitap etmek biraz tuhaf değil mi? Bu arada adamın eski eşi sizden rahatsız olması gerekirken siz mi rahatsız oluyorsunuz? Kadına hizmet etmiş olabilir ve bundan da bahsetmiş olabilirler yani..Büyüklere bazen hizmetmek hizmetçilik de değildir.Saygıdandır o..Enayilik değildir..Toruna bakarken de kayınvalide enayi o zaman..Yarın bir gün doğurduğunuzda atarsınız kayinvalidenin eline zor durumda bu sefer enayi kayinvalidecim dersiniz dimi?
İmam nikahı varmış, konu sahibi çok emin arada mesajlar da çarşaf gibi yırtarım diyordu sevgili eşinin ailesi için 😅

Yaş 19 olunca cahillik mi yoksa aşk uğruna gözünü kırpmadan yuva yıkmak mı bilemiyoruz..

Diğer garibanın niye boşandığı ortaya çıktı.
Fettan bir kaynana ve örgütü ha birde olmazsa olmazımız ana kuzusu herif.

Bir kadın olarak şunu anlamalısın;

Bir kadın asla bir anda onca senelik evliliğini bitirmez hele ki çocuk varsa burda çocuğu bahane edenlerden biliyoruz.
Şiddeti kumarı içkisi yok deme, demek ki pskolojik şiddeti hat safhada bir cendereye girmek üzeresin.
Değer mi gerçekten??
Bana kalırsa aileden değil eşinin ihaneti yüzünden bitmişe benziyor..

İmam nikahı varmış, konu sahibi çok emin arada mesajlar da çarşaf gibi yırtarım diyordu sevgili eşinin ailesi için 😅

Yaş 19 olunca cahillik mi yoksa aşk uğruna gözünü kırpmadan yuva yıkmak mı bilemiyoruz..
19 mu???🙄🙄🙄😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Aşk değil de hırs diyelim ona..Evli olunca daha cazip geliyor sanırım sonra da adı aşk oluyor.O bebişe acıdım doğrusu..

eşim 30 yaşında 18 yaşında evlilik yapmış 1.5 yıl önce boşandı 3 yaşında çocuğu var haziranda düğünümüz var
eşimle evliyken tanışmıştık ortak arkadaşlarımız vardı bizde arkadaşıktan ötesini tabiki asla düşünmemiştik eşimin biz tanıştıktan birkaç ay sonra boşandı boşandıktan bir ay sonra sonra ilişkimiz başladı kısa bi sürede evlenme teklifi aldım ve ailelerimiz tanıştı
benim ailem ikinci evliliği be çocuğu olduğu için ilk etapta çok istemediler ama sonra onlarda eşimi sevdi
ama eşimin tarafı babasından annesine herkes beni istemediklerini bana hiç utanmadan şimdiden çaktırmaya başladılar
eşimin annesi dün bardaktaki son damlayı taşırdı beni kahvaltıya çağırdı eski eşi meldayı meldayı çok sevdiğinden tut oğlunun ona baktığı gözlerle yok melda her hafta gelip evini temizliyomul ona hürmet ediyomuş saçma saçma konuşmalar kimseye baktığını görmediğine kadar güya yengeye anlatırmış gibi yapıyo bende aynı masadayım ama yani yengede kıs kıs gülüyo bende ilk başta saygısızlık olmasın diye sesimi çıkarmadım ama dayanmadım en son demekki sen eski gelini oğlunuza eş değil kendine hizmetçi olarak almışsın evini temizleyecek enayi bulamadığın için gocunuyosun dedim hepsi şoka uğradı ama sonradan tatlıya bağlandı yenge sayesinde kayınvalidemin bütün gün şişindi tabi
pişman oldum saygısızlıkmı olsu diye ama cidden dayanamadım cinlerim tepeme çıktı
öğlende kayınvalidemin eltileri geldiler otururken küçük eltisi çocuktan konuyu açtı çocuğun velayeti babada kayınvalidem bakıyor bana evlenince çocuğun nerede kalıcağını sordu imalı ve iğneleyici bi tavırla bende çocuğun annesi ben olmadığım için onun kararını çocuğun annesi ve babasının vereceğini ama çocuk babaannesinde değilde benim evimde kalıcaksa ben eşimle baş başa kalmak istediğim zamanlarda kayınvalidemin o çocuğu almasını istediğimi belirttim bu sefer küçücük çocuktan mı rahatsız olucaksın dedi küçük elti bende çocuğun benim çocuğum olmadığı için bakmak mecburiyetinde olmamama rağmen kabullendim ama buna rağmen memnun değilseniz benim evimden çocuğunuzla beraber oğlunuzuda alır kendi evinizde paşa paşa oturursunuz dedim neyse sonra hemen bi bahaneyle kalktım gittim

eşime söylemiş kayınvalidem böyle böyle dedi diye eşimde nolur şunun suyuna git ne derse desin sallama ters konuşma he de geç dedi

ama ben daha şimdiden bu kadar huzurumu kaçırıyosa evlenince neler olucagıbı tahmin bile edemiyorum eşimin kayınvalidemi uyarmasını istiyorum yoksa ben cidden kavga çıkartıcam eşimde böyle bir şey yapamayacağını söylüyo çıldırmak üzereyim ne yapmalıyım
O küçücük çocuğun ne suçu günahı var burayı anlamadım anneye olduğu kadar babaya da ihtiyaç vardır siz baş başa vakit geçirmek istiyorsanız bence tek tabanca bı erkek bulun

Evet biz ilişkinizin o boşandıktan sonra başladığına ikna olduk.

Var ya, karma çok güzel bir şey gerçekten. O kaynana eski gelininin kıymetini böyle böyle anlayacak. Koca olacak şahıs da eski karısını mumla arayacak.

Allahım sen benim kıymetimi bilmeyen eski sevgilime de benzerini yaşat Yarabbim!

Hadi bosanmayi cocugu gectim. 28 yasinda adamin 17 yasinda kiza yan gozle bakmasi beni tiksindirdi. Boyle bir igrencligi bir kiz nasil kabul eder aklim sirrim ermiyor.

😂😂 carsaf gibi yirtarmiymis🤣🤣🤣🤣
Kendisi simdiden kiskancliktan yirtiliyor melda yi övdükleri icin. Yakinda patlar da hasetinden havayi fissek gibi🤣😂

😂😂 carsaf gibi yirtarmiymis🤣🤣🤣🤣
Kendisi simdiden kiskancliktan yirtiliyor melda yi övdükleri icin. Yakinda patlar da hasetinden havayi fissek gibi🤣😂
carsaf yirtma meselesi de ne ya? kacirdim ben, kucuk bebem olunca tum yorumlari okuyamiyorum. hele bi ozet geciverin 😀

S Shalini bu 19 yaşında adamla imam nikahlı, adam aydan aya para veriyor buna sussun diye bildiğin bu yüzden kocam diyor.
Adamın çocuğunu istemiyor kaynanam bana karışamaz o çocuğa o bakmak zorunda ben bakmam, bana laf söylerse çarşaf gibi ayırırım diyor.

Bu adamdan öncede 2 kez nişan atmış farklı kişilerle.

S Shalini bu 19 yaşında adamla imam nikahlı, adam aydan aya para veriyor buna sussun diye bildiğin bu yüzden kocam diyor.
Adamın çocuğunu istemiyor kaynanam bana karışamaz o çocuğa o bakmak zorunda ben bakmam, bana laf söylerse çarşaf gibi ayırırım diyor.

Bu adamdan öncede 2 kez nişan atmış farklı kişilerle.
bu yeni nesil neden boyle ki.. evli adamlar gozlerine farkli geliyo galiba. adamla evlensin adamin hicbir cazibesi kalmayacak. vay anasini ya 19 yasindaki kizin ettigi laflara bak.. su kadar çir..f olaydim gorumcelere karsi icim yanmazdi 😂😂

S Shalini yeni konu açtı şimdi yine ortalık toz duman 😅

Hayır yani eşimle kaç yıldır birlikteyiz adam bana bu kadar bağlı değil bu kız fena millete ders verir.

O kaynanaya helal olsun eski gelinini koruyormus.size diyecek söz yok adam kalmamış gibi evli barklı adamlara nasil bakarsınız hiç anlamam...

Benim annem abimin eşine daha önceki eşini öyle bir anlattı ki şok oldum. Temizliğimi yapardı, anneler gününde bana hep değerli hediyeler alırdı... ooo neler neler. Gerçekle alakası yoktu. Gelinimiz de hafif bir tebessümle dinledi. Sonradan neden yaptığını sorduğumda var benim bir bildiğim sanane dedi 🤷🏼‍♀️

Sonra ne yaşandı ? Gelin dediğinize göre, abinizle evlendiler sanırım. Geniş aile görüşmelerinde, huzur ve mutluluk oldu mu ? Abinizin de ilk eşinden çocuğu/çocukları var mıydı ?

Sonra ne yaşandı ? Gelin dediğinize göre, abinizle evlendiler sanırım. Geniş aile görüşmelerinde, huzur ve mutluluk oldu mu ? Abinizin de ilk eşinden çocuğu/çocukları var mıydı ?
Çok şükür iyiler. Abimin de önceki evliliğinden çocuğu var .iki kız yeğenim var🤗.Gelinimizinde önceki evliliğinden çocuğu var.Simdi Şubat tatilinde hepsi bir arada gül gibi geçinip gidiyorlar.

Eğer verdiğiniz cevapların hepsi böyleyse
Sevgilinizle tencere kapak olmuşsunuz.

Bakabilecek gibi bir de velayeti almış babanneye baktırıyor .

Allah hepimize akıl versin

X