Eşimin Facebook geçmişi

Vala yavrum gurur o kadar kırılıyor ki insan kadınlığından utanıyor onların utanması gerekirken . Kendini sorguluyorsun sonra bıdı bıdı kafanın içinden geçen sesler. Bunları yaşamış biri olarak akıllı davranmanı tavsiye ederim senin ciddi olduğunu anlayınca inşAllah çeki düzen verir kendine
Ya gerçekten biz kendimizi sorguluyoruz eksik görüyoruz neler kuruyoruz. Beyefendiler keyiflerine bakiyo hasta muamelesi yapiyo bize. Aynısını biz yapsak neler yapmazlar .

Sosyal medya da insan bazen merak edip profillere bakıyor her bakılan o niyetle olmaz ki.Uzun süre sosyal medyadan uzak olup 1 2 hesaba bakmış dedigi için sordum zaten nasil hesap diye.
Hesap var hesap var yani dul kadınlarla görüşmek falana bakıyorsa zaten niyeti bellidir o erkegin.
Canım çok iyi niyetlisin ama bu kadar olma

Merhaba eşimle evlenmeden önce flört zamanında eşim kendiliğinden tüm sosyal medya hesaplarını kapatmıştı ben kapatmadım bir süre ama sonradan bende kapattım hepsini. 2 yıldır hiçbir sosyal hesap kullanmıyoruz. Fakat eşim iş dolayısıyla bir Facebook hesabı kurdu ve benden de bunun için izin aldı. Bende anlayışla karşıladım. Fakat bilgilerine eriş sayfasından geçmişine baktım ve bir kaç kadının profiline baktığını gördüm. Kendisine henüz söylemedim ama bana çok normal bir durum gibi gelmedi. Çünkü düne kadar sosyal medya bizim hayatımızda yoktu. Neden niçin baktı? Neyi merak etti? Sizce ne yapmam gerekiyor?
Canını okuyun hesabını soru n demekkı yedekte birini arıyor veya unutamadığı birileri var

Benim eşim de yıllar önce eski sevgilisine bakmıştı ben de denk geldim kavga etmiştik. Geçenlerde de aynı kişinin babasının profiline bakmış. Yine kavga ettik. Babası yerelde ünlü bi gazeteci. Denk geldiğim için baktım dedi. Ama ben kıyameti koparttım tabi bu kızın sülalesine bakacak mısın sürekli dedim. Ay bıktım vallahi erkolar kapatılsın.

Ya gerçekten biz kendimizi sorguluyoruz eksik görüyoruz neler kuruyoruz. Beyefendiler keyiflerine bakiyo hasta muamelesi yapiyo bize. Aynısını biz yapsak neler yapmazlar .
Çok sıkıntılar çektim bir de ihaneti asla kaldıramam. Herkesin aile hayatı yaşantısı farklı. Bizim için bir erkek veya kadın yabancı bir karşı cinsin profiline bakamaz bu yanlış ne olursa olsun. Biz film izlerken karı koca sevgililer sarılırken oynaşırken bile eşim benim gözlerimi kapatıyor kıskanıyor beni. Peki onun yaptığı?

Çok sıkıntılar çektim bir de ihaneti asla kaldıramam. Herkesin aile hayatı yaşantısı farklı. Bizim için bir erkek veya kadın yabancı bir karşı cinsin profiline bakamaz bu yanlış ne olursa olsun. Biz film izlerken karı koca sevgililer sarılırken oynaşırken bile eşim benim gözlerimi kapatıyor kıskanıyor beni. Peki onun yaptığı?
İşte düşüncelerde bir sorun var. Diğer sorunlar da bu sorunlu düşüncelerden kaynaklanıyor.

Canım çok iyi niyetlisin ama bu kadar olma
Şimdi canım kadının ilk mesajindan 2hesapa baktığı için direk aldatıyor hemen ayrıl boşan demem biraz garip kaçmaz mı sence?😃
Önce sorgulamak lazım ki bende sordum nasıl profil diye sadece öneri olarak karşına çıkan 1 2hesaba baktı diye de direk aldatıyor damgası vuramazsın.Biz de öneri olarak çıkana bazen bakıyoruz ola bilir.
Ama özellikle aratıp bakan erkekler zaten bellidir ortaya çıkıyor yaptıkları bu adamında dul kadınlı görüşme hesaplarına baktıgını sonra ki yorumda söyledi niyetinin ne oldugu belli oldu.

P
Benim eşim de yıllar önce eski sevgilisine bakmıştı ben de denk geldim kavga etmiştik. Geçenlerde de aynı kişinin babasının profiline bakmış. Yine kavga ettik. Babası yerelde ünlü bi gazeteci. Denk geldiğim için baktım dedi. Ama ben kıyameti koparttım tabi bu kızın sülalesine bakacak mısın sürekli dedim. Ay bıktım vallahi erkolar kapatılsın.
ay bende erkek annesiyim Allahım sadakatli yapsın yavrumu vala korkmuyor değilim bunların geni baya bir savruk 😅😅

X