Eşimin Facebook geçmişi

Bu durumu ben erkek arkadaşımla yeni sevgili olduğumuz dönemlerde yaşadım erkek arkadaşım kadınları aratmamış ama biraz müstehcen videolara bakmış Facebook üzerinden
Olay şöyle oldu dedim madem ciddi bir yola gireceğiz bir seferliğine ver hesaplarına bir bakayım o da kırmadı verdi hesabını , sayfaya girer girmez benim önüme o videolar düştü , o gün daha erken diyip önlemini almasam belki de gizli gizli o videolara bakmaya devam edecekti , tepkimi öyle sert verdim ki kendi yaptığına utandı .

Size tavsiyem büyük bir tepki koyun kendisine sınırları olan kadınlara erkekler daha çok minnet ediyorlar zaten bir erkekte eşim buna kızar algısı oluşmuyorsa bazen ne deseniz boş oluyor , büyük tepkiler verin ki küçüklerini yapmaya çekinsinler
Maalesef biraz da erkekler yumuşak karınlılıktan anlamıyorlar
Umarım sorunlarınızı çözersiniz .

Merhaba eşimle evlenmeden önce flört zamanında eşim kendiliğinden tüm sosyal medya hesaplarını kapatmıştı ben kapatmadım bir süre ama sonradan bende kapattım hepsini. 2 yıldır hiçbir sosyal hesap kullanmıyoruz. Fakat eşim iş dolayısıyla bir Facebook hesabı kurdu ve benden de bunun için izin aldı. Bende anlayışla karşıladım. Fakat bilgilerine eriş sayfasından geçmişine baktım ve bir kaç kadının profiline baktığını gördüm. Kendisine henüz söylemedim ama bana çok normal bir durum gibi gelmedi. Çünkü düne kadar sosyal medya bizim hayatımızda yoktu. Neden niçin baktı? Neyi merak etti? Sizce ne yapmam gerekiyor?
Bence bir süre belli etmeyin ve geçmişe bakmaya devam edin. Sonrasında ekran görüntülerini alın sorun bunlar ne diye. Böyle saçmalık mi olur. Ben sana güvenemeyecek miyim diye darlayin eşinizi Facebook sifresini size de versin sizde de açık dursun hesap

Bence eşine sebebini sor, yani kim olduklarını ve neden arama geçmişinde o kişilerin olduğunu.
Eğer sakladığı veya gizlediği birşey varsa mimiklerinden bile anlarsın. Ya da konuşmasından bile :)
Mesela sen ‘facebook geçmişinde bikaç kadın ismi gördüm, kim onlar niye arıyosun’ dediğinde, ‘ne facebooku, anlamadım ne kadını’ diye cevap veriyorsa geçmiş olsun.
Ayrıca yine sakladığı birşey varsa, erkenden durumu uyanmış olursun.

Güven konusu değil kendimiz kullanmak istemedik hepsi bu herkes sosyal medya kullanmak zorunda değil
Bu durumu ben erkek arkadaşımla yeni sevgili olduğumuz dönemlerde yaşadım erkek arkadaşım kadınları aratmamış ama biraz müstehcen videolara bakmış Facebook üzerinden
Olay şöyle oldu dedim madem ciddi bir yola gireceğiz bir seferliğine ver hesaplarına bir bakayım o da kırmadı verdi hesabını , sayfaya girer girmez benim önüme o videolar düştü , o gün daha erken diyip önlemini almasam belki de gizli gizli o videolara bakmaya devam edecekti , tepkimi öyle sert verdim ki kendi yaptığına utandı .

Size tavsiyem büyük bir tepki koyun kendisine sınırları olan kadınlara erkekler daha çok minnet ediyorlar zaten bir erkekte eşim buna kızar algısı oluşmuyorsa bazen ne deseniz boş oluyor , büyük tepkiler verin ki küçüklerini yapmaya çekinsinler
Maalesef biraz da erkekler yumuşak karınlılıktan anlamıyorlar
Umarım sorunlarınızı çözersiniz .
Nerden biliyorsunuz sizden gizli gizli hala bakmadığını? Bir erkeği ne kadar çok kısıtlarsan o kadar çok merak sarıyor öyle şeylere. Ben sevgilimin öyle şeyler izlemesini sorun etmiyorum, çoğu erkek yapıyor çünkü. Günahı kendi boynuna. Evlilikte olmaz ama..

Merhaba eşimle evlenmeden önce flört zamanında eşim kendiliğinden tüm sosyal medya hesaplarını kapatmıştı ben kapatmadım bir süre ama sonradan bende kapattım hepsini. 2 yıldır hiçbir sosyal hesap kullanmıyoruz. Fakat eşim iş dolayısıyla bir Facebook hesabı kurdu ve benden de bunun için izin aldı. Bende anlayışla karşıladım. Fakat bilgilerine eriş sayfasından geçmişine baktım ve bir kaç kadının profiline baktığını gördüm. Kendisine henüz söylemedim ama bana çok normal bir durum gibi gelmedi. Çünkü düne kadar sosyal medya bizim hayatımızda yoktu. Neden niçin baktı? Neyi merak etti? Sizce ne yapmam gerekiyor?
Sosyal medya için izin almak ve izin vermek mi? Bunu biz henüz aklı tam eremeyen , sosyal medyanın zararlarını bilemeyen çocuklarımıza yapmıyor muyduk yahu?
Sizce ne yapmam gerekiyor kısmına cevaben; bence aile içi güven ortamınızı kurmanız gerekiyor.

Meraktan? Elin karısını kzıını neyini merak ediyor acaba anlayamadım doğrusu
bende evliyim bazen haberlerde okudugum kisilerin sosyal medya hesaplarına vs bakarım mesela.
bazen eski manitalarimada bakiyorum benden sonra Allah belalarini vermismi acaba diye 😂🤦

eşinizle beraberliğiniz nasıl kıskançlık dışında birlikte oluyor musunuz ? çok detay olacak ama yani gözü neden dışarda onu sorguluyorum

eşinizle beraberliğiniz nasıl kıskançlık dışında birlikte oluyor musunuz ? çok detay olacak ama yani gözü neden dışarda onu sorguluyorum
Cinsel manada o bana karşı yetersiz kalıyor bile denebilir. Bakımlı bir kadınım. Görsel açıdan kendisi de hep dile getirmiştir ben sana karşı çok sönüp kalıyorum diye. Bunlarla alakalı kendimi yetersiz hissetmiyorum ve kendimden eminim. Sorun kendisi onu bu duruma iten tamamen kendisi

Cinsel manada o bana karşı yetersiz kalıyor bile denebilir. Bakımlı bir kadınım. Görsel açıdan kendisi de hep dile getirmiştir ben sana karşı çok sönüp kalıyorum diye. Bunlarla alakalı kendimi yetersiz hissetmiyorum ve kendimden eminim. Sorun kendisi onu bu duruma iten tamamen kendisi
aslında bu bir erkek için çok onur kırıcı olsa gerek takar mı böyle şeyleri kafasına ego tatmını için

Is icin facebook kullanmayi anlayamadim ben, o linkedn degil miydi?

İş için Facebook bana mantıklı gelmedi , Mail üzerinden çalışabilirler. Resmen canı sıkılmış açmak istemiş sende başında çok konuşmayasın diye sana böyle bişey uydurup söylemiş problem olmasın diye.. isimleri alın tek tek sorun :) terletin biraz .. erkeklerin nekadar bazen p**slik olabileceğini görüyoruz yumuşatarak keyif yapmaya çalışıyor ben zamanında böyle birşey gördüm ve ortalığı yangına verdim tek kelime edemedi. Çünkü haklıydım evli değildik ozaman ama yine de ben hayatındaydım sonuçta

İş için Facebook bana mantıklı gelmedi , Mail üzerinden çalışabilirler. Resmen canı sıkılmış açmak istemiş sende başında çok konuşmayasın diye sana böyle bişey uydurup söylemiş problem olmasın diye.. isimleri alın tek tek sorun :) terletin biraz .. erkeklerin nekadar bazen p**slik olabileceğini görüyoruz yumuşatarak keyif yapmaya çalışıyor ben zamanında böyle birşey gördüm ve ortalığı yangına verdim tek kelime edemedi. Çünkü haklıydım evli değildik ozaman ama yine de ben hayatındaydım sonuçta
Evet satış yapılabilecek tek yer değil en azından ben işleri biraz bozuldu diye bişey demek istemedim şimdi bir kaç gündür hiç bakmıyorum telefonuna yine bakıcam ve bu sefer ekran görüntüsü alacağım. Devam ederse zaten evliliği tekrardan gözden geçireceğim. Çünkü ailesiyle sorunlar yaşadım görüşmüyorum. Kendisi bir evin bir oğluyum nereye kadar küs olacaksın diyor zaten burası bir sorun. İkincisi ilk açtığım postta zaten paylaşmıştım kızıyla alakalı problemler. Ben 33 yaşındayım ve çocuk sahibi olmakta istiyorum. Bu şekilde de çocuk aklımın ucundan bile geçmiyor. Severek evlilik yapayım dedim ama sadece kalbinin sesini dinlemekte yanlışmış

Evet satış yapılabilecek tek yer değil en azından ben işleri biraz bozuldu diye bişey demek istemedim şimdi bir kaç gündür hiç bakmıyorum telefonuna yine bakıcam ve bu sefer ekran görüntüsü alacağım. Devam ederse zaten evliliği tekrardan gözden geçireceğim. Çünkü ailesiyle sorunlar yaşadım görüşmüyorum. Kendisi bir evin bir oğluyum nereye kadar küs olacaksın diyor zaten burası bir sorun. İkincisi ilk açtığım postta zaten paylaşmıştım kızıyla alakalı problemler. Ben 33 yaşındayım ve çocuk sahibi olmakta istiyorum. Bu şekilde de çocuk aklımın ucundan bile geçmiyor. Severek evlilik yapayım dedim ama sadece kalbinin sesini dinlemekte yanlışmış
Çocuk konusunda acele etme derim böyle bir evlilikte ezilen bir anne olmanı asla istemem kadın olarak, bu arada yaşınızı kafaya takmayın sağlık problemi yoksa kronik yine olur tıp ilerledi çözümleri çok .. bazı durumlarda kalbimizin sesini dinlemek hata oluyor mantık devreye girmesi gerekiyor bazı durumlarda ne yazık bir erkeğin karısını şüpheye düşürecek şeyler yapması erkekleri anlamak güç gerçekten istemiyorsa seni keşke açık açık söylese ne bu böyle şüpheyle de yaşanmaz yani yaptığı çok ayıp sana karşı Facebook nedir kim kullanıyor Facebook mu kaldı iş adamları Mail ile daha çok çalışıyor ben bilemedim yani sen ordan daha herşeyi biliyorsun yakından takip edebilirsin ben dış etken olarak yorumluyorum tabi ki ama doğru gitmeyen bişeyler var kesin kadınlar hisseder kötü hiss almadığımız hiç birşeyi kurcalamayız buna eminim

Çok sıkıntılar çektim bir de ihaneti asla kaldıramam. Herkesin aile hayatı yaşantısı farklı. Bizim için bir erkek veya kadın yabancı bir karşı cinsin profiline bakamaz bu yanlış ne olursa olsun. Biz film izlerken karı koca sevgililer sarılırken oynaşırken bile eşim benim gözlerimi kapatıyor kıskanıyor beni. Peki onun yaptığı?
tam kendi her haltı yiyip, evdeki karısına seni kıskanıyorum ayağına hayatını dar eden erkek davranışı.

X