Eşimin iş yerindeki arkadaşlarına sarılması beni rahatsız ediyor

Aaa konuyu yanlış okudum siz zaten o arkadaşlarını tanimiyormusunuz yani kaç sene olmuş az çok bı fikir edinmissinizdir birde adam durup durup sarilmiyorki kutlama vs yazmışsınız Rahat olun eşinize güven sorununuz olmasın bu konuda yani iş arkadaslarinin işi gücü yokta.Atin bu fikirleri uzağa.....

Ben muhtemelen şuan çalışmadığım ve bu şekil arkadaş ortamım olmadığı için kendimi eksik hissediyorum
Bence alakası yok ben de çalışıyorum benim de eşimin o tavırları beni rahatsız eder etti ve açıkça söyledim mesafe iyidir tokalaşırsın ama öpüşmek garip gelir bana da.
Ben de eşimin öyle olduğunu bilmezdim,tesadüf öğrendim :) iş arkadaşı bana istek atmıştı hiç hesabına girip bakmamıştım birgün bi tatil beldesini paylaştı çok merak ettim güzelmiş bakayım diye girdim belki başka fotoğraf da paylaştı diye..

Bi de baktım eşimle (topluca iş arkadaşları) eski tarihler,bayağı samimi fotoğraflar (yani bence samimi) kadının belini tutmuş fotoğraf çekerken,başka fotoğrafta kız eşimin koluna girmiş,kızın böyle fotoğrafı çoktu yanındaki kim olursa olsun (evli bekar) koluna girmiş elini omuzda atmış yakın (eş ve sevgili gibi) durarak selfie çekmiş vs yani eşim dikkat etmeliydi karşıdakinin suçu yok..

Eşimi uyardım ben yapmıyorsam (ya da yaparsam beni hoş karşılamayacaksan) sen de yapamazsın dedim ok dedi bi daha da yaptığını zannetmiyorum yaparsa o kadar yumuşak olmayacağımı bilir 😂🤭

Çok samimi olunmasindan ben de rahatsız olurum.ama doğum günü,bayram vs sarılmak normal ve güzel bir şey.
Sizi rahatsız eden başka birsey yoksa takılmayın bu kadar.kendinize ve eşinize guvenin🌸❤️

Bu rahatsızlığı o da hissetse rahatlıcam sanki. Yani aslında şundan rahatsız oluyorum ben böyle evde duruyorum erkek arkadaşım vs yok onun arkadaşları var bende aynı durumda olayım oda biraz rahatsızlık hissetsin
Neden öyle olsun? Çok enteresan bir duygu değil mi istediğiniz?

X