Eşimin kabak tadı veren şakası

Bu muhabbet o kadar çok uzadı ki defalarca dün de kayınvalidemde açılınca masada eşimi bozdum ama o an onu orda bırakıp eve gitmek geldi içimden.
O an onu orda bırakıp eve gitmeliydiniz.

Bence daha öncesinde yeterince sert tepki verseydiniz öyle şaka yapmaya cesaret edemezdi sizi yumuşak bulduğu için bu kadar üstünüze geliyor veya adamın gerçekten böyle bir isteği var sizi hazırlıyor.

Ay bu hiç karşılık verecek bir durum değil ki. Yani 'ben de birini bulurum' muhabbeti bile yapılmaz.

Ben normalde çok iğrenç şakalar yaparım ve bana yapılan şakaya da alınmam kolay kolay ama bu anlattığınız midemi bulandırdı. Eşinizin bu kadar diline vurduğuna göre cidden düşünüyor olmalı.

Merhaba sevgili kk üyeleri. Forumu uzun zamandır takip ediyodum sizlere danışmak istediğim bi durum var. Önceleri bende gülüp geçsem veya takılmasam da eşinin ailesi de bu şakaya dahil olunca içten içe gerçekten kırıldığım bi konu var o da eşimin şaka olarak “2. Eş alma muhabbeti”.

Tamam ilk zamanlar takılmazdım ama sonraları başkalarının yanında yapınca duruma alındığımı farkettim. Babası yengesi falan da kızıştırınca iyice sinir oldum bu duruma. Ki bu şakayı ben ona yapsam ailesi de dahil çok terbiyesizce bi şaka olarak adlandırılırlar. Ki yalnız olunca defalarca eşime söyledim ben buna alınıyorum ayrıca abinden de eşi için hiç duymadım böyle bi şaka bi sen gömüyosun beni masada dedim.

Hatta bi ara kayınvalidem evdeki deposunu boşaltıyodu bizim gelinlik ve damatlık da ondaydı. Bende ihtiyacı olan birine verelim dedim. Eşim o ara belki bidaha evlenirim lazım olur dedi. Bu muhabbet o kadar çok uzadı ki defalarca dün de kayınvalidemde açılınca masada eşimi bozdum ama o an onu orda bırakıp eve gitmek geldi içimden. Ne yapmalıyım nasıl davranayım siz böyle bi durumda nasıl davranıyorsunuz? Eşimin yaptığı şaka çok mu normal sizin eşleriniz de yapıyor mu?
🤨

Nişanlıyken böyle bir espri yapmıştı eşim. Nişanı attım. Eve çiçekler özürler ben sadece şaka yaptımlar falan. Tabii barıştım zaten şuan evliyiz niyetim göz korkutmaktı daha da yapamaz. Sizde sağlam bir ayar verin bence. Aklı başına gelsin.

Sen önce beni bir mutlu et kocacım sonra başka kadın hayalini kurarsin desen nasıl olur ?

Benim için büyük kavga sebebi affı yok ortamı terk eder annemin evine dahi gidebilirim baya bir cektiririm yani ama zaten eşim bana değer veren birisi bu zihniyette değil ...

Ama misal ailemde eniştem bunun şakasını yapar sürekli ve bana çok itici gelir ama fazlasıyla çektiriyor ablam zaten ona ...işte bu tür erkeklerde akıl yok evde huzur mutluluk istiyorsan eşine kibar nazik sevgi dolu olacaksın ..olmazsan evde huzur mutluluk olmaz. Kadın takar ki haklida takmakta

Benim eşimde yapıyor çok sinir oluyorum.
Bende diyorum ki ikinciyi alırım diyorsun ama alacağın zaman benim senin yanında duracağımı mı sanıyorsun ? Diyorum bazen de ee bizde ikinci kocayı alalım o zaman diyorum bozuluyor, kızıyor. Bende hiç sevmem. Kaç kere de dedim yapma diye ama anlamıyor. Sürekli yapmıyor ama mesela arada bi konu geçince vs diyor. Işte mesela birisinden bahsediyoruz 2 evli işte diyor bak öyle iyi sende yorulmazsın gibi gibi örnek veriyor. Hiç hoş bisey değil. Sende bende alayım o zaman 2.koca de bak nasıl kapatıyor çenesini lüzumsuzlar
Aslında o size nasıl pervasızca diyebiliyorya 2. Yi alayım hem sende yorulmazsnn diye sizde dönüp ona bende 2.yi alayımda sende yorulmazsın demek lazımm bariz hakediyor.

Çok hadsizce olmuş artık şaka başka yere gidiyor. Sizin çok sert bir şekilde tavrınızı belirtmeniz gerekiyor o ortamı da terk edin ailesi de görsün ki kalsınlar öyle yapamasınlar bir daha. :KK12:

Şimdi küfür yazmayım çok sinirlenirim. Şakanın da bir nezaketi vardır yani. Şaka eski dilde latife yani hoşluktur. İki tarafı da güldürecekse anlamlıdır. Bu ikinci eş esprileri en sevmediğim bayağı bulduğum şakalardır. Eşim de bunu bilir. Eşim bir kere yaptı ağzının payını aldı bir daha yapmadı yapmaz.

En sevmediğim insan tipi. Tanıdığım 1 2 kişi de böyle de uyuz olurum bu cümleyi kurana. Ailesi de nasıl aile sen ne diyorsun demiyorlar oğullarına

Aslında o size nasıl pervasızca diyebiliyorya 2. Yi alayım hem sende yorulmazsnn diye sizde dönüp ona bende 2.yi alayımda sende yorulmazsın demek lazımm bariz hakediyor.
B
Eşimin ailesi bu şakayı ben yapsam kaldırmaz zihniyet olarak ama oğulları yapınca sıkıntı yok
Zaten kaldırmakarı için değil altında kalmaları için öneriyor önerenler

Eşiniz için Çözüm bilmiyorum ama benim kv kp yapsa ben de ikinci bir erkegi merak ediyorum iyi fikir keske olsa derdim.
En fazla bana ahlaksız derler. Ben de sizden öğrendim derim🤣

Merhaba sevgili kk üyeleri. Forumu uzun zamandır takip ediyodum sizlere danışmak istediğim bi durum var. Önceleri bende gülüp geçsem veya takılmasam da eşinin ailesi de bu şakaya dahil olunca içten içe gerçekten kırıldığım bi konu var o da eşimin şaka olarak “2. Eş alma muhabbeti”.

Tamam ilk zamanlar takılmazdım ama sonraları başkalarının yanında yapınca duruma alındığımı farkettim. Babası yengesi falan da kızıştırınca iyice sinir oldum bu duruma. Ki bu şakayı ben ona yapsam ailesi de dahil çok terbiyesizce bi şaka olarak adlandırılırlar. Ki yalnız olunca defalarca eşime söyledim ben buna alınıyorum ayrıca abinden de eşi için hiç duymadım böyle bi şaka bi sen gömüyosun beni masada dedim.

Hatta bi ara kayınvalidem evdeki deposunu boşaltıyodu bizim gelinlik ve damatlık da ondaydı. Bende ihtiyacı olan birine verelim dedim. Eşim o ara belki bidaha evlenirim lazım olur dedi. Bu muhabbet o kadar çok uzadı ki defalarca dün de kayınvalidemde açılınca masada eşimi bozdum ama o an onu orda bırakıp eve gitmek geldi içimden. Ne yapmalıyım nasıl davranayım siz böyle bi durumda nasıl davranıyorsunuz? Eşimin yaptığı şaka çok mu normal sizin eşleriniz de yapıyor mu?
Eşinizin yaptığı şaka normal değil ama altında gerçeklik payı yattığını da düşünmüyorum ısıracak köpek havlamaz.Var benim de böyle densizlikleri şaka adı altında yapan akrabalarım. Kimi karısını böyle sinir etmekle eğlenebilen tuhaf mizaç anlayışına sahip oluyor. Öfkeli verdiğiniz cevaplarla keyifleniyordur eminim , keyiflenemeyeceği kadar sert tepki verin rezil edin."Bana yettin de ikincisi kaldı " deyin mesela eminim kudurur sinirden büyük bir kavga eder ama bir daha böylesi bir şaka yaşamazsınız.

Birdahakne kalkıp gidin o ortamdan koşarak uzaklaşn giderkende ben gidiyorum 2. Yi getirirsin diyin ciddi bir ders almalı hepsii sadece eşinz değil

X