Eşimin Mail'in de ne buldum

ya madem doymadınız karıya kıza,hovardalığa,flörte ,ne diye evleniyosnuz be kardeşimmm??? ne işin var senin arkadaş bulma sitelerinde?? neden 20-24 yaş arası bayan arıyosun?? bulunca napcan?? bu ne arsızlık yaa..ne çocukça işler..Canım kafaya takma hemen sen yine de..emin olana kadar konuşma bu konuyu eşinle..çünkü bidaha o siteye girmez ve sende aklındaki şüpheyle yaşar gidiersin..bidahaki sefere daha temkinli olur..bilmediğin bi msn alır ve ruhun duymaz..zaten uzaktasınız..potansiyel var nede olsa eşinde bu konuda..ben son noktaya kadar beklerdim şahsen..sınırlarını ne kadar aşıyo,nereye kadar ileri götürüyo bu kız arama işlerini bi öğrenir emin olurdum..

başka bir isimle kayıt olup eşinizi denemeliydiniz. bildiğinizi belli etmek yanlış.

başka bir isimle kayıt olup eşinizi denemeliydiniz. bildiğinizi belli etmek yanlış.

bu şekilde daha çok yaralanır

arkadasım bilmeyecek bir şey yok sonucta türkçe site zaten
şifresiyle girin arkadslarına vs her yere tıklayın karsınıza çıkar zaten profil bilgilerim vs yazması lazım oralarda bir yerlerde

beste2006 aslinda cok haklisin o sinitle aklima gelmedi keske oyle yapsaydim

ver bişgileri ben bakım dicem ama olmuyor işte :nazar:

offff kafayi yicem ben boyle seyleri kaldiramam

arkadaslar ben almanyada oturuyorum esimse trde yakinda buraya gelecek ilk defa gecen gun msnini actim bur arada kusuz konusmuyoruz mailde actim baktim ....... dan msj okudum arkadas bulma sitesi ve deli oldum 20 ile 24 arasi bayan ariyom yazmis bende oraya kayitlandim daha iyi bakmak icin üye oldum ama dogru birsey bulamadim ama bana hergun .... msj lar geliyor yani arkadas olmak icin demekki esimde arkadas ariyor yada benmi yaniliyom ben o siteden birsey anlamadim birde sizde bakarmisiniz birde esim rahmet kardesinin ismiyle giriyor birde resim bende msj yazdim ordan demekki bayan ariyon sana kolay gelsin diye isten gelince okur ancak aksam ustu sizden rica ediyom o siteye bi bakarmisiniz ben yanilmak istiyom

canım benimde başıma geldii
o mesaj gelince tepem attı ama ben şöyle yaptım gelen mail adresine kaşılık başta üye
ol falan var ya hani
normal üye olur gibi yaptımm gelen mail adresini yazdım üye olmamıştı öyle içim rahatladı benim yani
ben tam üyelik kurmadım tabii
mail adresinin kayıtlı olmadığını anlayınca kapattım hemen dene istersen bir üyemi değilmi öğrenirsin bu şekilde

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım eşin üye olmamıştır..msn adreslerini çalıp oraya üye yapıyorlar...
üye olmadığım halde başka bi arkadaşlık sitesinden banada geliyo...

Son düzenleme:
canım benimde başıma geldii
o mesaj gelince tepem attı ama ben şöyle yaptım gelen mail adresine kaşılık başta üye
ol falan var ya hani
normal üye olur gibi yaptımm gelen mail adresini yazdım üye olmamıştı öyle içim rahatladı benim yani
ben tam üyelik kurmadım tabii
mail adresinin kayıtlı olmadığını anlayınca kapattım hemen dene istersen bir üyemi değilmi öğrenirsin bu şekilde

üyeymiş zaten resmi bile varmış daha ne emin oalcakki

yazdim onun msndeki kayitli olan arkadaslari cikti nedemek ben anlayamadim

Site zaten türkçe oradaki bilgilere bakıp üye olup olmadığını zaten anlarsın;ama 20-24 yaş arası bayan arıyorum dediğine göre ve kardeşinin resmini koyduğuna göre üye olmuş belli.ısterse bilgiler doğru yada yanlış olsun.Bir çok kişi bunları doğru sanacaktır o sitede...

şu sıralar öyle yayıldı ki bu site..
bana da çk geliyor ..... diye bir siteden mail
bir isim var altında sana mesaj bıraktı falan yazıyor
bence boşuna günahını alıyorsunuz adamın o maiiller reklam amaçlı herkese geliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
adam üyeymiş kızlar..Davet maili filan değil yani..resmi bile varmış profilinde..20-24 yaş arası bayan arıyorum diye eklemiş profiline..Ölen kardeşinin adıyla üye olmuş..

emine84 önce bi sakin ol
bu tür mailler herkese geliyor
eşinin üyeliği olduğu anlamına gelmez bu sen yanlış anlamış olmalısın
başkası davet gönderince listesindeki herkesin mailine gidiyor bunlar.

anladın mı?

kusura bakma canımcım ben bakamayacağım çünkü bana yapılmasını istemediğim şeyi bende yapmam
şu erkekler ne kadar salak bir millet ya evli barklı adam ne işin var senin arkadaşlık sitesinde

emine canom sen eşinle konuş en doğrusu bu

Anlamadığım adam aldatmaya teşebbüs ediyor bazı arkadaşlar büyütme diyor; ne yapsın aramız bozulmasın diye gözmü yumsun? Midesi alabilirmi o adamla birlikteyken?

ne denilir bilemiyorum ama bence bu tarz şeylere hiç gerek yok yüzyüze yada telefonda açar direk sorarsın...tabiki inkar edecektir ama içten içe utanacaktır eminim.hiç birşeyden emin olmadan lütfen zedelemeyin ilişkinizi:teselli:

X