Eşimin mr raporu anlayan varsa önemli ve acil

Niye 10 peki ? Valla posta posta sorduruyorsunuz helal olsun 😂 10un özelliği ne yani
İyi misiniz. Siz parça parça saçma sorular sorduğunuz için ne olduğunu anlamıyorum. Yeni randevular saat 10'da açılıyor çünkü. Neden olsun. Sanki açıklamak zorundaymisim gibi bir se sacma sapan triplere girmissiniz

Sistem saat 10da güncelleniyor. İptal edilen randevuların revize saati. Normalde gece yarısı bekleriz biz bu güncellemeyi ama mhrsde sabah 10da oluyor
Hayır iptaller gece de açılıyor. Bu 15 gün sonraki yeni randevular için saat. Eskiden gece 12 yeni randevu açılış saatiydi. Herhalde insanlar uyuyor diye 10 a aldılar. Gece yarısı ben iptal randevusu da çok buluyorum. Gece uyumamissam aradigim birim için aratıp ertesi güne bile bulduğum oluyor. Saat onda ozellikle yoğun olan doktorlar için tüm günden alinabilecek yeni randevular için.

Başka saatte mesela 9 neden değil ? Siz bu bilgiyi nasıl öğrendiniz ? Yeterince açıklayıcı sordum mu ?
gecenlerde haberlerde de çıkmiştı bu bilgi atıyorum eskiden her persembe aksam saat 16.00 da yeni randevular acilirken cumartesi sabah 10.00 dan sonra acilacak yazmisti.
zaten 182 yi arasaniz onlarda soyluyor mesela cumartesi saat 10 dan sonra yeni randevular acilir tekrar bakin diyerek.

Doktordan iyi bilme şansımız yok tabi ama hiçbir şeyi olmayan insanın canı acımayacağı gibi bence raporu da böyle çıkmaz, başka bir doktora daha mı gösterseniz.
Rapora rağmen hiç birşey yok demiş eşime dikket et yeter demiş benim eşim 3 vardıya lastik taşıyor nasıl dikket etsin işi bu

Ablacığım buradan teşhis koydurmaya çalıştın şimdi de ameliyat tarihi belirlemeye çalışacaksın neredeyse.
Sağlık tavsiyeleri böyle ortamlardan alınmaz. Raporunun sonucunu da ameliyat gerekip gerekmeyeceğini de sana söyleyecek kişi doktor, kadınlar kulübü değil.
Sadece bilgi kirliliğine yol açar
Doktorda bu rapora rağmen hiç bir şey yok dedi Mr bozuktu sanırım

X