Eşimin sosyal medyada başka kadınlara olan ilgisi

Crazydiamond

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
80
1
42
Merhaba arkadaşlar. Eşimin yıllardan beri sosyal medyada açık saçık kadınlara özellikle de büyük memeli ve sevimli yüzlü japon kızlarına büyük ilgisi olduğunu öğrendim. O kadar çok üzüldüm ki kendimi yetersiz ve beğenilmeyen olarak hissettim. Ben fizik ve tip olarak bepenilmeyen biri değilim ama onun bu eğilimi beni çok derinden yaraladı. Ona tepki gösterdim bağırdım çağırdım o ise hasta olduğumu varsa ve beni böyle kabul et dedi iki kez. Ben kabullenemedim ve ayrılmaya karar verdim. Öyle olunca şimdi artık karar verdiğini ve bu eğiliminde vazgeçtiğini söylüyor. Artık o defteri kapatmış. Başta ben tepki gösterirken zevkinden ödün vermezken şimdi işler kötüye gidince bırakıyor olması benim kırgınlığımı gidemiyor ve beni yeterince beğenmediği düşüncem değişmiyor. Onu çok seviyorum ve o da beni çok seviyor. Ve son derece uyumlu bir çiftiz. Ama bu durumu kaldıramıyorum. Seks yaparken bile aklım hep o benim büyük tepkilerime rağmen vazgeçmek istemediği kızlar aklıma geliyor. Yüzüme bile baktığında kafamı çeviriyorum beni görmesin istiyorum. Çünkü sevimli japon kızlarının yüzü benden daha sevimli diye. Elbette başka birilerini beğenecek ben dünya güzeli değilim sonuçta. Ama o kadar kavgam tepkime rağmen zevkinden mahrum kalmak istememesi beni çok üzdü. Bu sebepten mutlu bir evlilik bitirilmez gibi görünüyor ama kalbim çok kırıldı. Boşansam çok mutsuz olucam. Boşanmasam da her dakika bu hal aklıma gelerek yaşayacağım. Ne yapacağımı şaşırdım. Arada kaldım. Sizlerin fikirlerini merak ediyorum. Teşekkür ederim

Ben de hep kumral mavi gözlü gözlüklü yuvarlak yüzlü erkekleri beğendim ve gördüğümde gözüme hala hoş görünürler, kocamınsa bu tiple hiç alakası yok. hastalık derecesinde değilse bence buna bu kadar takılmamalısınız. Huzurunuzu mutluluğunuzu bozduğunuza deymez diye düşünüyorum.

Aoayal medyada koca memeli büyük g.tlu insanlar yüzünden kullanmıyoruz . Zaten onlar kaynıyor heryer haberlere bakarken bile koca memeliler var hep . Bıktımm bende . Benim bile dikkatimi çekerken esimin nasil çekmesin . Nefret ediyorum bende vala . Ne anlıyolarsa . Halbuki şahane guzel bir kadınım . Insanlar hep yasak olana ilgi duyuyor

Benim de begendigim erkekler var, suan favorim Alex mesela. 😂 Ama sacma sapan mokunu cikarircasina oturup onlarin fotograf veya videolarina bakarak vakit gecirmek nedir yani? Degisik bir sapiklik midir nedir. Ben de boyle seylere gelemem doğrusu, saygisiz.

Ben de hep kumral mavi gözlü gözlüklü yuvarlak yüzlü erkekleri beğendim ve gördüğümde gözüme hala hoş görünürler, kocamınsa bu tiple hiç alakası yok. hastalık derecesinde değilse bence buna bu kadar takılmamalısınız. Huzurunuzu mutluluğunuzu bozduğunuza deymez diye düşünüyorum.
Benim bu olaya aşırı tepkilerime karşılık onun kaç kez hasta olduğumu varsay ve beni böyle kabul et deyip benim o kadar tepkime rağmen zevkinden ödün vermek istememesi onun hastalık derecesinde bağlı olduğu anlamına geliyor bence. Gerçekten önemsiz olsaydı farklı konuşurdu. Şimdi ayrılık meselesi yüzünden bir anda hastayken iyileşip bu olayı bıraktığını söylemesi hiç tesirli gelmiyor bana.

Bence şanslısın ki Japonya çok uzakta, ya Sivaslıları falan beğenseydi?

diğer başlığa yapmışım yorumu, burası daha aktifmiş buraya geleyim :KK70:
Aktif olarak bir kızla birlikte olacağını yada olmak istediğini sanmıyorum. Sadece beğenerek bakıyor. Ve de o kadar tepkime bağırmama çağırmama rağmen hastayım beni böyle kabul et deyip zevkinden mahrum kalmak istememesi beni üzdü.

Bu olaya son vermzse ne olucak? Siz daha da takıp kendi psikolojinizi bozacaksınız yetersizlik sendromuna gireceksiniz çğmkü kafaya baya takmışsınz. Aman için hava hoş alışkanlığından vazgeçmeyecek. Siz nolcaksınız bu durumda?

Aktif olarak bir kızla birlikte olacağını yada olmak istediğini sanmıyorum. Sadece beğenerek bakıyor. Ve de o kadar tepkime bağırmama çağırmama rağmen hastayım beni böyle kabul et deyip zevkinden mahrum kalmak istememesi beni üzdü.
belki o da bu takıntısından rahatsızdır, daha önce bakmamayı denemiş ve başarısız olmuştur?
yani beni böyle kabul et demesi pişkinlikten mi yoksa çaresizlikten mi acaba?

belki o da bu takıntısından rahatsızdır, daha önce bakmamayı denemiş ve başarısız olmuştur?
yani beni böyle kabul et demesi pişkinlikten mi yoksa çaresizlikten mi acaba?
Pişkinlikten. Çünkü psikiyatristime bu konuyu sorduğumda bunun obsesif bozukluk olduğunu ve terapiyle büyük ölçüde düzelebileceğini söyledi. Ben de ona bunu söyledim ve benim isteğimle doktoruma gitti ve onu hasta olmadığına ikna etti. İşine gelmedi bırakmak. Zevkinden mahrum kalmak istemedi çok üzülmeme tepkilerime rağmen. Şimdiyse ayrılma kararı verince bıraktığını söylemesi pek de inandırıcı gelmiyor artık. Birbirimizi çok seviyoruz. Ayrılmak onu da beni de çok üzecek ama o seçimini yaptı

Hiç bir kadının hiçbir erkek için değişmesini tasvip etmem ve tavsiye de etmem.
Fakat siz boşanmak istemediğiniz için bu yorumu istisnai olarak yapıyorum. Çünkü huzursuzsunuz. Belki işinize yarar. İç huzurunuz artar.
Anladığım kadarıyla eşiniz kawai stili kızlardan hoşlanıyor. Jpop tarzı grupların kızlarının giyim ve makyajları da genelde kawai tarzında. Onlardan örnek alıp giyim saç ve makyaj stili değişiklikleri yapıp en azından kendinizi bu ilişkide yetersiz hissetmekten kurtarabilirsiniz.
Bu konuda araştırma yaparsanız bir çok görsel materyal bulursunuz. Günlük anime makyajları işinizi kolaylaşır.
Eşinizin beğenisini görürseniz mutlu olacak gibi bir haliniz var. Tavsiyem sadece bunun için. Lütfen yanlış anlamayın.

Hiç bir kadının hiçbir erkek için değişmesini tasvip etmem ve tavsiye de etmem.
Fakat siz boşanmak istemediğiniz için bu yorumu istisnai olarak yapıyorum. Çünkü huzursuzsunuz. Belki işinize yarar. İç huzurunuz artar.
Anladığım kadarıyla eşiniz kawai stili kızlardan hoşlanıyor. Jpop tarzı grupların kızlarının giyim ve makyajları da genelde kawai tarzında. Onlardan örnek alıp giyim saç ve makyaj stili değişiklikleri yapıp en azından kendinizi bu ilişkide yetersiz hissetmekten kurtarabilirsiniz.
Bu konuda araştırma yaparsanız bir çok görsel materyal bulursunuz. Günlük anime makyajları işinizi kolaylaşır.
Eşinizin beğenisini görürseniz mutlu olacak gibi bir haliniz var. Tavsiyem sadece bunun için. Lütfen yanlış anlamayın.
Eşim makyajı hiç sevmez. Hatta ilgilendiği o kızlardan makyajsız çocuksu ve sevimli olanlarını beğeniyor. Hatta bana hiç makyaj yaptırmaz. Ama o beğendiği kızların çoğunun plastik makyajla o hale geldiğini bilmez. Ona o tür makyaj videoları gönderdim. Ama pek tesir etmedi. Göğüsleri küçüktü sbüyük göğüs seviyor diye özellikle de benim psikolojimi bozdu diye gittim estetik yaptırdım ama gururumdan sanki sırf onun için yaptırmışım onun beğenine sunmuşum gibi olacak diye dokunmasını bile istemiyorum. O yüzden ona kendimi beğendiricem diye kendimi şekilden şekile sokmam benim psikolojimi düzeltmez. Benim belli bir tarzım var. Hem fizik hem tip olarak hoş biriyim. Beni olduğum gibi beğensin. Mutlaka beni beğeniyor biliyorum ama hastalık derecesinde o kızlardan hoşlanması ve benim isyanlarıma rağmen vazgeçmek istememesi çok ağrıma gitti. Şimdi de ayrılık mevzusu olunca bir anda düzeliverdi. Onun değişeceğini sanmıyorum. Değişse de içimdeki bu güvensizlikle yaşayamam. Bu kararı vermek ve hayata geçirmek nasıl olacak bilmiyorum ama sanırım doğru olan bu bilmiyorum

X