Erkek İnfertilitesi Eşimin Sperm testi lütfen yardım.

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

zolatan

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2020
15
6
32
Eşimin testi bu şekilde doktor sperm sayısı iyi dedi ama spermleri biraz hızlandırmamız lazımmış ve morfoloji yükselmesi lazımmış en az yüzde4 diyor.
Proxeed plus önermiş onu alıcaz bugun 1 ay sabah akşam içecek, faydasını görenler oldumu proxeedin? ve lütfen yorum yapın sizlerin nasıl geldi sonuçları? benimle aynı durumda olan varmı?
WhatsApp Image 2020-03-18 at 14.10.09.jpeg

Benim eşimde morfoloji bozukluğu vardı proxeed ta kullandı daha bi sürü ilaç ta 2 yıl tedavi gördü bilmiyorum ama bizim normal yoldan olmadı... Genede doktorun dediği önemli tabi

Doktor güzel yorumlamış

Gerçekten morfoloji ve hareketli sperm sayısı sıkıntılı

Bi kullanım bakalım

Ben keçiboynuzu okadar çok yere yazdım ki ama yazmaya da devam edeceğim

Evet sperm sayısı çok iyi .Hızlı ileri hareketi artırmanız gerek.Proxeed plus ü düzenli kullanın.ekstra yeşillik ağırlıklı beslensin eşin , havuç suyu içir her gün , kavrulmamış kuruyemiş felan Yesin hergün.Düzelme ihtimali var .Ama hemen 1 ayda olmayabilir

Benim eşimde morfoloji bozukluğu vardı proxeed ta kullandı daha bi sürü ilaç ta 2 yıl tedavi gördü bilmiyorum ama bizim normal yoldan olmadı... Genede doktorun dediği önemli tabi
Yaaa şimdi hamile misiniz tüp bebekle :) Eşinizin sperm testleri nasıldı ? Doğrusu umut oluyorsunuz bana

Haraketli hiç yoktu bi umut dediler kuyruğu düzgün bulursak olur dediler çok sağlıklı 6 embiriyo oluştu yarın kan testine gidicem canım 😊

Gittiğiniz hastane yada klinik çok önemli kızlar ben daha önceden bi doktoro daha gittim sizi yanıltmak istemem ama 2 sene vitamin takviye bizi oyaladı paramızı yedi tüp bebekte kadın faktörü çok önemli yaş geçmeden yaptırmak en iyisi infertilite gerçekten çok zor insanın piskolojisini bozuyor en kısa çözüm en güzeli

Merhaba hanimlar bizde de morfoloji ve hiz sorunu vardi . Bunlarla cok şükür dogal yolla oldu masallah. Ama benim ikinci cocugum bu . 1.de hic sıkıntısız olmustu . Bebegime ve bana saglik diliyorum. Sizlere de saglikli bebekler ve gebelikler diliyorum .

sabah geceden zeytin yağına konmuş 2 kürü incir
sabah aktardan aldığımız bal+polen+ari sütü karışımı bir tatlı kaşığı
sabah saraçoğlu tarifi keciboynuzu kürü 1 bardak

öğle vakti evicap 200 lük e vitamini
öğle keciboynuzu özü soguk sıkım

akşam supradyn energy focus 1 tane

gece uyumadan önce 1 t.kasigi bal karışımından
gece uyumadan önce 1 bardak keciboynuzu kürü

bunlari 2 ay kullandi. Ağustos ayında keciboynuzu kürünü bıraktık her gece 5 tane havucu soyuyordum uyumadan içiyordu.

proxeed plus yanında keçi boynuzu özü soguk sıkım ve ayrıyettten kuruyemiş takviesi yapacagim, başka önerisi olan varmı kızlar?

Evet sperm sayısı çok iyi .Hızlı ileri hareketi artırmanız gerek.Proxeed plus ü düzenli kullanın.ekstra yeşillik ağırlıklı beslensin eşin , havuç suyu içir her gün , kavrulmamış kuruyemiş felan Yesin hergün.Düzelme ihtimali var .Ama hemen 1 ayda olmayabilir

havuç suyu morfolojiyi düzeltiyor dimi ?

Kızlar merhaba
Eşime sperm testi yaptırdık ve sonuçtan hiçbir şey anlamadık. Kadın doğum doktoruma sordum, yıkama sonrası sperm yok varikosel olabilir. 3 hafta sonra başka bir yerde tekrar test yaptırın dedi. Daha önce ürologa gitmiştik muayene de varikosel yok demişti doktor. Devlet hastanesi olduğu için sperm testini ileri tarihe verdi. Bizde dayanamadık başka yerde yaptırdık. Sonuçlardan anlarsanız size sorsam olur mu?

X