Eşimin sperm testi sonuçları 🥹

2 katı derken bizimkinden daha mı kötüydü daha mı iyiydi acaba anlamadım onu
Yok ultrasondan falan bakılmadı
Bu arada varikosel falan demedi doktor hiç öyle şeyler diğer her şey güzel sadece sperm yavaşlığı var demiş tek dediği bu ve bu ilacı yazmış

Daha yüksekti hem sperm düşüklüğü vardı hemde varikosel 2 ydi yani ameliyatlık değildi daha ilaçlarla düzeldi sadece teste göre ilaç vermeseydi iyi olurdu yumurtalarda ağrı varsa baktırın

Bir de eşim macun, doğal bal karışımı vs de kullandı gittiği doktor kendi yaptıkları macundan da vermişti. badem, ceviz,vs düzeldi çok şükür inşallah sizinkide düzelir

Daha yüksekti hem sperm düşüklüğü vardı hemde varikosel 2 ydi yani ameliyatlık değildi daha ilaçlarla düzeldi sadece teste göre ilaç vermeseydi iyi olurdu yumurtalarda ağrı varsa baktırın
Benim eşimin spermlerinde sorun yokmuş
İşte sadece sperm yavaşlığı varmış doktor bunda bir şey yok ilaçla düzelir demiş çok bi açıklama yapmamış
Artık olmazsa bi özele gitmek şart olucak

Rica ederim ama peşini bırakmayın eşiniz düzenli vitaminleri kullansın. 1 ay kullanıp bırakmasın
Yok devam ederiz bırakmaz o zaten artık ilaçlarını
Sadece çok üzücü bir süreç onun suan kendini suçluyor gibi olduğunu görüyorum çok dokunuyor keşke hiç git demeseydim hastaneye diyorum Allah herkese uğraşsız çabasız güzel evlatlar nasip etsin insallah :/

Önemli olan da hızlı olması inşallah en kısa sürede düzelir ama dediğim gibi bir iki ayda düzelmedi bizimki

Aminnn öyle düşünmeyin. İki kişinin de kontrolü gerekiyor. Bence iyi yapmışsınız eşinizi de doktora göndermekle.

sizin ne kadar zamanda düzeldi ve ne kullandınız
6 ,7 ay sürdü ve çok kötü değildi test sonucu olması gerekenin yarısıydı hızında ve sayısında biraz sıkıntı vardı sadece. vitaminler verdi ilk gittiğimiz doktor jugamor verdi sadece. ikinci proxeed verdi o daha etkili oldu daha çabuk yükseltti vitamin olarak yanında klomen birkaç tane daha ilaç verdi ama hatırlamıyorum şu an genelde vitamindi ama bir liste verdi tüketmesi gerekenler diye, ilişki zamanı falan yazan bilgilendirici bir listeydi, keçi boynuzu alıp kaynattık onu icicek sabah aç karnına falan yazıyordu hepsini uyguladık. tavuk, kırmızı et haftada bir yenmesi gerek çay, kahve vs çok tüketilmemeli balık çok faydalı haftada bir yenmeli böyle işte biz tam uygulayamasak da elimizden geldiğince dikkat ettik

Aminnn öyle düşünmeyin. İki kişinin de kontrolü gerekiyor. Bence iyi yapmışsınız eşinizi de doktora göndermekle.
bu yazdıklarınızı bende yapmaya dikkat edeceğim peki bizim sonucumuz kötü mü yani :/

bu yazdıklarınızı bende yapmaya dikkat edeceğim peki bizim sonucumuz kötü mü yani :/
Düşük değil yani en azından halledilebilecek derecede Sperm sayısı gayet iyi bence bizimki %20 ydi 40 olması gerekiyor dedi doktor şu an 43. Hızlı hareketlilik düşük o da %20 veya %25 olması gerekiyor diye biliyorum bizimki 13 du. ama diğerleri hakkında yorum yapamiycam onları eşim biliyor ben bu kararından anlıyorum. beslenme ve ilişkiye ne zaman nasıl olması gerektiğini bilmiyorum, ama bizim de şu an olmuyor hiçbir sıkıntımız yok ikimizin de. geçen hafta çatlatma iğnesi yaptırdım onun sonucu beklemekten başka birşey gelmiyor elimizden hakkımızda hayırlısı olsun.

Bitter cikolata çiğ badem çiğ ceviz çiğ fındık ve keciboynuzu günlük tuketirse ek olarak
sperm hızı ve sayısı artacaktır.
Evet özellikle keçi boynuzu ama keçi boynuzu mu toz kullanmadık biz nasıl yapman gerektiği internette yazıyor bizim doktor ekstra çörek otu da koymanızı tavsiye etti soğuduktan sonra aç karnına bir bardak

Evet özellikle keçi boynuzu ama keçi boynuzu mu toz kullanmadık biz nasıl yapman gerektiği internette yazıyor bizim doktor ekstra çörek otu da koymanızı tavsiye etti soğuduktan sonra aç karnına bir bardak
Kendisini alıp tuketsin işlem görmemiş haliyle. Ben bile çok seviyorum suan canim çekti.

Bizim doktor bizi hiç bilgilendirmemiş onu anladım en iyisi sonuçlarla başka doktora gidelim biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…