Verdiği bir kuruşu bile helal etmiyormuş!

Neden arttırdınız? Calısmıyor musunuz?
Çalışsa bile englasyon nedeniyle çocuklar için verilen nafakanın da artması lazım bence. İl içi servis geçen sene 1000 TL, bu sene 2000 Tl oldu. Çocuğa bi ayakkabı geçen sene 300 tl ise bu sene 600 tl oldu.

Tek maaşla çocuk büyütmek zor artık..

Çalışsa bile englasyon nedeniyle çocuklar için verilen nafakanın da artması lazım bence. İl içi servis geçen sene 1000 TL, bu sene 2000 Tl oldu. Çocuğa bi ayakkabı geçen sene 300 tl ise bu sene 600 tl oldu.

Tek maaşla çocuk büyütmek zor artık..
600₺ ye ayakkabı var mı gerçekten? Ben en son 2 ay önce 750 ye aldım markasız ayakkabı :) şuan 1000₺ Dir En ucuz ayakkabı. Bugün gözlük almaya gittim göz numarası değişti,en ucuz modeli seçtim camlarla birlikte 2900₺ Adam daha 2 aydır nafakayı atmadı sürekli içeri giriyorum.

600₺ ye ayakkabı var mı gerçekten? Ben en son 2 ay önce 750 ye aldım markasız ayakkabı :) şuan 1000₺ Dir En ucuz ayakkabı. Bugün gözlük almaya gittim göz numarası değişti,en ucuz modeli seçtim camlarla birlikte 2900₺ Adam daha 2 aydır nafakayı atmadı sürekli içeri giriyorum.
allah ferahlık versn çok zor,
psikoljk olarak cidden yıpratıcı , maddi yönün yanında...
bir de ne bir takdr ne bir minnet, işleri rast gider mi sanıyorlar

aslan burcu ama onunla ilgisi olduğunu düşünmüyorum hasta, rahatsız o :)
Sakin olmaya çalışın Rabbim yar ve yardımcınız olsun erkekler boşanma döneminde ve sonrasında çok çirkinlesebiliyorlar
Boşanan çoğu kadın mağdur oluyor maalesef
Rabbim size bol rızık versin evladınız ile mağdur olmadan rahat bir hayat yaşayın inşallah
Aldığınız herşeyi faturalari ile dosyaniza ekleyin
Çocuğun servis i okul masraflarını da ekleyin
Kendi maaş bordrosu ve kira vs giderleri de
Lütfen muhatap olmayın
Sizde ona zamanında verdiğiniz sevgiyi zamanı aşkı haram edin ve Rabb'im e sığının
Bir süre tamamen psikolojiniz düzenlene kadar kimseyi hayatınıza almayın yağmurdan kaçarken doluya tutulmayin herşey gönlünüzce olsun

Sakin olmaya çalışın Rabbim yar ve yardımcınız olsun erkekler boşanma döneminde ve sonrasında çok çirkinlesebiliyorlar
Boşanan çoğu kadın mağdur oluyor maalesef
Rabbim size bol rızık versin evladınız ile mağdur olmadan rahat bir hayat yaşayın inşallah
Aldığınız herşeyi faturalari ile dosyaniza ekleyin
Çocuğun servis i okul masraflarını da ekleyin
Kendi maaş bordrosu ve kira vs giderleri de
Lütfen muhatap olmayın
Sizde ona zamanında verdiğiniz sevgiyi zamanı aşkı haram edin ve Rabb'im e sığının
Bir süre tamamen psikolojiniz düzenlene kadar kimseyi hayatınıza almayın yağmurdan kaçarken doluya tutulmayin herşey gönlünüzce olsun
evet herşeyi faturalandırdım. bütün giderlerimi. kazanıcam bu davayı eminim.
ben hayatıma kimseyi almamaya kararlıyım zaten erkeklerden iyice tiksinmeye başladım hepsi pislik.
umarım benim işlerim iyi olsun kızımla sakin güzel bir hayat yaşiyim başka birşey istemiyorum.

evet herşeyi faturalandırdım. bütün giderlerimi. kazanıcam bu davayı eminim.
ben hayatıma kimseyi almamaya kararlıyım zaten erkeklerden iyice tiksinmeye başladım hepsi pislik.
umarım benim işlerim iyi olsun kızımla sakin güzel bir hayat yaşiyim başka birşey istemiyorum.
İnşallah herşey çok çok güzel olsun sizin için

evet aşırı zor :KK43: herşey üstümüzde tabiki bunalıma gireriz hayat yaşamıyoruz ki. en zor zamanları bunlar ileride büyüdüklerinde bizimle kalmak istemeyecekler o zaman kolaylaşıcak ama yaş da geçiyor. annelik kölelik ya
Neden anne olmayı tercih ettiniz ? Ne zaman konu açsanız öyle bir konuşuyorsunuz ki ? Insana evladı bu kadar yük gelir mi ? Bazı zaman gelir zor çok iyi anlarım ama ne zaman konu açsanız çocuktan bir yük gibi bahsediyorsunuz. O bu dünyaya gelmeyi secmedi ki bu sizin tercihinizdi . Özel hayatım yok dediniz yahu siz bir adamla aynı evde yaşıyordunuz . Sizin bir hayatınız var ve devam ediyor gayette . Herşey üstümüzde derken kimin üstünde olacaktı ? Bu kadar bakamıyorsaniz verin çocuğu babasına yuk olarak gördüğünüzu hissetmiyor mu sizce

Neden anne olmayı tercih ettiniz ? Ne zaman konu açsanız öyle bir konuşuyorsunuz ki ? Insana evladı bu kadar yük gelir mi ? Bazı zaman gelir zor çok iyi anlarım ama ne zaman konu açsanız çocuktan bir yük gibi bahsediyorsunuz. O bu dünyaya gelmeyi secmedi ki bu sizin tercihinizdi . Özel hayatım yok dediniz yahu siz bir adamla aynı evde yaşıyordunuz . Sizin bir hayatınız var ve devam ediyor gayette . Herşey üstümüzde derken kimin üstünde olacaktı ? Bu kadar bakamıyorsaniz verin çocuğu babasına yuk olarak gördüğünüzu hissetmiyor mu sizce
geldi yine saçmalama perileri :)
ben kızım bana yük mü diyorum? ne alakası var tüm maddi manevi yükü benim üzerimde farkındaysanız. benim şikayetçi olduğum kızım mı bunu mu anladınız? o zaman algılama sorununuz var. biraz kişisel gelişim kitapları okumanızı tavsiye ederim belki algı tarafınızı geliştirirsiniz. benim bir adamla aynı evde yaşamamdan size ne hanımefendi? hayat benim hayatım ister evlenirim ister başka biriyle aynı evde yaşarım bu size niye batıyor 1 sene geçti üstünden mevzunun nerdeyse hala o konuyu konuşuyorsunuz boş boş yorum yapmayın!

ben burda kızıma daha kaliteli bir hayat sunmaya çalışmaktan bahsediyorum bazı boş boğaz ve anlama kıtlığı olan insanlar kızımın yük olduğunu söyleyemez bana! gidin kendi küçük ve basit çevrenizi karıştırın burası dedikodu yapacağınız yada ortalığı karıştıracağınız bir yer değil! siz aile içinde sürekli kaos görümceler kaynanalar ile kaos yaşıyor olabilirsiniz de benim bu kadar basit ve saçma bir hayatım yok. gidin kendi içinizi karıştırın leş hayatınıza dönün hanımefendiler beni de salın. eski konularımı zırt pırt buraya taşıyıp durmayın! boş vaktiniz çok besbelli o boş vaktinizi benim konularımda harcamayın kalitesiz hayatınızda kalitesiz ortamlarnızda ortalığı karıştırmakla vaktinizi doldurun.

X