Eşimin tuhaf tavırları

Nedense okurken tüylerim ürperdi ve konu sahibinin anonim olmasına rağmen burda bize bile anlatmaktan utandığı başka şeyler de olduğu duygusuna kapıldım , shine filmi gibi bir hikaye . Umarım ayrilirsiniz

Çocuklarının gözü önünde sinirlendiği için bıçak arayan ruh hastası bir erkek.

Ve sırf ayrı anne babanın çocukları olmasın diye buna katlanan bir kadın....
Çocuklarınızın gözü önünde yaşanacak olan vahşet olursa, bu çocuklar nasıl unutacaklar ? O anda korkudan ödleri kopar.
Belki de dilleri tutulur
Hiç mi ruh sağlığını düşünmüyorsunuz bu çocukların?

Siz kısaca ayrılamam boyle idare ederim, çocukları da bahane ederim desenıze?
Böyle bir hasta ile yasayacağınıza ac kalın daha iyi

Merhaba
Eşim aşırı alıngan biri oldu artık tahammülü yok bana ve çocuklarıma
En son tartışmamızda çocuklarıma “sizi boğarım annenize vermem sizi” dedi
Bıçak aradı bulamadı yoksa beni ya da kendisini yaralayacaktı
Normalde çok sakinken çok bağıran çok tehdit eden biri oldu
Bazen benim hatam diyorum (çünkü çok konuşan biriyim her şeye söylenen sabırsız davranan biriyim) ama yine de bunu hak etmiyrouz
Neyse bu akşam bi yerde otururken Waffle istedik geldi o çay içerken çatalım boşken ona sordum yer misin diye “hayır yemiyorum” dedi ben de çay içiyor diye ondan istemedi diye düşündüm
Sonra küs olduğunu fark ettim noldu dedim
Bana sormayacaktın direkt çatalı doldurup verecektin dedi köpürdü sesi yükseldi
Ben de tekrar güya özür dilemiştin artık böyle yapmayacaktın dedim ona rağmen haklıyım dedi
Çatal boştu yiyecek misin diyorsun bu bir hatadır dedi :KK43:
Şaştım kaldım
Evet biri bana anlatsa kesin olarak boşa derdim böyle tehditkar kocayı ama şans vermek istedim çocuklarım için çünkü o geceki tartışmaya da ben sebep oldum biraz çenemle 🤦‍♀️
Hiçbir çene o çocuklara o sözü söyletecek bıçak aratacak kadar kuvvetli değildir. Eşinizi seviyor boşanmak istemiyorsanız o ayrı ama bir süreliğine kendisini düzeltmesi için bırakıp gidin tedavi görsun aklını basina toplasın kendinizi düşünmüyorsaniz o çocukları düşünün.

Tabi ki canım kıymetli ama hadi kendi canımı geçtim.. Aşkından gebersem, çocuklarıma sizi boğarım da annenize vermem diyen bir adamla yaşamaya devam etmem. 3. sayfa haberi olmaya emin adımlarla gidiyorsunuz. Çocuklarınızın nasıl bir korkuyla yaşadığını hayal edebiliyor musunuz?

Evdeki güvensiz, devamlı gergin ortamı sezmediklerini mi, sadece babaları evde diye mutlu yaşadıklarını mı zannediyorsunuz?

Ya eşinizi tedaviye ikna edin, ya da bir an önce bu adamdan ayrılmanın yollarına bakın.

Sonunuz gerçekten iyi görünmüyor.

Merhaba
Bazen benim hatam diyorum (çünkü çok konuşan biriyim her şeye söylenen sabırsız davranan biriyim) ama yine de bunu hak etmiyrouz
Neyse bu akşam bi yerde otururken Waffle istedik geldi o çay içerken çatalım boşken ona sordum yer misin diye “hayır yemiyorum” dedi ben de çay içiyor diye ondan istemedi diye düşündüm
Ben de tekrar güya özür dilemiştin artık böyle yapmayacaktın dedim ona rağmen haklıyım dedi
Şaştım kaldım
Evet biri bana anlatsa kesin olarak boşa derdim böyle tehditkar kocayı ama şans vermek istedim çocuklarım için çünkü o geceki tartışmaya da ben sebep oldum biraz çenemle 🤦‍♀️

Neyin şansı hanımefendi?
Çocuklarınızı boğsun, sizi de bıçaklasın diye mi?

Boşuna yorum yazmışım
Tüm yorumları okudum
Konu sahibi kocamköylü çıktı
Çocuklarını bile gözü görmüyor
Eşim oğlumu boğmakla tehdit etse bir dk ikisini aynı evde tutmam
Ek olarak mesleği söylemese bile kesin öğretmen derdim

Ne konu sahibi kocişinden vazgeçer ne de bir aksiyon alır
Biz yorulduğumuzla kalırız bu konuda
Çünkü kocası özünde iyi biri
Onu çıldırtan kendisiymiş

Daha da yoramam parmaklarımı

Merhaba
Şaştım kaldım
bıçağı bulsa ne yapacaktı?
blöf yapması bile çocukların yanında vahşet

Bu olay geldi aklıma:KK43:
Çocuklara sizi boğarım diyor ve siz ben sebep oldum aslında öyle biri değil bilmem ne diyorsunuz ya sabır

İçim yandı
Bu kadın nasıl yaşar şimdi? :KK43:
O da çocuklarını emanet ederken konu sahibi gibi ben bu adamı yıllardır tanıyorum demiştir. Bana zarar verir ama çocuklarıma bir şey yapmaz demiştir ki teslim etmiş çocukları

İçim yandı
Bu kadın nasıl yaşar şimdi? :KK43:
O da çocuklarını emanet ederken konu sahibi gibi ben bu adamı yıllardır tanıyorum demiştir. Bana zarar verir ama çocuklarıma bir şey yapmaz demiştir ki teslim etmiş çocukları
Siz hamilesiniz çok bakmayın insan dayanamıyor:KK43:
Yok bu kadıncağızın kocası manyakmış zaten,çok yardım istemiş kaçmış kadın ama işte:KK43:

Bi yalanını yakaladım bunla ilgili çok üzerine gittim çok soru sordum en ufak bişey de şüphelendiğini söyledim onu açıklama yapmaya zorladım falan filan

hah o da kendine delirmek için bahane mi bulmuş oluyor?
yaptıklarını hangi akılla çekilebilir buluyor, hangi akılla hala kendinizi suçlayabiliyorsunuz?
direk çocuklarınıza sizi boğarım demiş bu adam ya.. nasıl iyi bir adam olabilir sizin aklınız alıyor mu? o çocukların nasıl bir travma yaşamış olabileceğini akıl edebiliyor musunuz?
ağır konuştuysam nolur kusuruma bakın.. zira sizden ziyade çocuklarınızın beden ve akıl sağlığı için endişe ediyorum..

Öyle bir ortamda büyüyen çocuklarınıza yazık, çocukların beyinlerini bu saçma sapan şeylerle dolduruyorsunuz en verimli yaşları sizin kavgalarınıza, tartışmalarınıza tanık olmakla geçecek, korkarak büyüyecekler, heran annemize bir şey olacak mı diye kaygıyla yaşayacaklar. Korkak bir yetişkin olacaklar ileride. Çocuklarınıza bu travmayı yaşatmaya hakkınız yok.

Yani ben de öfkeden içimin köpürdediği bazı anları hatırlıyorum, karşı taraf haddini ne kadar aşmış olursa olsun hiç bıçak aramadım. Bıçağı ne yapayım ya? Bu normal bir şey mi sizce? Bizi kızdıran herkesi bıçaklamamız normal mi

X