Eşimin whatsapp konuşması ?

Boscerceve11

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
87
110
25
Herkese merhaba , içinden çıkamadığım bir konu hakkında objektif fikir ve tavsiylerinize ihtiyacım var. Konuyu kısaca özetliyorum , eşimin telefon kilit şifresini biliyorum fakat o benim bu şifreyi bildiğimi bilmiyorum bir sabah ne olduysa bir dürtü ile teline bakma ihtiyacı hisettim liseden sevgili oldukları kadınla bir yazışma olmuş kadın yurt dısında yaşıyor buluşup konuşmak istemiş eşimde işyerinden ayrılamayacağını işyerine gelmesini söylemiş 😱kadında ok demiş yazışma burda bitmiyor gece 12 ye doğru eşim uyudun mu demiş burda konuşma bitiyor.

Ve ben bunları bildiğimi eşime söylemedim daha fazla delil bulabilirmiyim yada daha ileri gider mi diye beklemek istedim fakat bu olay içimde giderek büyüyor bugün ikinci gün ne yapmam konusunda yardım ve görüşlerinizi bekliyorum 😕

Konuyu cok kısa özetledim kafanıza takılan bir yer varsa cevaplayabilirim

Kadın ok demiş konuşma bitmiş, büyük ihtimalle geldi işyerine görüştüler. Uyudun mu? Sorusu da insanın aklına cem yılmazın meşhur repliğini getiriyor, o da masum gelmedi gözümd. Büyük ihtimalle bir şeyler yaşayacaklar yada yaşadılar.
Eğer boşanmaksa niyetiniz bu yazışmaları takip edip almaya çalışın mutlaka.

Daha önce böyle bir şey yapmış mıydı? Hiç şüphelendiniz mi? Bence bir müddet bilmiyormuş gibi yapın ve bekleyin. Iyice emin olmadan söylemeyin. Inkar eder veya bağır çağır suçunu örtmek için size şiddet uygular. Hem de daha dikkatli olur yakalanmamak için. B Boscerceve11 Devamı çıkmamış nedense

Son düzenleme:
Kadın ok demiş konuşma bitmiş, büyük ihtimalle geldi işyerine görüştüler. Uyudun mu? Sorusu da insanın aklına cem yılmazın meşhur repliğini getiriyor, o da masum gelmedi gözümd. Büyük ihtimalle bir şeyler yaşayacaklar yada yaşadılar.
Eğer boşanmaksa niyetiniz bu yazışmaları takip edip almaya çalışın mutlaka.

Mevcut yazışmalarını görüntüsünü kendi telimle cektim

Kadında evli ve o saatte bu cesaret benimde çok midemi bulandırdı
Fark etmiyo evli olmasi emin ol. Herkes bizim gibi degil. Evliligi kagit uzerinde sadakat sifir. Dikkatli ol esini en basindayken koru bu durumdan daha kotu olmasin. Allah korusun evliligini bitirir o pislik kadin

Evet düşümcem bu yönde
O zaman beklemede kalın
Elbet yeni mesajlar olacak
Mesajları buldukça ss alıp kendinize atın delil biriktirin
Buluştuklarına dair bilgiler aldığınızda yüzleşin ve boşanma davası açın

Daha önce böyle bir şey yapmış mıydı? Hiç şüphelendiniz mi? Bence bir müddet bilmiyormuş gibi yapın ve bekleyin. Iyice emin olmadan söylemeyin. Inkar eder veya bağır çağır suçunu örtmek için size şiddet uygular. Hem de

Daha önce bir mevzu aramızda olmadı iyi bir eş be babadır . Bilmiyormuş gibi yapmak en zorlandığım nokta gözünün içine asla bakamıyorum sabah bu durumu kendide farketti ne olduğunu sordu keyfim yok diyerek geçiştirdim

Bence dallanıp budaklanmadan eşinize açıkça sorun. O saate evli bir adamın karşı tarafa "uyudun mu" diye mesaj atması tabiki normal değil. Aynı şeyi siz yapsanız kötu olursunuz. Size "o benim lise arkadasjm, o saate o mesajı atmam da bir sorun yok" diye savunmaya geçmesin çok saçma çünkü

Fark etmiyo evli olmasi emin ol. Herkes bizim gibi degil. Evliligi kagit uzerinde sadakat sifir. Dikkatli ol esini en basindayken koru bu durumdan daha kotu olmasin. Allah korusun evliligini bitirir o pislik kadin
Şaka mı bu?
Eşini koru ne yahu?
O sadakatli olmuyorsa uçkuruna sahip çıkamıyorsa kadın ne yapsın?
Karşıdaki kadın pislik ama adam kişisi korunması gereken masum bir eşcağız dimi :işsiz:

Daha önce bir mevzu aramızda olmadı iyi bir eş be babadır . Bilmiyormuş gibi yapmak en zorlandığım nokta gözünün içine asla bakamıyorum sabah bu durumu kendide farketti ne olduğunu sordu keyfim yok diyerek geçiştirdim
Tabi ki kolay değil. Ama gerçeği anlamak için yapmalısınız. Belki çok farklı bir mevzudur. Belki değil. Ancak takipte kalarak anlayabilirsiniz.

Elifcim asıl kızgınlığım eşime onu korumam gereken bir durumu yok içinde bulunduğu durumun zeminini kendi hazırlamış gibi

X