Eşimin yaptığı işkence

evet aynen otururken geldiler. ama o bana sormadan davet etmiş saçmalık yani... misafirlerle tek kalmayayım die düşündü galiba nasıl bir haliruhiye içinde olduğunu bilmiyorum gercekten:umursamaz:

Çok komik yaaa.
iş arkadaşlarım eşime evde yanlız kalıp bişey yapmasın diye karısını sokaktaki çakallara yolluyo...
ilginç bi kıskanma tarzı var..başına bişi gelirse ne işi vardı osaatte kadın kısmının demezlermi?

eğer illa alınacaksa en mantıklısı :

1-marketin siparişl nosunu biliyosa arar
2-kanka ne gerekiyosa git marketten al..al arabanın anahtarı, buda parası..malum ben gidemem der
3-o saatte gelen içeceğini getirir.. rahatsız ediyo ansızın geliyor. ev sahibinin suçu yok!!

Gerçekten şaka gibi, ayrıca sinir bozucu.
Yani bu kadar taviz vermeye adam da yapacağını yapar.
Bırak gece yarısını gündüz bile olsa kendi gidip almalı, hatta gelirken getirmeliydi.
Bu kadar şımartırsanız hem azarlar hem de kendi küser bu da doğal.:kızgın:
Ağırlığınızı koyun lütfen. Bu insanlar bu dilden anlar.:eek:klava:

özür dilemek yerine keşke hatayı yapmasaydı neyse peki affettiniz mi

Benimde hayat felsefem bana ne yanlis yapilsin! ne ozur dilensin! , benim iki kuru kelimeye ihtiyacim yok ozur benim icin hic bir anlam tasimiyor :umursamaz:

arkadasin konusuna gelince banada cok tuhaf geldi, bir kac erkek aksamin dari zart kapi geliyorlar ve evde birsey yok diye koca karisini bakkala yoluyor ayol gece gece gelen zirzoplar cayin yanina biskuvi yese nolacak yemese nolacak, sanki cocuk tavliyacak koca bey :eek:lmaz: ustelik kadin bakkala gidiyor aliyor ( muhendis kadin!!) ve es gene beyenmeyip tavir yapip odasini kitliyor yatiyor ama olaya bakki gece yada her neyse aksam bakkala yolamasini sorun yapmayan arkadasimiz odayi kitlemeyi sorun yapiyor tuhaff:bbo: + adam ortesi gun gelip ozur dileyince hayat sifirlaniyor yeni bastan temiz bir sayfa aciliyor kafamçokkarıştı

ehh ne denir hakkinizda hayirlisi diyelim bari ....

Ehh tamam iste...adamlar cat kapi gelmedi ya...madem davet etmis gidip zikkimlanacak birseylerde alsaymis kiymetli marka tutkunu arkadaslarina...:kahve:

Yok vallaha...ben galiba biraz eski kafayim bu konularda...

Ben bildigim erkek adam evine erkek arkadaslarini cagirmaz....ha eslerinle gelirler ammennah....ailecek oturulur....ama böyle birsey racona ters benim icin....:nazar:

Ne baba evimde gördüm nede esimde....cok sükür

aynen canim sana katiliyorum , banada ters, cok sukur bende gormedim esimin aksam aksam kapiya gelen arkadasini iceri daver etdigini:umursamaz:

Canım evde yemeğin yoksada kahvaltılık birşeylerdemi yoktu. Ne garip gecenin bir vakti bakkala gidip bisküvi alacaksın birde adam beğenmeyecek tekrar gideceksin sonrada zeytinyağ gibi üste çıkacak valla benim eşim hayatta eve tek erkek arkadaşını getiremez gelenler ailesiyle gelmek zorundadır. Ya senin eşinde yada bu konuda bir gariplik var ama neyse.

ben en çok yatak odasının kapısını kilitleyip uyumasına sinirlendim ben o kapıyı kırardım heralde şuna bak ya arkadaşın açlıktan ölmez be adam :eek:lmaz:

gece vakti siz niye gidiyosunuz bakkalaakannehir
madem getirmiş arkadaşlarını kendi alsaymış sevdikleri markayı
o anda hepsini kafasına geçirecektin arkadaşlarının yanında
sonrada hepsini dekmü vurucaktın..
:mymeka:
Afedersiniz ama çok hoş yazmış zemus hepsini dekmü vurucaktın, çok tatlı ya..
nişanlılık süremiz fazla uzun sürmedi direk hop nikah işte aslında onu seviyorum ama bazen davranışlarına anlam veremiyorumki

Mühendissiniz galiba, okuduğunuz süreç size daha bi güven vermeliydi, nebileyim hani kimse yanlış anlamasın baskıcı bir ailede büyüdüğünüzü güvensiz olduğunuzu zannetmedim..Yani hakkınızı savunmalısınız diye söylüyorum..
sağol semazenn..birazdan sahur sofrasını hazırlayacagım eminim kalkıp hazırladıgmı yer ama yüzüme bakmaz
İlginç..Sanki suçlu gibi davranıyorsunuz ve eşinize bir kapı daha açarak evet ben suçluyum affet beni tarzındayaklaşıyorsunuz..Tamam sahur sofrasıdır ama sizin de tepki koymanız lazım..

Aslında kaç yıllık evli olduğunu bilmiyorum.Haa niye dersen sen eşinin huyunu bizlerden iyi bilirsin ve nasıl davranacağınıda sana doğru gelen ne ise onu yap
Ama dualarını eksik etme dilinden duanın açamıyacağı kapı yoktur.
Allah yardımcın olsun.Hayırlı sahurlar herkeze

Ben de bunu merak ettim..Kaç yıllık evlisiniz acaba?

çok garip gerçekten bir erkek gece yarısı eve nasıl erkek arkadaşlarını getirebilirki
bide zeytin yağ gibi üste çıkıp küsmeler filan kapıyı kilitleyip yatmalar
eşiniz kaç yaşında merak ettim ?

X