Esimle asamiyoruz bu konuyu.ben mi vazgecmeliyim.lutfen bi bakin?

Arkadaslar gercekten buradaki yprumlardan gaza gele gele adama acildim.3 yildir hic bise dedigim ypktu.suanki duruma bende saskinim.ne dusunuyorsam soyluyorum cinsellikle ilgili.ve birbirimize olan tavrimiz sicakligimiz o kadar degisti ki.ben iki cifti boylesine birbirine yakinlastiran birseyin gunah olabilecegine inanmiyorum.sizlerede tesekkur ederimİ

Ya zaten bi kere tamm yap demisti.yapmistim.sonra bidaha istememisti.pismanlik oluyor gunah vs demisti.bende bi kac bise dedim iste cevap olarak.sonra ertesi aksam tamam madem falan dedi😂
Biraz pratikle profesyonelleştikten sonra yalvaracak yap diye😜 Benim bir, bir buçuk saat yaptığım oluyor yapmayı da seviyorum 🙈

Sizin inancınız ama inanmıyorum diyerek günaha girmeyin bununla ilgili hadis kaynakları mevcut, ve tıbbi olarakta önerilmiyor . Araştırmanızı öneririm.
Diger mezhebler normal karisilir.sadece bizim mehhepte hanefilerde mekruh goruluyor o kadar.ayrica bacagin ici gogusun ucu gobek heryer opuluyor da asil zevk noktasi olan yerin opulmesi mi gunah olacak.bence ayette de bildirilmemis bisey.sadece alimler yprumluyorlar

Sağlık açısından uygun olmayan şeyler ya dinde haram ya da mekruhtur , aslına bakarsanız hıjyen kurallarına fazlasıyla dikkat edılmesı gerekır fakat kımse bu tur seylere dıkkat etmediği için ya tamamen gunah ya da mekruh sayılıyor , karı koca mutluysa gerisine yorum yapamayacağım , anal sexten bahsediyorsunuz sanıyordum en başta. Ama yine de cok dikkat edın sağlıkcı olarak söylüyorum , boşaltım organları enfeksıyon açısından oldukça yoğun bir yerdır.

Arkadaslar merhaba.daha oncede 2 3 kere bu durumumla alakali konu actim.cunku hayatimi suan bu konu sıkıyor.cinsellik.3 yillik evliyim.cinsellikte hayal ettigim seyleri yasayamiyorum.kisa bir onsevisme oluyor ne kadar uyarsamda.birlesmede 1 dakika falan suruyor.ben bise anlamiyorum.bekarligimdaki gibi hayal ediyorum anca kafamdakileri.acikcasi oral iliskiyi yasamak istiyorum.burada da bu konuyu acmistim.esinle istedigini paylas vs yorumlar gelmisti.bende soyledim.bence hos bise falan degil diyordu.gecen yine ciddi bi sekilde iatedigimi soyledim.tamm o zaman yap dedi.ama ben yapmam dedi.bende tamm dedm.sonra ise bidaha yapmayalim hos degil.agzimizla kuran okuyoruz vs dedi.evet bunu bende dusunuyorum ama sonucta orasi da vucudumuzun bi parcasi .onemli bi parcasi.temiz olduktan sonra sıkıntı oldugunu dusunmuyorum.neyse ertesi gunu beni durup durup opuyordu.gun icerisinde defalarca.heralde hosuna gitti dedim kendi kendime.ama bidaha yasancagi zaman kesin bi dille istemedigini .hosuna gittigini ancak sonrasinda pismanlik yasadigini soyledi.benim hosuma gitmisti oysaki.simdi yine eskisi gibi biraz opusup 1 2 dakkalik bi iliski yasicaz.inanin hic canim istemiyor.bu konudada ustelemiyim dimi artik .yani adam istemiyor.iyice sogur bide degil mi fikirlerinize ihtiyacim var.burda actigim konular sayesinde hic acilmam dedigim bu konuyu esime actim cok sagolun.elestiren bi tavirda yorumlari yazacak olanlar lutfen zahmet etmeyin.ama fikir verecek olanlariniza simdiden tesekkur ederim
Bir çok kadının ortak problemine cesaretle vurgu yapmışsin seni kutlarım. İstediğin şey ayıp değil nahoş değil bu sadece senin istekleri sağlıklı normal olan bir kadın olduğunu gosterir. Erken boşalma bir problemdir öncelikle.
Sizinle aynı durumları paylaştım zaman zaman benim çözüm yolum uzun bir on sevişme olmadığı taktirde birlikteliği reddetmek oldu. On sevişme biz kadinlar için önemlidir. Önce kendi memnuniyetime odaklandım. Çünkü biz memnun olduktan sonra erkekler devam edebiliyor.
Erken boşalma durumunu da hala zaman zaman yaşıyoruz fakat ben kaliteli bir seks istediğim taktirde belli başlı pozisyonlar ile kendisini geciktirebilir. O an başka şeyler düşünebilir vs. Demem o ki bu tek taraflı bir ilişki değil. Elbette yaptığınız şeyden keyif almak heycan duymak istersiniz.
Oral seks mevzusuna gelirsek, eşiniz bu durumu dini nedenlerle istemiyor bunu aşmak onun elinde her kadının gizli gizli arzuladığı bir şey olduğuna inanıyorum. Eşim bir kaç defa denedi kendini zorladı ama istemediğini farkedince ben de ustelemedim buna saygı duyuyorum. Fakat ilişkiyi renklendirmek arada sırada hoş olur onun da kabul edebileceği bazı şeyler denenebilir.
Sağlıkla huzur dilerim

Diger mezhebler normal karisilir.sadece bizim mehhepte hanefilerde mekruh goruluyor o kadar.ayrica bacagin ici gogusun ucu gobek heryer opuluyor da asil zevk noktasi olan yerin opulmesi mi gunah olacak.bence ayette de bildirilmemis bisey.sadece alimler yprumluyorlar
Zavallı müslimler insanların uydurdukları eklemeler yüzünden hayatları berbat oluyor. Kuralı Allah koyar, bunu bile bilmiyorlar. Kur'an'da yalnızca anal ilişkinin olmamasına atıf vardır, Müminun suresi 6. ayette de eşler arasında geçenlerden dolayı kimse kınanamaz, diyor. Uyduruk mezheplerle devam edin, Araplar bile çok şeyi aştı, biz hala oral sexi tartışalım, masturbasyonu tartışalım. Mutsuz ve umutsuz insanlara bir darbe de uydurulmuş dinden geliyor.

aslına bakarsanız hıjyen kurallarına fazlasıyla dikkat edılmesı gerekır fakat kımse bu tur seylere dıkkat etmediği için …
Pardon konudan bağımsız olarak herkesin cinsel organından örnek alıp bu kanıya ulaşmış olmalısınız fakat benimkinden almadınız. Komşulara sordum onlardan da almamışsınız. Bir kaç eş dostu da aradım onlardan da alınmamış. Hijyen kurallarına dikkat etmeyen kişiler sizin çevrenizdeki kişiler olmalı gibi bi kanıya ulaştım. Acaba verilerinizi tekrar incelemeniz mümkün mü?
Bi de nasıl yapıyorsunuz “ben sağlıkçıyım cinsel organınz temiz mi bakmak istiyorum” mu diyorsunuz merak ettim 🤔

Sağlık açısından uygun olmayan şeyler ya dinde haram ya da mekruhtur , aslına bakarsanız hıjyen kurallarına fazlasıyla dikkat edılmesı gerekır fakat kımse bu tur seylere dıkkat etmediği için ya tamamen gunah ya da mekruh sayılıyor , karı koca mutluysa gerisine yorum yapamayacağım , anal sexten bahsediyorsunuz sanıyordum en başta. Ama yine de cok dikkat edın sağlıkcı olarak söylüyorum , boşaltım organları enfeksıyon açısından oldukça yoğun bir yerdır.
Bi bitmediniz… bilgisi olmasa bile fikri olan insanlar…

Bu bilgiye nasıl sahip oldunuz? :deli:
Aslında soru şu: Bu mezhepçi, yobaz, sapık, dinden geçinen baronlar din adına mekruh, haram, helal nasıl diyorlar. Allah'ın dini adına konuşma yetkisini nerden alıyorlar? Bunlar kim yaaa??? Türkce anlamıyla Kur'an okunmadıkça bu düşünce terörü devam edecek. Arap geleneklerini ve sübyancılığını din zannediyorlar.

Bende oral sevmiyorum yapmak da yapılmasını da istemiyorum.Herkes sevmek zorunda değil ki.Konu erkekler olunca neden bu kadar tuhaf geliyor.Belki hoşuna gitmiyor adamın😅Saygı duymak gerekiyor diye düşünüyorum.

Pardon konudan bağımsız olarak herkesin cinsel organından örnek alıp bu kanıya ulaşmış olmalısınız fakat benimkinden almadınız. Komşulara sordum onlardan da almamışsınız. Bir kaç eş dostu da aradım onlardan da alınmamış. Hijyen kurallarına dikkat etmeyen kişiler sizin çevrenizdeki kişiler olmalı gibi bi kanıya ulaştım. Acaba verilerinizi tekrar incelemeniz mümkün mü?
Bi de nasıl yapıyorsunuz “ben sağlıkçıyım cinsel organınz temiz mi bakmak istiyorum” mu diyorsunuz merak ettim 🤔
İnsan ağzı vücudun en kirli mikrobial çevresine sahiptir. İnsanın insanı ısırması, köpeğin insanı ısırmasından enfeksiyon açısından daha tehlikelidir. Oral sexe ne dini açıdan (Kur'an'da böyle bir sakınca yok.) ne de sağlık açısından (Bilimsel veri yok. Yalnızca cinsel yolla bulaşan ve toplumun binde birini bile ilgilendirmeyen hasyalıklar var, HPV gibi) bir sakıncası yok. Öğrenilmiş çaresizlik içindeki bu insanların hijyenleri problemlidir, korkuları vardır ve mideleri bulanır. Bu arada ben de sağlıkçıyım.

Bi bitmediniz… bilgisi olmasa bile fikri olan insanlar…
10 yildir hemsirelik yapiyorum, birçok alanda calıstım cerrahi ve dahili branşlarda eğitim aldım seminerlere katıldım, enfeksiyon alanında araştırmalara katıldım. Siz ne işle meşgulsunuz tam olarak ?

Bi de nasıl yapıyorsunuz “ben sağlıkçıyım cinsel organınz temiz mi bakmak istiyorum” mu diyorsunuz merak ett

Sağlık sektöründe çeşitli araştırmalar ve anketler yapılır , farkettınız mı bılmıyorum ama bir çok konu istatiksel açıdan inceler ve belirli araştırmalar sonucunda şöyle denilir , en basit insanların tuvaletten cıktıktan sonra bile el yıkama oranı gözlemlenmıs ayrıca muayeneye gelen hastalara çeşitli sorular sorularakta bazı verilere ulaşılır bir şeyi görmek anlamak ıcın illa acıp bakmaya gerek yok, bilim teknoloji ve en basit soru sorma ve anlama yeteneği bir çok işi çözmüş, işin içine ukalalık katmak yerıne araştırma yapmanızı öneririm ,

İnsan ağzı vücudun en kirli mikrobial çevresine sahiptir. İnsanın insanı ısırması, köpeğin insanı ısırmasından enfeksiyon açısından daha tehlikelidir. Oral sexe ne dini açıdan (Kur'an'da böyle bir sakınca yok.) ne de sağlık açısından (Bilimsel veri yok. Yalnızca cinsel yolla bulaşan ve toplumun binde birini bile ilgilendirmeyen hasyalıklar var, HPV gibi) bir sakıncası yok. Öğrenilmiş çaresizlik içindeki bu insanların hijyenleri problemlidir, korkuları vardır ve mideleri bulanır. Bu arada ben de sağlıkçıyım.

Sağlık sektöründe çeşitli araştırmalar ve anketler yapılır , farkettınız mı bılmıyorum ama bir çok konu istatiksel açıdan inceler ve belirli araştırmalar sonucunda şöyle denilir , en basit insanların tuvaletten cıktıktan sonra bile el yıkama oranı gözlemlenmıs ayrıca muayeneye gelen hastalara çeşitli sorular sorularakta bazı verilere ulaşılır bir şeyi görmek anlamak ıcın illa acıp bakmaya gerek yok, bilim teknoloji ve en basit soru sorma ve anlama yeteneği bir çok işi çözmüş, işin içine ukalalık katmak yerıne araştırma yapmanızı öneririm ,
Bana da cevap verir misiniz lütfen. Cinsel yolla geçen hastalıkları hariç tutuyorum (HPV, sifiliz gibi), Türk toplumu veya dünya toplumunda cinsel bölge hijyeni ve patojen mikroplar ağırlıklı olarak oral sexi önermeyen bir araştırma var mı? Partneri belli (genelde aldatma olmayan nikahlı eş de diyebilirsiniz) kişilerin oral sexini önermeyen bir araşırma var mı?

Öncelikle alıntılama yapmayı öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Naçizane bir diğer tavsiyem de haddiniz olmayan konular hakkında genelleme yapmamanızdır. Araştırma dediğiniz şey genellemeyle yapılmaz. Bunun dışında yazdığınız herşey demogoji içeriyor. Üslubunuzu size iade ediyorum. Seks hayatı uçtaki insanları duysanız ne yaparsınız bilmiyorum. Misal Dubai porta potty der susarım.

X