Esimle asamiyoruz bu konuyu.ben mi vazgecmeliyim.lutfen bi bakin?

10 yildir hemsirelik yapiyorum, birçok alanda calıstım cerrahi ve dahili branşlarda eğitim aldım seminerlere katıldım, enfeksiyon alanında araştırmalara katıldım. Siz ne işle meşgulsunuz tam olarak ?
Penis vajene girince otomatik olarak her türlü birbirinden mikrop alışverişi olmuyor mu? Bence en sağlıksız ve tehlikeli hali bu. Çoğu zaman dışarıda belirgin bir lezyon yoktur (siğil, yara, patolojik akıntı) ve ilişki kurulur. Buna ne diyorsunuz? Her ilişki öncesi penis ve vajinal muayene mı yapacaksınız? Hepatit B, C taıyıcılar asla ilişki kurmasınlar mı diyeceksiniz?

Sağlık açısından uygun olmayan şeyler ya dinde haram ya da mekruhtur , aslına bakarsanız hıjyen kurallarına fazlasıyla dikkat edılmesı gerekır fakat kımse bu tur seylere dıkkat etmediği için ya tamamen gunah ya da mekruh sayılıyor , karı koca mutluysa gerisine yorum yapamayacağım , anal sexten bahsediyorsunuz sanıyordum en başta. Ama yine de cok dikkat edın sağlıkcı olarak söylüyorum , boşaltım organları enfeksıyon açısından oldukça yoğun bir yerdır.
Kesinlikle anal sex degil.oral seksten bahsettim ben

Bir çok kadının ortak problemine cesaretle vurgu yapmışsin seni kutlarım. İstediğin şey ayıp değil nahoş değil bu sadece senin istekleri sağlıklı normal olan bir kadın olduğunu gosterir. Erken boşalma bir problemdir öncelikle.
Sizinle aynı durumları paylaştım zaman zaman benim çözüm yolum uzun bir on sevişme olmadığı taktirde birlikteliği reddetmek oldu. On sevişme biz kadinlar için önemlidir. Önce kendi memnuniyetime odaklandım. Çünkü biz memnun olduktan sonra erkekler devam edebiliyor.
Erken boşalma durumunu da hala zaman zaman yaşıyoruz fakat ben kaliteli bir seks istediğim taktirde belli başlı pozisyonlar ile kendisini geciktirebilir. O an başka şeyler düşünebilir vs. Demem o ki bu tek taraflı bir ilişki değil. Elbette yaptığınız şeyden keyif almak heycan duymak istersiniz.
Oral seks mevzusuna gelirsek, eşiniz bu durumu dini nedenlerle istemiyor bunu aşmak onun elinde her kadının gizli gizli arzuladığı bir şey olduğuna inanıyorum. Eşim bir kaç defa denedi kendini zorladı ama istemediğini farkedince ben de ustelemedim buna saygı duyuyorum. Fakat ilişkiyi renklendirmek arada sırada hoş olur onun da kabul edebileceği bazı şeyler denenebilir.
Sağlıkla huzur dilerim
Cok sagolun yorumunuz icin.yani onsevisme evet uzun olmali ama uzun olmasinin bir parcasi oral seks gibi geliyor.obur turlu ne kadar uzun surebilir.esimin sonra hosuna gitti istedi ama dun yeniden istemedi.yapmayalim birdaha dedi.pisman oluyor

Eşinizin belli kalıpları var farkında ya da değil. Belki ilişkiye girince de rahatsız hissediyor. Tedavi olmalı. Dediğin süre çok az

Arkadaslar merhaba.daha oncede 2 3 kere bu durumumla alakali konu actim.cunku hayatimi suan bu konu sıkıyor.cinsellik.3 yillik evliyim.cinsellikte hayal ettigim seyleri yasayamiyorum.kisa bir onsevisme oluyor ne kadar uyarsamda.birlesmede 1 dakika falan suruyor.ben bise anlamiyorum.bekarligimdaki gibi hayal ediyorum anca kafamdakileri.acikcasi oral iliskiyi yasamak istiyorum.burada da bu konuyu acmistim.esinle istedigini paylas vs yorumlar gelmisti.bende soyledim.bence hos bise falan degil diyordu.gecen yine ciddi bi sekilde iatedigimi soyledim.tamm o zaman yap dedi.ama ben yapmam dedi.bende tamm dedm.sonra ise bidaha yapmayalim hos degil.agzimizla kuran okuyoruz vs dedi.evet bunu bende dusunuyorum ama sonucta orasi da vucudumuzun bi parcasi .onemli bi parcasi.temiz olduktan sonra sıkıntı oldugunu dusunmuyorum.neyse ertesi gunu beni durup durup opuyordu.gun icerisinde defalarca.heralde hosuna gitti dedim kendi kendime.ama bidaha yasancagi zaman kesin bi dille istemedigini .hosuna gittigini ancak sonrasinda pismanlik yasadigini soyledi.benim hosuma gitmisti oysaki.simdi yine eskisi gibi biraz opusup 1 2 dakkalik bi iliski yasicaz.inanin hic canim istemiyor.bu konudada ustelemiyim dimi artik .yani adam istemiyor.iyice sogur bide degil mi fikirlerinize ihtiyacim var.burda actigim konular sayesinde hic acilmam dedigim bu konuyu esime actim cok sagolun.elestiren bi tavirda yorumlari yazacak olanlar lutfen zahmet etmeyin.ama fikir verecek olanlariniza simdiden tesekkur ederim
Bende eşin gibi düşünüyorum hiç hoşlanmazdm bence bu oral seksten düşünmesi bile çok kötü geliyor bana o ağızla kuran sure okuyoruz haram olmasa da doğru değil bence . Ve çok igreltici ya

Bende eşin gibi düşünüyorum hiç hoşlanmazdm bence bu oral seksten düşünmesi bile çok kötü geliyor bana o ağızla kuran sure okuyoruz haram olmasa da doğru değil bence . Ve çok igreltici ya

Bence oyle dusunmeyin is oralara kadar giderse o zaman elimizlede dokunmayalim malum nimeti elimize aliyoruz kurani elimize aliyoruz hem bi kere deneyin belki olamadiginiz orgazmi onda olursunuz once on yargilardan kurtulmak lazim

Arkadaslar merhaba.daha oncede 2 3 kere bu durumumla alakali konu actim.cunku hayatimi suan bu konu sıkıyor.cinsellik.3 yillik evliyim.cinsellikte hayal ettigim seyleri yasayamiyorum.kisa bir onsevisme oluyor ne kadar uyarsamda.birlesmede 1 dakika falan suruyor.ben bise anlamiyorum.bekarligimdaki gibi hayal ediyorum anca kafamdakileri.acikcasi oral iliskiyi yasamak istiyorum.burada da bu konuyu acmistim.esinle istedigini paylas vs yorumlar gelmisti.bende soyledim.bence hos bise falan degil diyordu.gecen yine ciddi bi sekilde iatedigimi soyledim.tamm o zaman yap dedi.ama ben yapmam dedi.bende tamm dedm.sonra ise bidaha yapmayalim hos degil.agzimizla kuran okuyoruz vs dedi.evet bunu bende dusunuyorum ama sonucta orasi da vucudumuzun bi parcasi .onemli bi parcasi.temiz olduktan sonra sıkıntı oldugunu dusunmuyorum.neyse ertesi gunu beni durup durup opuyordu.gun icerisinde defalarca.heralde hosuna gitti dedim kendi kendime.ama bidaha yasancagi zaman kesin bi dille istemedigini .hosuna gittigini ancak sonrasinda pismanlik yasadigini soyledi.benim hosuma gitmisti oysaki.simdi yine eskisi gibi biraz opusup 1 2 dakkalik bi iliski yasicaz.inanin hic canim istemiyor.bu konudada ustelemiyim dimi artik .yani adam istemiyor.iyice sogur bide degil mi fikirlerinize ihtiyacim var.burda actigim konular sayesinde hic acilmam dedigim bu konuyu esime actim cok sagolun.elestiren bi tavirda yorumlari yazacak olanlar lutfen zahmet etmeyin.ama fikir verecek olanlariniza simdiden tesekkur ederim
Yeni gördüm konunu, bu adam maalesef asla senin istediğin performansı vermeyecek, bunkadar utangaçlık, titizlik, bahaneler üretme. Ben seni son gördüğümde adama yatak odanızdan hoşnut olmadığını söylemiştin o da çaba göstereceğini söyşemişti. Dini açıdan bilinçli bir kadınsın, haklarını biliyorsun, iki çocukla nasıl olur bilemem ama devam edeceksen beklentini kes. Ayrıca oralın haram olması çok mantıksız. O ağızla küfür edebiliyorsun ama karını mutlu etmeye gelince bundan imtina ediyorsun. Adamın cinsel tabuları zirve, düzelme ihtimali binde bir. Ancak sen onu dinlemeyip devam edersen (kavga çıkmazsa tabi) zamanla alışma ihtimali var.

Merhaba.Oral ilişkiye son.Enfeksiyon kaparsın.Hayal etme yaşat.Bal ceviz karışımını yap sabah akşam yedir cinsellik articak.Emin ol.Oral ve ters ilişki yapmayın sonra da enfeksiyon olur.

haha adama bak. hem 1 dakkada bosaliyor hem de oral yapmiyor hem de yaptirmiyor. e ne ise yariyor bu adam ayol :KK70:

Bu ne ya, hem işi iki dakikada bitiyor hem utanmıyor alternatif yollara da karşı çıkıyor.
Ölür müsün öldürür müsün.
Ağızla bilmemne yapmak gunahmis da karısını tatmin etmeden yataktan kalkmak sevap miymis? Bu konuyla ilgili tonla dini bilgi var, kadının bosamaya bile hakkı var bu tarz kocayı. Madem adam dinden giriyor, ona buna benzer makaleler gönderin , boyle böyle konusun.
Bir de geçen bir arkadas konu açmıştı, memnuniyetini belirtti. Titreşimli,kadınlar için bazı aletler satılıyor. Fiyatı da 250-300 falan. Onlardan alın, on sevişme esnasında kullanın, bari klitoral orgazm olursunuz, adamın iki dakikalık
dev performansı sizi eskisi kadar etkilemez.
Bu adam hayatta onu kullanmasına da izin vermez

Merhaba.Oral ilişkiye son.Enfeksiyon kaparsın.Hayal etme yaşat.Bal ceviz karışımını yap sabah akşam yedir cinsellik articak.Emin ol.Oral ve ters ilişki yapmayın sonra da enfeksiyon olur.
He ya bütün dünya enfeksiyondan kırılıyor oral yüzünden. İnsanlık tükenmek üzere. Yüce gönüllü oral seks karşıtları da olmasa halimiz duman 😂

Cinsel ilişki de vajinal enfeksiyon yapıyor. Cinsel ilişkiye de girmeyin.
Sexting güzel, oradan devam:KK76:

Yani cogu erkek bu sekilde erken bosaliyor diye dusunuyordum ben ama

çok affedersiniz özel bir soru olacak ama 2. veya 3. sefer yapmıyor musunuz?
yani 1 kere orgazm olup bitiriyor musunuz? çoğu erkek belki ilk seferinde erken geliyordur ama 2. 3. veya 4. sefer yaparak devam ediliyor yani öyle olursa sende doyuma ulaşabilirsin belki

X