Davranış Bozuklukları Eşimle bitmeyen sorunlarımız

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Ilknur acar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
39
45
30
Merhaba hanımlar. Daha 9 aylık evliyim
Eşim askeri personel. Geçen hafta hamile olduğumu öğrendim. Eşim eğer onu eleştirmezsen, bağırmazsan çok iyi biridir. Ama onu eleştir, bağır seninle asla konuşmaz, adım atmaz. Ben her sorunu konuşatak çözme taraftarı olan biriyim. Tabiki ses tonuma sahip çıkamam, sinirlenince bağırırım. Ama onun her şeye sessiz kalması, sinirlenince odayı terkedip kendini başka odaya kilitlemesi beni daha da körüklüyo. Arkadaşlar, geçen hafta hamile olduğumu öğrendim, eşim de ne sevindim ne sevinmedim arası bir yüz ifadesi vardi. Kayınvalidemlere gittik biz İstanbulda onlar ankarada oturuyor. Çok sık gidip gelemiyoruz bu yüzden. Oradan dayısına geçtik. Hamile olduğum için beni aşırı derecede bel ağrısı tuttu. 40 dk arayla kalkalım mı ağrım var dedim oralıklı olmadı. En sonunda abisi öylesine kalkalım mı dediği için kalktık. Bu içimde bir dert oldu. Daha sonra ben düştüm malum Ankara karşıydı gittiğimiz de acile gittik bebeğe bir şey oldu mu diye doktor bizi Ankara merkezdeki hastane gidin biz acikşz kadın doğumcu nöbetçi değil şu an dedi eşim Kızılcahamam da oturuyo Ankara ile arası 1 saate yakın gidelim bak doktor bunu dedi dedim bir sinirlendi yok gidecek ya. Arabayı hızla sürmeler böyle yapınca sonra gidelim deid bende haliyle öyle tepki verdiği için istemedim. Sen daha sonra kuzenlerimle git mangala sucuk ekmek ye. Gamsızluk değilde ne bu? Beni bir defa aramadı ne oldu, kan geldi mi vs diye haliyle bu da birikti içimde. Ya tamam 1 hafta oldu daha hamile olduğumu öğreneli ama insan şunu bekliyor canım bir şey ister misin, gelirken getireyim mi bu da tık bunlar olunca ben artık patladım bugün. Tabi alışkanlığı hiç cevap vermedi oda değiştirdi kendini başka bir odaya kitledi.yemek yemedi yemeğe çağırdım sen git ye dedi bende yemedim. Ama insan düşünemez mi bu kız sabahtan beri yemek yemiyor hamile. Karnım ağrıyor sürekli doktor normal demişti. Buna da söyledim yalandan yere hastaneye götüreyim diye mesaj atmış odaya gelmek yok. Halimi sormayacaksan 112 yi de ararım sana ihtiyacım yok dedim. Siz olsanız ne yapsrdını

Bana cevap vermemek içinmiş, tartışma büyümesin diyeymiş.iyiyken çok iyidir. Ama böyle zamanlarda şuram ağrıyor desem asla dönüp nasılsın demez

X