Eşimle ilişkimiz, bebek isteğimiz ve özel sorunlar :(

kadının konusunda bir sürü gereksiz yorumlar var ...yahu kadın daha iyi anlayalım diye kendi fiziksel özelliklerinden bahsetmiş ( acaba bakımsız misin) demeyin diye ..bide ona tek tek cevap yazmamak için ....şimdi siz birtek buna takılıp kaldınız ya bunun adı nedir biliyor musunuz " kadın kadının düşmanıdır , kadın herswman bakımlı kadınin lafı bile geçse yılan hislerini ortaya koyar , reel de ise bunu bakışlarıyla hareketleriyle apaçık belli eder...kiskandiniz kadini resmen ..pessss yaa gerçekten pessss ...

Eşinizi takip edin yuzde 98 oraninda eminim ki gizli gizli mastürbasyon yapiyor benim ilk eşim dede ayni sorunlar vardi bire bir ayni hatta soyledigi yalanlar bile gaz sancisi haric digerlerini oda siraliyordu yani ben bir kac defa yakaladim tuvalete giderken banyoya girerken telefonu yanina aliyor mu oralarda uzun kaliyor mu bunlari takip edin belki işyerinde bile yapiyor olabilir ama bu kadar benzerlik bence masturbasyon ile alakali
Bir de oran vermiş şaka gibi akfjsjfjfj.

evet yine olmadı, yani aslında oldu ama yarım kaldı devam etmedi sonrasında ben de uyuyalım dedim karşı da cıkmadı ama baya bi sarıldı öptü fln anladı sanırım üzüldüğümü ve mahçup hissettiğini hissettim. bugün de ben üzüldüm öyle davrandıgım için :KK43:
Sigara kullanıyorsa eger iktidarsızlık yapar ve birde erkekler kas yapmak icin bir igne vuruyorlar o da iktidarsızlık yapiyormus eşiniz yapiyor die degil hani ihtimal olarak onun disinda kesinlikle acilinden urologa gorunsun bebek konusunu su andan itibaren acmayin ama korunmayinda ve kendisi istesin iliskiyi siz teklif etmeyin hazir oldugunda

Her birlikte olacaginiz zaman dus alma gibi hazirlikliklar yapmadan akisina birakip birlikte olmayi denediniz mi? Hazirlik yapmak da uzerinde stres yapabilir. Ne biliyim romantizmi biraz öldürur gibi. Gorevmis gibi hissettirir insana.
Bir de iki gunde bir cinsellik yasamak yerine arayi belki biraz acabilirsiniz.
Sanki fiziksel degil de psikolojik gibi sorun.
Herseyi akisina birakin. Olursa olur olmazsa olmaz diye dusunun. Bir de cift yumurta var gibi birsey demissiniz. Cift yumurta dollenme olasiligini artirir mi bilmiyorum ama kardesimde de cift yumurta var. Bir yumurtanin tasima gucu cift yumurta olanlarda yari yariya dustugu icin dusuk riski olabiliyor. Kardesim gebeligini bu yuzden yatarak gecirmisti. Bir kac kez hamile kalmisti ve hep dusukle sonuclanmisti. En son tum hamileligi boyunca yatmak durumunda kaldi.
Aslinda ikinizde kendinizi stres yapmadan gevseyip cinselligin keyfine vararak yapsaniz, belki de bu sorunlar hic olmayacak.

Merhaba 2.bebeği istiyoruz ve eşimde boşalamıyor stres yapıyor nasıl çözdünüz gebe gözüküyorsunuz bilgi verebilirmisiniz aynı şeyleri yaşıyoruz
Valla bizde başka problemler çıktı, tüp bebek tedavisi gördük: ) Kaç kere sperm örneği vermesi gerekti, hepsinde hemen verdi. Onu görev olarak benimsedi.
Belli günlerde sevişme baskısı hoşlarına gitmiyor işte.Yumurtlama günlerinizi hiç söylemeyin, unutturun eşinize mümkünse. İnşallah ikinci yavrunuza da kavuşursunuz: )

Cocuk stresi sarmış eşini, sorumluluk almaktan korkuyor, biraz rahat mı bıraksan? Korun mesela bisüre ve bunu ona soyle bakalım değişecek mi

kadının konusunda bir sürü gereksiz yorumlar var ...yahu kadın daha iyi anlayalım diye kendi fiziksel özelliklerinden bahsetmiş ( acaba bakımsız misin) demeyin diye ..bide ona tek tek cevap yazmamak için ....şimdi siz birtek buna takılıp kaldınız ya bunun adı nedir biliyor musunuz " kadın kadının düşmanıdır , kadın herswman bakımlı kadınin lafı bile geçse yılan hislerini ortaya koyar , reel de ise bunu bakışlarıyla hareketleriyle apaçık belli eder...kiskandiniz kadini resmen ..pessss yaa gerçekten pessss ...
Bi de beğenmedi yapıyorlar, kadının ufacık kötü niyeti yok, kadın kadının cidden düşmanı

Acaba çocuk diye şart koyduğunuz için olabilir mi . Yani neden karşınıza alıp açık açık konuşmuyorsunuz

konunla alakalı o kadar çok şey varki kafamda

eşimde hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz ,

meselaa sen bu kadar istekli olursan adam geri planda kalıyor , sen tatmın olsanda olmamış gibi yap mesela ,
yada bu kadar sık birlikte olmamaya çalışın , atıyorum dün ilişki yaşadınız bugun onu sadece ön sevişmede bırak ,
sonra da o istiyormuşta sen yok diyormuşsun havası yarat ,

ve çocuk meselesi , bzim bir kızımız var ve ben yıllar sonra deli gibi çocuk istemeye başladım ,
ama nezaman yapmaya kalksam adam uyuma numarası yapıyor , çok yorgunum başım ağrıyor ,
ilaç nerede diyor yerını gösteriyorum ama içmiyor
ve ensonunda ögrenıyorum ki aslında çocuk istemiyormuş , hiç bana sordun mu dedi şok oldum ,

çok bakımlı olmanında , cinsel konuda fazla istekli olmanında dogru olmadını ögrendim ,

sende kendını bir adım geriye çek , herşey yoluna girer inşallahh
o an ne ilacı içiyor ki

eger fazla istekli görünüyorsaniz esiniz sizi tatmin edemeyecegi korkusundan dolayi olaydan kopuyor olabilir.. yani biraz o konuda kendinizi cekmenizi öneririm.. hafta da bir kac bence fazla.. hafta da 1-2 ye dusurun birde oyle deneyin..
esinizin bir terapiste ihtiyaci var gibi görünuyor.. yardim almali ilerlemeden..

X