Eşimle imtihan

Ya esinizin asil derdiniz biliyosunuzdur acikca yazsaniza adam neden arkadas kabul ediyorda kardes kabul etmiyor .dedektif gibi sor sor milletin dilinde tuy bitti acikca yaziverin

Bahçeli eve taşındık biz yazın havuz kurarız dedik baya büyük olanlardan direk dediği şu Küçük oğlan kardeşim 9 yaşında asla okardeşin gelip havuza girmiycek girerse o havuzu parçalarım p.ç diyo kardeşim için
Allahım akıl fikir versin bu adama gerçekten şoktayım okuduklarım karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Çok üzüldüm. Allah size ve çocuğunuza yardım etsin 🙏🏻

Yani bu konuyu okudum sonra geldim tekrar okudum eşine çok sinirlendim hatta şiddet yanlısı biri değilimdir ama kafasını duvara sürtesim geldi ne bileyim yaptıkları karşısın da ağzım açık kaldı sevmiyorsanız ayrılın çünkü çok yorulcaksınız manipüle edilmek kendi doğrularını size empoze etmek ne bileyim çok zorlayacak sizi kardeşinize çok üzüldüm açıkcası

Bahçeli eve taşındık biz yazın havuz kurarız dedik baya büyük olanlardan direk dediği şu Küçük oğlan kardeşim 9 yaşında asla okardeşin gelip havuza girmiycek girerse o havuzu parçalarım p.ç diyo kardeşim için
bence eşinin erkeklere karşı bir travması var dktra götür.ailenizin durumu iyiyse niye çekiyorsunuz bu adamı açın bir ev kardeslerinizle yaşayın ne güzel.

X