Eşimle imtihan

edaaa35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2020
481
185
26
Merhaba kızlar sizi sıkmak istemiyorum direk konuya giricem 6 senelik evliyim eşimle severek evlendik ama eşimin ailemle bir türlü arası uyuşmadı aileminde eşime karşı tabi 2 tane oğlan kardeşim var biri delikanlı neyse evlendiğimizden beri kesinlikle eşim kardeşler falan kalmaya gelmıycek dedi hayır desemde hep tamam oldu eşiminde kardeşi var oda gelmiyo çünkü eşim hayır diyo neyse gel zaman git zaman oğlan kardeşim delikanlı oldu muhabbetler uyuştu etti ama eşim hala kalma etme konusuna karşı tabi ben dinlemiyorum artık en son kardeşim 4 ay önce falan geldi aynı şehirdeyiz ailemle ama ailem gezmeyi çok sever oda ailemle gitmediği için bende 1 gecelik gel diyorum her kardeşim geldıgınde gittiğinde evde kıyamet kopuyo tabi neyse annemler gene yoktu dün ben kardeşimi çağırdım yemek falan yedik sabahladık kardeşimle falan eşim bana sürekli mesaj atıyo yarın hemen gündüz gönderceksin diye falan bende kardeşimi kahvaltıdan sonra 3 gibi yolladım huzursuzluk olmasın dedim cebine de 100 lira harclık verdim eşim eve geldi sende para varmı dedi falan neyse bende kardeşime verdim dedim kıyamet koptu evde bende sen kimsin karışıyosun dedim o benim kardeşim işine gelirse dedim ve sonra da dedim zaten seni sevmiyorum artık çocuk için bu evdeyım dedim 3 yasında oğlum var ve gercekten sevmıyorum cocuk ıcın duuruyorum biz eşimle nerdeyse hiç tartısmayız ama boyle konularda bağırıyo mallaşıyo sonra annem aradı konustuk dedim manyak oğlun duş aldı öyle çıktı bu soğukta gitti diye telefonu kapatır kapatmaz eşim o kimki benim evimin banyosunu kullanıyo falan filan dedi.napcam kızlar ben ya sevmiyorum artık kocamı hele böyle şeyler yüzünden daha da varda anlatmaya yazılar yetmez 🥺

Son düzenleme:
Çok karmaşık yazmışsınız yani bir nokta vs yok.

Eşiniz biraz değil baya yobaz, Allah sabır versin. 100 TL lafını yapan, kardeş geldi diye trip atan insanlar gerçekten varmış.
Çocuktan önce çalışıyor muydunuz?
En başında her şeye tamam demişsiniz bu saatten sonra yine tamam demekten ve susmaktan başka çareniz yok.

Çok karmaşık yazmışsınız yani bir nokta vs yok.

Eşiniz biraz değil baya yobaz, Allah sabır versin. 100 TL lafını yapan, kardeş geldi diye trip atan insanlar gerçekten varmış.
Çocuktan önce çalışıyor muydunuz?
En başında her şeye tamam demişsiniz bu saatten sonra yine tamam demekten ve susmaktan başka çareniz yok.
Hiç çalışmadım çünkü ailemin durumu baya iyi kardeşimde muhtaç degıl ben içimden geldıgı için ablası oldugum için verdim

Merhaba kızlar sizi sıkmak istemiyorum direk konuya giricem 6 senelik evliyim eşimle severek evlendik ama eşimin ailemle bir türlü arası uyuşmadı aileminde eşime karşı tabi 2 tane oğlan kardeşim var biri delikanlı neyse evlendiğimizden beri kesinlikle eşim kardeşler falan kalmaya gelmıycek dedi hayır desemde hep tamam oldu eşiminde kardeşi var oda gelmiyo çünkü eşim hayır diyo neyse gel zaman git zaman oğlan kardeşim delikanlı oldu muhabbetler uyuştu etti ama eşim hala kalma etme konusuna karşı tabi ben dinlemiyorum artık en son kardeşim 4 ay önce falan geldi aynı şehirdeyiz ailemle ama ailem gezmeyi çok sever oda ailemle gitmediği için bende 1 gecelik gel diyorum her kardeşim geldıgınde gittiğinde evde kıyamet kopuyo tabi neyse annemler gene yoktu dün ben kardeşimi çağırdım yemek falan yedik sabahladık kardeşimle falan eşim bana sürekli mesaj atıyo yarın hemen gündüz gönderceksin diye falan bende kardeşimi kahvaltıdan sonra 3 gibi yolladım huzursuzluk olmasın dedim cebine de 100 lira harclık verdim eşim eve geldi sende para varmı dedi falan neyse bende kardeşime verdim dedim kıyamet koptu evde bende sen kimsin karışıyosun dedim o benim kardeşim işine gelirse dedim ve sonra da dedim zaten seni sevmiyorum artık çocuk için bu evdeyım dedim 3 yasında oğlum var ve gercekten sevmıyorum cocuk ıcın duuruyorum biz eşimle nerdeyse hiç tartısmayız ama boyle konularda bağırıyo mallaşıyo sonra annem aradı konustuk dedim manyak oğlun duş aldı öyle çıktı bu soğukta gitti telefonu kapatır kapatmaz o kimki benim evimin banyosunu kullanıyo falan filan napcam kızlar ben ya sevmiyorum artık kocamı hele böyle şeyler yüzünden daha da varda anlatmaya yazılar yetmez 🥺

Evinize hiç yatılı misafir gelmiyor mu?

Noktalama işareti kullanın. Sonu anlasilmiyor
Eşinizin tepkisi abartılı ama siz görümcenizin kalmasını istemeseniz eşiniz size rağmen getirse?
Bu yanlıs işte neden istemiyim ki kaç kere eşimle kavgayla görümcemi evde ağırladım yatılı bir şeklide. biz onunla kardeş gibiyiz aen karışamazsın dedim tabi ki gelip kalıcak o senin bacın dedim

Kız kardeşin olsaydı keşke diyo iki tane öküz kardeşin var diyo en azından gelince evine sana yardımcı olurdu iki dertleşcegın bacın olurdu diyo

Erkek kardes olursa ne oluyormus? Esiniz kiz kardesi mi var yoksa erkek kardesi mi? Hani kardesi de gelmiyormus istemiyormus ya. Sundan dolayi soruyorum cinsiyetlerine karsi mi bu tavri? Cunku daha once de burada benzer bir konu okumustum.

Bu yanlıs işte neden istemiyim ki kaç kere eşimle kavgayla görümcemi evde ağırladım yatılı bir şeklide. biz onunla kardeş gibiyiz aen karışamazsın dedim tabi ki gelip kalıcak o senin bacın dedim
Kendi kardeşini de istemiyor yani. Adam evinde yatılı misafir istemiyor. Bu kadar net. Yatılı misafir ancak karı kocanın ortak kararı ile kabul edilir. Sağlık vs gibi istisnai durumlar haricinde. Siz eşiniz isteğine saygı duymamissiniz.

Hiç çalışmadım çünkü ailemin durumu baya iyi kardeşimde muhtaç degıl ben içimden geldıgı için ablası oldugum için verdim
Ailenizin durumuyla ilgili değil sorum. Anlattıklarını okurken eşiniz gözümde "Bu eve parayı ben getiriyor, benim sayemde o lokmaları yiyorsunuz, burası bizim değil benim evim " izlenimi aldım. Sizi de daha çekimser ve pasif görüyor bu yüzden istediğini söyleme hakkını kendinde buluyor.

Ayni şehirde yatili kalma işlerini ben de sevmem kimse de kalmadi şimdiye kadar ama eşinizde başka bir sıkıntı var gibi bu kadar kiyamet kopartmak, o kim ki banyo kullaniyor filan demesi...
Derdi nedir yani tam olarak neye takmiş bu kadar sordunuz mu? 🤔
sevmiyorum diyo ama hem sevmeyip yarın birgün babam mal mülk verdiğinde kabul etme ozaman sevmediğin insanların neden şimdiden vercegı malın mulkün hayalını kuruyosun ve ben sen böylesin ozaman sende hayaiyet varsa 1 lirasına dokunmazsın dediğimde tamam lan parama mara yok sana madem diyo

Erkek kardes olursa ne oluyormus? Esiniz kiz kardesi mi var yoksa erkek kardesi mi? Hani kardesi de gelmiyormus istemiyormus ya. Sundan dolayi soruyorum cinsiyetlerine karsi mi bu tavri? Cunku daha once de burada benzer bir konu okumustum.
Kız kardeşi var eşimin

Ailenizin durumuyla ilgili değil sorum. Anlattıklarını okurken eşiniz gözümde "Bu eve parayı ben getiriyor, benim sayemde o lokmaları yiyorsunuz, burası bizim değil benim evim " izlenimi aldım. Sizi de daha çekimser ve pasif görüyor bu yüzden istediğini söyleme hakkını kendinde buluyor.
Şuan yemin ederim tam üstüne bastınız ayni şeyleri söylüyor

X