Esimle kavga ettik...

Yani Herşey olabilir..
Ama erkek iki şeyden cesaret alır.
Birincisi kadın ikincisi para.
Eline kadın eli değmemiş,selamlasmaya utanan erkeklerin evlendikten sonra neler yaptıklarına birkac kez şahit oldum.
Evinde bekleyen bir kadın olmasa 100 erkekten 90'i korkusundan başka bir kadına bile sokulamaz.
Kp'nin doldurması normal,zaten ailesiyle araniz yokmuş ancak ilk kez bu derece yükselmiş.O yüzden Kp oldugunu düşünmüyorum ben.
cok bagrinmalar oldu ailesi yüzünden evet ama dediginiz gibi ilk defa beni bölye tutup atti. ben hep ona da diyorum biri olur olabilir birbirimizi artik sevmeyebiliriz hemen ayriliriz diye söyledim. asla öyle ben ayrilmam süründürürüm diyen biri degilim olsa rahatlikla uzaklasacagini düsünüyorum. dedigim gibi telefonu hep ortadadir nerede oldugunu bilirim daha hic süphelenecegim birsey olmadi - ama bu da ihtimal söz konusu tabi .bunu da düsünmeliyim

Evet konu da yani sacma sapan bisey, kendimle ilgili bisey anlatirken lafimi bölüp kendinden örnek vererek anlatmaya basladi bende neden bölüyorsun lafimi bi bitireyim sende tabi örnek vereerek anlat dedim. sonra tamam sustum anlat dedi. dedim neyi anlatayim hevesim kalmadi odama gideyim biraz dinlencem dedim olay bu yani. ailesi hep böyle bagiran degisik biri ama esim öyle degil diyordum kendi kendime. ne olacakti ki tahmin edemedim bu kadarini
Bir anda böyle çıldırmasıda garip yani🙄

kolumdan tuttu beni böyle kapidan atti

üstüme yürüdü bagirarak ve beni kolumdan tutup yataga firlatti. Burnumdan ameliyat oldugum icin böyle ani hareketlerin yapilmamasi gerektigini biliyor

Fiziksel şiddete uğraşmışsınız

Emin olun burnunuz ameliyatlı olmasa devamını da getirirdi.

Çocuk sakın yapmayın sakın.

Kendinizi toparlayın ve boşanma sürecine girin.

Fiziksel şiddete uğraşmışsınız

Emin olun burnunuz ameliyatlı olmasa devamını da getirirdi.

Çocuk sakın yapmayın sakın.

Kendinizi toparlayın ve boşanma sürecine girin.
Evet öyle kendimi yipratmadim. Sadece saskinim ve kirgin- bu duygularin da gececeginden eminim.

"Birisi olabilir mi sizi kendinden uzaklaştirmaya çalışıyordur belki" diye bir yorum okudum ama erkeklerin bu kadar komplike beyinleri yok. Ben ona kotu davranayim da o gitsin gibi bir duşunceyi barındırmaları baya zor. Öfke kontrolü yok bence eşinizin.

"Birisi olabilir mi sizi kendinden uzaklaştirmaya çalışıyordur belki" diye bir yorum okudum ama erkeklerin bu kadar komplike beyinleri yok. Ben ona kotu davranayim da o gitsin gibi bir duşunceyi barındırmaları baya zor. Öfke kontrolü yok bence eşinizin.

Komplike beyinleri yok evet ama, erkekler hayatlarında başka birileri olunca evdeki karısının en ufak olayını büyütüp içlerinden ‘herkes bana hasta sen kim oluyorsun’ havalarında davranıp eziyet ediyorlar.

Komplike beyinleri yok evet ama, erkekler hayatlarında başka birileri olunca evdeki karısının en ufak olayını büyütüp içlerinden ‘herkes bana hasta sen kim oluyorsun’ havalarında davranıp eziyet ediyorlar.
Başkasiyla birlikte olduğu için karısına kötü davranıyor olabilir ona bir şey demiyorum ama "kotu davranayim da benden uzaklaşsin" gibi bir duşunceye giremez ondan bahsettim

Evet konu da yani sacma sapan bisey, kendimle ilgili bisey anlatirken lafimi bölüp kendinden örnek vererek anlatmaya basladi bende neden bölüyorsun lafimi bi bitireyim sende tabi örnek vereerek anlat dedim. sonra tamam sustum anlat dedi. dedim neyi anlatayim hevesim kalmadi odama gideyim biraz dinlencem dedim olay bu yani. ailesi hep böyle bagiran degisik biri ama esim öyle degil diyordum kendi kendime. ne olacakti ki tahmin edemedim bu kadarini

Ayy buna ben de cok sinir olurdum tabi bagirip cagirip eşimi firlatmazdim(nasil yapacaksam)
Normalde huyum degildir söz kesmek ama eşim bir sey anlatirken ben heyecanlandiysam o an aklima gelen agzimdan bisey ciktigi oldu. Gülüyoruz, susuyorum o devam ediyor.
Yani en ufacik şeye böyle esinize ayar verip off puff hevesim kaçtilarla evinizde huzur mutluluk aramayin zaten.

Boşanmalık bir durum yok ortada. Yukarda bir arkadaşın dediği gibi ciddi bir tavır sergilemeniz gerekiyor.

ve inanin acik görüslü biriyim istemez biraz anlarsam aldattigini kesinlikle kendi yoluna bakabilir. onu yapabilecek biri olmadigini da düüsünüyorum ama dedigim gibi dünden sonra cok celiskilerim var öfke problemi kendine ve bana zarar verecek boyutta artik

Ayy buna ben de cok sinir olurdum tabi bagirip cagirip eşimi firlatmazdim(nasil yapacaksam)
Normalde huyum degildir söz kesmek ama eşim bir sey anlatirken ben heyecanlandiysam o an aklima gelen agzimdan bisey ciktigi oldu. Gülüyoruz, susuyorum o devam ediyor.
Yani en ufacik şeye böyle esinize ayar verip off puff hevesim kaçtilarla evinizde huzur mutluluk aramayin zaten.
yok ilk defa olsa keske kac kere konustum sürekli bisey anlatirken kendinden anlatmaya basliyor, önce karsindakini dinle diye .. yakin bi arkadasi da var ona da yapti 3-4 kez dedim bak sen bunu arkadasina da yapiyorsun. tamam dedi dikkat edicem yine bende farkindayim dedi hatta - 2 ay sonra ayni sey. heyecanla anlatiyorum bide 2 saniye olmuyor lafi agzima tikiyor kendinden bahsediyor.. ne yapilabilir bu konuda tekrar tekrar nasil anlatacagim zaten anlatttim anlamiyor galiba :KK43:

Ben olsam ciddi bir tavır koyup terapi şartı koyardım eskiye dönebilmek için. Rehabilitasyon merkezi değil kadınlar. Ya bu öfke sorununu çöz ya da bu işin sonunu iyi görmüyorum, bir daha böyle birşey yaşanırsa seninle iki dk evli kalmam derdim. Annesinin adam edemediği terapiye gidip öfkesini kontrol etmeyi öğrensin bir zahmet.

X