Esimle kavga ettik...

Quonto

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
118
189
28
Selam Kizlar,

esimle sorunum yok derken o da oldu.
dün cok da önemli olmayan bi konudan tartisma cikti. bende odama gideyim sakinleselim bi kafamizi toplayalim yoruldum isten geldim yemek yaptim biraz özel alan tani dedim bana. Bu bagrinmaya basladi. Komsular duyacak cingene gibi bagirmasanaa dedim kolumdan tuttu beni böyle kapidan atti napiyorsun be diye bagirdim bende üstüme yürüdü bagirarak ve beni kolumdan tutup yataga firlatti. Burnumdan ameliyat oldugum icin böyle ani hareketlerin yapilmamasi gerektigini biliyor ve bu siddet uygulamak resmen. Sonra evden kovdum. ilerde cocuk olursa onun önünde böyle davrandigini düsünsenize. ne yazik ! seven adam sevdiginin parmaginin ucuna dokunmaz. su olayi bir arkadasim yasasaydi ayril diye kiyameti koparirdim. ama daha kimseye anlatamadim. ben ne yasadim dünden beri bilmiyorum ve inanin cok üzgünüm. bu sizin basiniza gelseydi tepkiniz ne olurdu?

Selam Kizlar,

dün cok da önemli olmayan bi konudan tartisma cikti. bende odama gideyim sakinleselim bi kafamizi toplayalim yoruldum isten geldim yemek yaptim biraz özel alan tani dedim bana. Bu bagrinmaya basladi. Komsular duyacak cingene gibi bagirmasanaa dedim kolumdan tuttu beni böyle kapidan atti napiyorsun be diye bagirdim bende üstüme yürüdü bagirarak ve beni kolumdan tutup yataga firlatti. Burnumdan ameliyat oldugum icin böyle ani hareketlerin yapilmamasi gerektigini biliyor ve bu siddet uygulamak resmen. Sonra evden kovdum. ilerde cocuk olursa onun önünde böyle davrandigini düsünsenize. ne yazik ! seven adam sevdiginin parmaginin ucuna dokunmaz. su olayi bir arkadasim yasasaydi ayril diye kiyameti koparirdim. ama daha kimseye anlatamadim. ben ne yasadim dünden beri bilmiyorum ve inanin cok üzgünüm. bu sizin basiniza gelseydi tepkiniz ne olurdu?
Evet şiddet. Bunun bi üstü de tokatlamak tekmelemek zaten. Normalde böyle değilken dün niye birden böyle oldu peki? Normalde öfke sorunu var mı? Bana sorarsanız benim çocuk yokken de varken de şiddete cevabım belli, ama siz kendi hayatınızla ilgili kararı kendiniz vereceksiniz.

Evet şiddet. Bunun bi üstü de tokatlamak tekmelemek zaten. Normalde böyle değilken dün niye birden böyle oldu peki? Normalde öfke sorunu var mı? Bana sorarsanız benim çocuk yokken de varken de şiddete cevabım belli, ama siz kendi hayatınızla ilgili kararı kendiniz vereceksiniz.
yani önceden kavga ettigimizde de bagirirdi ama hic bu kadarr olmamisti. evet bende bundan korkuyorum zaten. kimsem yok gidecek burada yalnizim annem babam olsaydi böyle davranabilir miydi bilmiyorum. cok korktum gercekten öfke sorunu var bence en ufak seyde bagirarak cözebilecegini saniyor

Gerçekten seven ve saygı duyan birisi de sevdiğine bunu demez.

Tartışma sebebine ve kişilerin üslupları da önemli benim için.
evet cok haklisiniz ama biktim kac kere karsima alip bagirmadan da halledebilecegimizi konustum bende cok sakin biriyimdir. buradaki komsular cit ciktiginda hemen duyabiliyor öyle bi sessizlik var. herkes bizi duysun istemiyorum 3-4 kez bagirma dedim. en sonunda cingene gibi bagirma artik ya komsular duyacak dedim. buna mi cokk tepki vermis olabilir hata bende mi acaba

evet cok haklisiniz ama biktim kac kere karsima alip bagirmadan da halledebilecegimizi konustum bende cok sakin biriyimdir. buradaki komsular cit ciktiginda hemen duyabiliyor öyle bi sessizlik var. herkes bizi duysun istemiyorum 3-4 kez bagirma dedim. en sonunda cingene gibi bagirma artik ya komsular duyacak dedim. buna mi cokk tepki vermis olabilir hata bende mi acaba
Öfkeyi kontrol edememe varsa bu hareketiniz tetiklemiş olabilir ama yine de eşinizi haklı kılmaz, normal değil bu. Gidip tedavi olsun. Tedavi olana kadar da eğer ayrılmayacaksanız sesinizi çıkarmayacaksınız ki kükremesin. Diken üstünde yaşarsınız böyle de eğer her şeye kolay sinirleniyorsa.

"ileride çocuk olursa..." Bu cumleniza takıldım . Adam öfke kontrolsüz biri ve şiddet eğilimli . Ve hala çocuk ihtimali düşünüyorsunuz . Ne diyelim bilemedim💁🏼‍♀️
:KK43: ben ne konusuyorum gercekten.. hala bu ihtimali düsünmem bile kendime haksizlik

Öfkeyi kontrol edememe varsa bu hareketiniz tetiklemiş olabilir ama yine de eşinizi haklı kılmaz, normal değil bu. Gidip tedavi olsun. Tedavi olana kadar da eğer ayrılmayacaksanız sesinizi çıkarmayacaksınız ki kükremesin. Diken üstünde yaşarsınız böyle de eğer her şeye kolay sinirleniyorsa.
ben tepkimi devam ettirecegim gelir barismak isterse de tedavi olmasini isteyecegim. Dün sana bunlari yasattigim icin özür dilerim dedi ama is isten gecmisti

Üzüldüm adınıza. Öfke kontrolü olmayan biriyle hayat çok zor. Çocuk seviyesine ilişkiyi taşımak ancak eşinizin yardım alıp toparlanmasından sonra olmalı. Yardım almayı kabul etmezse zaten yapmanız gereken şey belli.
kesinlikle zaten hicbir niyetim yok cocukla alakali. ben gelecek düsünemem böyle bir insanla. barismak ister pisman olursa gercekten tedavi olmadan aslaaa görüsmeyecegim

Selam Kizlar,

Eşiniz salakmi ya?Böyle şiddetlik durum bile yok ortada.Bu gun dövmediyse yarin öbürgün mutlaka yapar.

Eşiniz salakmi ya?Böyle şiddetlik durum bile yok ortada.Bu gun dövmediyse yarin öbürgün mutlaka yapar.
Evet konu da yani sacma sapan bisey, kendimle ilgili bisey anlatirken lafimi bölüp kendinden örnek vererek anlatmaya basladi bende neden bölüyorsun lafimi bi bitireyim sende tabi örnek vereerek anlat dedim. sonra tamam sustum anlat dedi. dedim neyi anlatayim hevesim kalmadi odama gideyim biraz dinlencem dedim olay bu yani. ailesi hep böyle bagiran degisik biri ama esim öyle degil diyordum kendi kendime. ne olacakti ki tahmin edemedim bu kadarini

Belki de kasitli yapıyordur sizi kendisinden uzaklaştırmak için.
Eşiniz zaman zaman böyle öfke krizlerine tutuluyorsa ; başka bir kadın olma ihtimali söz konusu olabilir mi ?
Genelde başkası olduğunda ya eşinizi doldurur,ya da eşiniz onunla tartıştığında gelip hıncını sizden çıkarır.
Sadece bir ihtimal ancak aklınızda bulunsun.
Yoksa böyle büyük tepkiler pek normal değil üstelik basit bir konu için 🤔

Size karşı nasıl davranması ve davranmaması gerektiğini bilen biri bence. Her hareketinin farkında, burnunuz için ani hareketlerden kaçınıyorsanız ve bunu biliyorsa bilerek sert davranıyorsa gerçekten bir düşünmek gerekir. bu gereksiz konu için bu kadar tepki verebilip. sizin canınızı acıtacak şeyleri kasti şekilde yapıyorsa. ileride büyük bir tartışmada hangi hassas noktanızdan vurur bir düşünün?!!!! çocuk düşünmeyin, konuşun ve öfke kontrolü için destek almasını dile getirin. olmuyor artık noktasında ayrılığı düşünün içinizde bu ilişki için elimden geleni yaptım rahatlığı olsun.

Selam Kizlar,

bu sizin basiniza gelseydi tepkiniz ne olurdu?
Bu olay herhangi bir arkadaşınızın başına gelse vereceğiniz tavsiyeyi, kendiniz uygulayabilirsiniz.
su olayi bir arkadasim yasasaydi ayril diye kiyameti koparirdim.

Belki de kasitli yapıyordur sizi kendisinden uzaklaştırmak için.
Eşiniz zaman zaman böyle öfke krizlerine tutuluyorsa ; başka bir kadın olma ihtimali söz konusu olabilir mi ?
Genelde başkası olduğunda ya eşinizi doldurur,ya da eşiniz onunla tartıştığında gelip hıncını sizden çıkarır.
Sadece bir ihtimal ancak aklınızda bulunsun.
Yoksa böyle büyük tepkiler pek normal değil üstelik basit bir konu için 🤔
birisi oldugunu düsünmüyorum cünkü hic daha denk gelmedim. telefonuna da öyle bakarim arada incelemem tabi de. asla su da var güvenmem herkes herseyi yapabilir.
ailesiyle görüsmüyorum ablasiyla merhabamiz bile yok. bu nedenle olabilir mi ? annesi de sürekli bagiran biri. dolduruyorsa belki onlar yapabilir.

Size karşı nasıl davranması ve davranmaması gerektiğini bilen biri bence. Her hareketinin farkında, burnunuz için ani hareketlerden kaçınıyorsanız ve bunu biliyorsa bilerek sert davranıyorsa gerçekten bir düşünmek gerekir. bu gereksiz konu için bu kadar tepki verebilip. sizin canınızı acıtacak şeyleri kasti şekilde yapıyorsa. ileride büyük bir tartışmada hangi hassas noktanızdan vurur bir düşünün?!!!! çocuk düşünmeyin, konuşun ve öfke kontrolü için destek almasını dile getirin. olmuyor artık noktasında ayrılığı düşünün içinizde bu ilişki için elimden geleni yaptım rahatlığı olsun.
kesinlikle zaten diyor ki ben ne yaptim tuttum hafifce attim seni yataga ? dedim ya kafami bi yere carpsaydim kadin cinayetleri nasil oluyor saniyorsun iste bu sekilde oluyor adam kabul etmiyor ben hafifce ittim vs diyor. . degisik konular bulup kendini hakli cikarmaya calisiyor ama icim sogudu sizlerden böyle yorumlar alinca dogru yaptigimi dimdik ayakta durmam gerektiigni biliyorum. Tedavi olmasini söylecegim

birisi oldugunu düsünmüyorum cünkü hic daha denk gelmedim. telefonuna da öyle bakarim arada incelemem tabi de. asla su da var güvenmem herkes herseyi yapabilir.
ailesiyle görüsmüyorum ablasiyla merhabamiz bile yok. bu nedenle olabilir mi ? annesi de sürekli bagiran biri. dolduruyorsa belki onlar yapabilir.
Yani Herşey olabilir..
Ama erkek iki şeyden cesaret alır.
Birincisi kadın ikincisi para.
Eline kadın eli değmemiş,selamlasmaya utanan erkeklerin evlendikten sonra neler yaptıklarına birkac kez şahit oldum.
Evinde bekleyen bir kadın olmasa 100 erkekten 90'i korkusundan başka bir kadına bile sokulamaz.
Kp'nin doldurması normal,zaten ailesiyle araniz yokmuş ancak ilk kez bu derece yükselmiş.O yüzden Kp oldugunu düşünmüyorum ben.

X