Eşimle surekli tartisiyoruz bana fikir verin ne yapmam gerek

pnrlale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
7
-25
Merhabalar, burda yeniyim neyi nasıl yapacağımı tam bilmemekle beraber buraya sıkıntılarımı yazıyorum umarım sizler tarafından görünür. 6 senelik evliyim. Aslında evliligiimizin baslarinda esime cok guvenirdim . bir gun oyle elime telefonunu alip bakim dedim. benden gizli sosyal medyada kizlara yazmis. yikildim resmen.sordugumda özür dileyip bir daha asla yapmayacağını söyledi. Fakat ben gene kaç defa bu tarz şeyler yakaladım gene yemin etti yapmayacağım dedi . Aileler araya girdi onlardan da özür diledi benim şuan ki sıkıntım şu ona asla güvenmiyorum artık nereye gitse ne yapsa acaba gene birine mi yazıyor biriyle mi konuşuyor diye düşünmekten kafayı yicem onada kendimede hayatı zehir ettim ne yapmam gerek sizden fikir almak istiyorum.

Merhabalar, burda yeniyim neyi nasıl yapacağımı tam bilmemekle beraber buraya sıkıntılarımı yazıyorum umarım sizler tarafından görünür. 6 senelik evliyim. Aslında evliligiimizin baslarinda esime cok guvenirdim . bir gun oyle elime telefonunu alip bakim dedim. benden gizli sosyal medyada kizlara yazmis. yikildim resmen.sordugumda özür dileyip bir daha asla yapmayacağını söyledi. Fakat ben gene kaç defa bu tarz şeyler yakaladım gene yemin etti yapmayacağım dedi . Aileler araya girdi onlardan da özür diledi benim şuan ki sıkıntım şu ona asla güvenmiyorum artık nereye gitse ne yapsa acaba gene birine mi yazıyor biriyle mi konuşuyor diye düşünmekten kafayı yicem onada kendimede hayatı zehir ettim ne yapmam gerek sizden fikir almak istiyorum.
Boşanmayacaksanız hiç kurcalamayın telefonunu, huylu huyundan vazgeçmez.

Cocugumuz olmuyor maalesef tedavi görüyorum aklım çok karışık hem bu kadar güvenmeyip hem çocuk için tedavi olmam mantıklı gelmiyor ama boşanmak söz konusu bile olamaz şuan ben kendim yapamam aileler sorun.
Neden boşanma söz konusu değil sebep ne?İçinize sinmiyor işte ömür boyu dedektiflik yapamazsınız.Ne güzel işte çocukta yokmuş Allah yardım etmiş size.

Haklısınız galiba bende o şekilde düşünüyorum artık evet boşanamam akraba evliliği aileler arasında sorun olur diye korkuyorum eşimi seviyorum bide
Eşiniz sizi sevmiyor. Aldatıyor sürekli.
Sizde tedavi olup çocuk yapmaya çalışıyorsunuz.
Ne öneri verilebilir şu durumda?

Neden boşanma söz konusu değil sebep ne?İçinize sinmiyor işte ömür boyu dedektiflik yapamazsınız.Ne güzel işte çocukta yokmuş Allah yardım etmiş size.
Amin Allah razı olsun sebep şu akraba evliliği olduğu için aileler bir birine girer diye korkuyorum bir keresinde eşimle tartışmamız olmuştu gene bu konularla ilgili ailesini çağırdım bu şekilde olursa bosanacagim diye abileri asla öyle bisey olamaz ağzına bile alma dediler o yüzden korkuyorum aslında

bizim bir tanıdık da böyle olmuştu, eşini çok seviyordu vazgeçemem demişti. yüce dağlardan kırmızı/mor yapraklı bir ot toplayıp kaynattı, üstüne elemterefiş okuyup üfleyip eşine içirdi, sonra DM’den atacağım hesap numarasına 1000 tl yolladı sadaka niyetine. şimdi kocasının gözü ondan başka kimse görmüyormuş, fino gibi peşimde dolaşıyor diyor

yalnız çocuk yaparsanız büyü bozulur.

Yapan bir daha yapar boşanmayacaksanız kurcalamayın..

Amin Allah razı olsun sebep şu akraba evliliği olduğu için aileler bir birine girer diye korkuyorum bir keresinde eşimle tartışmamız olmuştu gene bu konularla ilgili ailesini çağırdım bu şekilde olursa bosanacagim diye abileri asla öyle bisey olamaz ağzına bile alma dediler o yüzden korkuyorum aslında
Olursa ne olur Muş? Onlar mı yaşıyor sanki bu hayatı? Siz de hemen sinmissiniz. Seviyorum da diyorsunuz zaten. Nasıl sevebiliyorsunuz aklım almiyor.

Eşiniz bir kere yapmış özür dilemiş sonra tekrar yapmış demek ki yapmaya da devam edecek. Siz de hayatınız boyunca onu takip etmekle ugrasacaksiniz eve gecikse kafanızda senaryolar üreteceksiniz. Çocuk için tedaviniz başarılı olursa çocuk olduğunda bu sıkıntılar yine devam eder ve bu sefer sadece kendinize değil çocuğa da zehir edersiniz hayatı. Hamilelik lohusalık bunlar başlı başına hassas süreçler zaten. Bence evliliğinizi gözden geçirin. Eşinizi seviyormussunuz o da sizi seviyorsa bundan eminseniz çift terapisine gidin bence. Umarım hakkınızda en hayırlısı olur.

Şuan yapıyor mu bilmiyorum ama ben sürekli kuşku içerisindeyim ama birine yazıyor mu benden gizli sosyal medya hesabı açıp birine yazıyor mu diye düşünüyorum sürekli telefonu eline aldığı anda ne yapıyorsun kimle konuşuyorsun diye sormaktan ben kendim yoruldum oda sürekli yemin ediyor hiç bisey yapmıyorum oyun oynuyorum ne istiyorsun diyip isyan ediyor

Eşiniz bir kere yapmış özür dilemiş sonra tekrar yapmış demek ki yapmaya da devam edecek. Siz de hayatınız boyunca onu takip etmekle ugrasacaksiniz eve gecikse kafanızda senaryolar üreteceksiniz. Çocuk için tedaviniz başarılı olursa çocuk olduğunda bu sıkıntılar yine devam eder ve bu sefer sadece kendinize değil çocuğa da zehir edersiniz hayatı. Hamilelik lohusalık bunlar başlı başına hassas süreçler zaten. Bence evliliğinizi gözden geçirin. Eşinizi seviyormussunuz o da sizi seviyorsa bundan eminseniz çift terapisine gidin bence. Umarım hakkınızda en hayırlısı

Akraba evliliğiyse hangi tedaviyi görüyosunuz? Genetik taramalı embriyo ile tüp bebek tedavisi mi?
Evet tüp bebek tedavisi

X