Eşimle tartıştık, aklınıza ihtiyacım var.

Ya hayatım beni bir sal sen Allah aşkına😂 Şimdi sen sırf şu saç muhabbetini kapat diye sana kendimi mi ıspatlayayım.. Tamam güldük eğlendik ama hala açıklama yapıyorsun üstelik kurutma ile detaya girerek 🙄😂😂
Sen hala anlamadın mı benim aslında ne demek istediğimi... 😃😃
Konu kapandı kapandı sakin ol..
Anladıysanız susun o zaman neden yazıyorsunuz ki? Siz yazdıkça ben cevap vereceğim

Hayatım sen mi karar vereceksin benim susmama. Ben cevap yazdım konu kapandı diye. Eee bu ne şimdi 😂
Tamam en bilen sensin herşeyi senden öğrendik. Oh rahatla bak
Bu ne samimiyet, cirkin bir üslup hayatım hayatım nedir bu laubali tavırla?
Siz insanların dertlerine destek olmuyor eleştirmek ve belli ki kendinizi ruhsal olarak tatmin etmek istiyorsunuz. Kadin bir soru sormuş bende tamamen iyi niyetimle akıl almak istiyorum dediği için akıl verdim.
Evli olmadığınız için böyle konuşuyor olabilirsiniz ama evlilik sizin düşündüğünüz gibi değil karşılıklı fedakarlık ve çözümcül olmayı gerektirir.
Çözüm sunuyoruz arkadaşımıza anlamadığınız şey bu.
Siz yazdikca ben yazmaya devam edeceğim.
İnsanlara destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın terbiyesizlik bu yaptığınız

Bu konular kimseyle paylaşılmıyor o yüzden içimi buraya dökmek istiyorum. Yorumlarınıza ihtiyacım var..
Eşimin en yakın arkadaşının düğünü vardı bugün ve akşam için düğüne katılacaktık. Gebelik düşünüyorum o yüzden ovülasyon testi yapıyorum ve bugün yumurtlama günümdeyim. Eşime dedim ki arkadaşların şimdi içmek ister lütfen sen içme yumurtlama günümdeyim sperm kalitesini vs etkiler dedim. O da bana " bir tane bira içerim bir şey olmaz dedi" o an başımdan kaynar sular döküldü. Bu kadar bilinçsiz birisi değildi.. Ben bu kadar dikkat ve özen gösterirken onun bilinçli olmaması canımı çok sıktı. Tartışmaya başladık ve düğüne kendin gidersin hiçbir yere gelmiyorum dedim. Birlikte gideceğiz hazırlan bekliyorum dedi. Geçtim içeri oturdum ve gelmeyeceğimi söyledim. Baktım gitmiyor bekliyor, sırf yalnız gitmesin diye bak güzelce konuşup öyle gidelim dedim ama oralı olmadı üstelik bana karışamazsına getirdi olayı. Ben de inat ettim ve gitmedim. Kendisi tek başına gitti. Şimdi aramız çok kötü ve kendimi inanılmaz kötü hissediyorum. Yorumlarınıza ihtiyacım var napmam lazım :KK43: üstelik yumurtlama günüm ve yaşadığımız olaya bak..
ay bi biradan ne çoçuklar doğuyor o kadar saçma ki kavga sebebi çok kasarsınız gebe kalamazsınız salın biraz olacağı varsa olur hayatta herşey planlı olmuyor maalesef alın gönlünü yani adamın bana kalırsa

ay bi biradan ne çoçuklar doğuyor o kadar saçma ki kavga sebebi çok kasarsınız gebe kalamazsınız salın biraz olacağı varsa olur hayatta herşey planlı olmuyor maalesef alın gönlünü yani adamın bana kalırsa
Biraz gebe kalma olayına fazla takıldım ve bu yüzden olmuyor sanırım. Artık salmaya karar verdim bir de böyle deneyeyim.
Aldım gönlünü.

Bu ne samimiyet, cirkin bir üslup hayatım hayatım nedir bu laubali tavırla?
Siz insanların dertlerine destek olmuyor eleştirmek ve belli ki kendinizi ruhsal olarak tatmin etmek istiyorsunuz. Kadin bir soru sormuş bende tamamen iyi niyetimle akıl almak istiyorum dediği için akıl verdim.
Evli olmadığınız için böyle konuşuyor olabilirsiniz ama evlilik sizin düşündüğünüz gibi değil karşılıklı fedakarlık ve çözümcül olmayı gerektirir.
Çözüm sunuyoruz arkadaşımıza anlamadığınız şey bu.
Siz yazdikca ben yazmaya devam edeceğim.
İnsanlara destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın terbiyesizlik bu yaptığınız
Sakin olun haklısınız siz konu dallanıp budaklandı. Yaşamayan bilemez zaten uzaktan hoş gelir her şey.

Bence siz çocuk yapma planına çok önem verdiğiniz için biraz fazla hassas yaklaşıp abartmışsınız. Ama eşiniz de güzelce konuşup anlaşma teklifinizi geri çevirmiş. Iki taraf da saçmalamış bence. Oturup konuşun derim.

X