Eşinin sperm sayısında sorun olup hamile kalamayanlar?

önümüzdeki hafta inşallah eşimin tahlil sonuçları iyi çıkar senağlama

balllll okuyorum yazdıklarını sana kızıyorum bazen takma şu belirtilere güzelim onları takmaktan ryh sağlığımız bozuldu biliyorsun gelecek bu bebekler sabırla bekleyelim ben çok inanıyorum bu yaz olacak hep içimde böyle bir umut var zaten umudunu kaybeden herşeyini kaybetmiştir yaza olmazsa aşılama var oda olmazsa tüp bebek var rabbim yeterki vermeyi istesin o yüzden üzülme senin sağlığın bozulursa bebişine nasıl hazırlanacaksın boşver sakın ağlama tamam mı canım

cnm doktora inanma sen benim kuzenim aşılama yaptı tutmadı sen eşine keçi boynuzu içir çok ii gelir

:roflol::roflol:Aradan 1 buçuk yıl geçmiş hala hamişdeğilim umrumda da değil:roflol::roflol:sallamışımmmdelikafadulden

Salla gitsin yavrum.

Allah görüyo ne kadar uğraştığımızı.
Elbet bize de göndericek meleklerimizi.

mrb arkadaşlar ben aranızda yeniyim benim eşiminde sperm sayısı ve hareketliliği düşük bu yüzden çocuğumuz olmuyor 2 yıllık evliyiz epinol ve virigen diye iki tane ilaç duydum bunlar hakkında bilginiz varmı yada kullanıp faydasını gören lütfen bana yardım cı olun allahım herkese o güzel duyguyu tattırır umarım :CüvCüv::emir_bebek:

Arkadaşlar ben bir mucizeyi yaşıyorum.Bundan 2 sene önce başladık hikayeye.Eşimin sperm sayısı çok azdı,hareketlilik %7 idi ki %50 olması gerekiyordu,morfoloji sıfırdı.2 başarısız tüp bebek deneyimi yaşadık.Çok zor günler geçirdik.Eşim sadece antioksidan A,E,C vitamini ve folik asit kullandı.Ben 5 ay ara verdim tüp bebeğe ve 3. deneme için randevu almışken bir baktım hamileyimmmm.Yani her doktor bize bu değerlerle bırak normal olmasını aşılama bile olmaz,ancak tüp derken Allahım bana oğluşumu gönderdi.Daha yeni öğrendik. 3,5 aylık hamişim.Sakın umutsuz olmayın.Biliyorum bu dediklerim çok zor.Bu zorlu yollardan bende geçtim.Üstelik eşim ilk zamanlarda benden uzaklaştı.Sonra olsun dedim,Allahım bizi böyle deniyor,deneriz...ve şimdi bir mucizeyi yaşıyoruz.Lütfen pes etmeyin.Allahım işallah bana yaşattığı bu muycizeyi tüm isteyenlere yaşatır...

NE çok zırlamışım 2 sene öncesi mesajlarımda ..Şimdi okuyorumda çok gülüyorum çok komik yaa:roflol::roflol:İnsan alışıyor zamanla demek .önceden ağlıyodum şimdi halime gülüyorum hala bebe yokkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

balım canım benim inş.e:ecrin_bebek:n kısa zamanda bebişinin haberiyle gülersin

hepinize selam . burdan size umut olmak için bu konuyu açıyorum. iki yıldır evliyim evlendiğimiz ilk aylardan sonra çocuk sahibi olmaya karar verdik ,herkes gibi iyi bi jinekolog arastırmaya basladım bulduk giitik hersey yolundaydı fakat bir sene bitmesine rağmen çocuk sahibi olamadık daha sonra eşimde doktora görünmek istedi testleri yapıldı sperm sayısı sıfır çıktı hayatımızın en zor aylarını gecirdik tedavi yontemlerini arastırdık neler yapılabileceğimizi araştırdık.daha sonra baska bi hastanede baska bir doktorun yanında testleri yenilemek istedik çünkü üç haftada bir degerler değişiomuş,testi yaptık sonuç mucizeydi hersey olması gereken değerlerdeydi .üç hafta sonra yine aynı testleri istedi doktorumuz sonuç lar yine olması gereken değerlerdeydi,nasıl böyle oldugunu anlamadık ilk hastenedeki cihazlarmı sorunluydu doktormu yanlış bilgi verdi sınavmıydı ,sınanmamıydı,ne oldugunu anlamadık .su anda dokuz haftalık hamileyim hersey yolunda :) hiç bi zaman dünyanın sonu demeyin mucizelere inanın .inşallah cocuk sahibi olmak isteyen herkes bu ay hamile kalır =)

X