Eşiniz Sayiklarken Hiç Duydunuz Mu?

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
999
2
BENİM EŞİM İŞ NEDENİYLE ÇOK YOĞUN İNSANDIR,İŞİ KAPI,PENCERE,EV İÇİ MOBİLYALAR YAPAR..Bİ SABAH UYANDIM EŞİMİ DİNLİYORUM"PENCERELERİN ÖLÇÜSÜNÜ ALDINMI?"NE DİYOSUN YA DEDİM,AMAN NE BİLEYİM AKLIM İŞE GİTTİ DEDİ,ARADAN Bİ KAÇGÜN GEÇTİ YİNE "BİLGİSAYAR MASASININ RENGİNİ NASIL YAPSAM".....YİNE BÖYLE Bİ KAÇGÜN GEÇTİ SABAH YORGANI ÖRTÜYORUM "KALDIR DEDİ NEYİ DEDİM KALDIR DEDİ YİNE NEYİ CANIM DEDİM ŞEREFE DEDİ:sm_cool::sm_cool:ALLAHIM SABAH SABAH Bİ GÜLME KRİZİ GELDİ BANA....GEÇENNLERDE UYANDIRIYORUM "TAMAM ANNECİM"..YA BENİM EŞİM ALEM İNSAN:roflol::roflol:

Bende eşimi çok duyuyorum ama susturuyorum:1rolleyes:
Gece bir de onun saçma saçma kurduğu cümleleri dinleyerek uykumu kaçıramam..
ama dediğin gibi komik oluyorlar gerçekten dea.s

benimkide sayıkalr ama anlaşılmıyo ki.bende soruyorum ne dedin efendim gibi şeyler ama sonra uyanıp suratıma bakıyo ne yapıyon sen diye.

ah benimkide sayıklasada ne
haltler cevirdiğini sayıklasan ne iyi olurdu vallah:roflol::roflol:

ah benimkide sayıklasada ne
haltler cevirdiğini sayıklasa ne iyi olurdu vallah:roflol::roflol:

´valla benim esimde konusur bende dahada sorar konustururum odakendine gelince niye beni konusturuyon dalgami geciyon der

bizimkide sayıklar, gülerim çok. daha çok konuşturayım diye soru sorarım o anda. cevaplamaz hiç. ben ısrarla sordukçada kızar 'sende ne sorup duruyon alla allaa' diye. birde uykusunda güler hep. niye gülüyon derim 'gülmeyip napacam alla allaa'der.. sabahsa hiçbirşey hatırlamaz:roflol:

Eşim nadir uykusunda konuşur yanlız ben o gün çok sinirlenmişsem onu olduğu gibi anlatıyormuşum.Bu da eşimin çok hoşuna gidiyor çünkü kızdığım,sinirlendiğim olayı ona gündüz anlatmasam o biliyorki beni çok etkiliyen olay varsa hepsini anlatıyorum.

Maaşallah benim uykum baya ağırdır o yüzden eşim sayıklıyorsa bile duymuyorum valla. Şimdiye kadar sadece bir kez o da kötü bir rüya gördüğünde sayıkladı kuzum benim. Ama ben sayıklıyo olabilirim Allahtan sayıklıyacak kötü bişeyim yok:roflol::roflol:

Benimki cok uyanik valla Hollandaca sayikliyor tabi ben bon bon bakiyorum :roflol::roflol::roflol:

Eşim daha dün akşam sayıkladı.
"Dolapta hata var" dedi ne hatası dedim "red olan malzeme kullanılmış" dedi. Sonra bana "firmaya haber dedi" bende tamam dedim.
Canım benim rüyasında beni değil bir buzdolabı görüyor adam.

Ayy Valla Bizde De Var Benzer Durumlar Ilk Evlendiğimiz Zamanlarda çok Sayiklardi şimdi Bi Kaç Aydir Yok Oda çok Yorulunca Sayikliyor Aşkim Benim Yaa ölüyorum Gülmektenn:roflol: Bi Gece Yastiği Almiş Kolunun Altina Bu Ne Bu Diye Soruyor Bende Saf Saf Cevapliyom Yastiiik Diye Kiziyor Ampul Bu Ampul Diyee Ya Ne Ampulu Görmüyon Mu O Yastik Diyomm O Halaa Ampul Diyoo Ama Koptum Gülmektenn Yapiyor Arada Böyle şeylerr Canim Benimm:roflol::roflol:

Bizim evde sayıklayan kişi benim:icecream:
Sevgili kocam hep sorularıma cevap verirmiş,ağlarsam saçlarımı okşar,teselli edermiş:asigim:

ayy benimkide sayklayanlar arasında valla.bi ara teknelere takmıştı şu kadar metre bize yeter şöle olsun böle olsun diye,sonra o geçti yemek tarifleri bi gece taze fasülye diye sayıkladı durdu :) :roflol: ondan sonra bi gece dövüşüyomuş ama sanki yatakta birini dövüyo gibi hareketler yaparken zoraki uyandırdım ve bana dediği du bi dakka hemen uykuya dalmalıyım yoksa dayak yicem dedi heheheheheh meğer tekrar uykuya dalmışta admları dövmüş ayy benimkinin çok vakası var bu konuda.bayılıyorum uyuyunca eşimle uğraşmaya......sırnaşık şeysırnaşık şey:smiley-cool:

çok komikti ya bayıldım gülmekten.bu yazıyı yazıyorum ama hala gülüyorum.demek uykuya dalmazsa dayak yicekmiş ha :roflol:
ah allahım bu erkek milleti adamı gülmekten öldürür :)

Ayy Valla Bizde De Var Benzer Durumlar Ilk Evlendiğimiz Zamanlarda çok Sayiklardi şimdi Bi Kaç Aydir Yok Oda çok Yorulunca Sayikliyor Aşkim Benim Yaa ölüyorum Gülmektenn:roflol: Bi Gece Yastiği Almiş Kolunun Altina Bu Ne Bu Diye Soruyor Bende Saf Saf Cevapliyom Yastiiik Diye Kiziyor Ampul Bu Ampul Diyee Ya Ne Ampulu Görmüyon Mu O Yastik Diyomm O Halaa Ampul Diyoo Ama Koptum Gülmektenn Yapiyor Arada Böyle şeylerr Canim Benimm:roflol::roflol:

ya kocalarınız beni güldürdü allahta onları güldürsün :roflol:

Sizinkiler Iyiymiş Bizimkisi Daha Yeni 1 Aylik Olamdan Her Gece Bağriş Cağriş Geceleri Küfür Birilerini Dövemeye çalişirken Tabii O Arada Ben Sarsiliyorum Her Gece Yeni Evliyken Boyleydi Artik Bia Ra Uyuyamaz Oldum Her Gece Bagiri Tutar Sallar Beni Hatda Gecenlerde Bir Gece Uyanda Bana Bakti ş.....siz. Dedi Ben Mi Dedim Tabii Nerde Uyuyor Bizimki Sonra Bi Gece Bakti Bana Başladi Gülmeye Ama Bi Gorun Neye Gülüyorsun Diyorum Sana Dedi Ama Bunlari Sabah Anlatdigimda Hatirlamiyor Gerci O Bana Bunlari Yaparken Bende Ona Biraz Cirliyorum Ama Neyse Ee N Eyapayim Yeni Evliyken Gece Uyku Bahanesiyle Yedik Dayagini

Bizde de tam tersi :roflol: eşim değil de ben sayıklarım. Gün içinde yaptıklarımı anlatıyorum. Gizli saklım kalmıyor yaa tatlicadiarzu

ben eşimi sadece bir kez sayıklarken duydum ama ben çok sayıklarım uykuda...eşime bir kere uyurken dirsek bile vurdum,hayal gibi hatılıyorum.nasıl yaparsın bana bunu?kim o sarışın kadın ..demişim hayal gibi hatırlıyorum öyle dediğimi?tövbe yarabbim rüyamda bile kıskançlık yapıyorum yaaa....

BENİM EŞİM İŞ NEDENİYLE ÇOK YOĞUN İNSANDIR,İŞİ KAPI,PENCERE,EV İÇİ MOBİLYALAR YAPAR..Bİ SABAH UYANDIM EŞİMİ DİNLİYORUM"PENCERELERİN ÖLÇÜSÜNÜ ALDINMI?"NE DİYOSUN YA DEDİM,AMAN NE BİLEYİM AKLIM İŞE GİTTİ DEDİ,ARADAN Bİ KAÇGÜN GEÇTİ YİNE "BİLGİSAYAR MASASININ RENGİNİ NASIL YAPSAM".....YİNE BÖYLE Bİ KAÇGÜN GEÇTİ SABAH YORGANI ÖRTÜYORUM "KALDIR DEDİ NEYİ DEDİM KALDIR DEDİ YİNE NEYİ CANIM DEDİM ŞEREFE DEDİ:sm_cool::sm_cool:ALLAHIM SABAH SABAH Bİ GÜLME KRİZİ GELDİ BANA....GEÇENNLERDE UYANDIRIYORUM "TAMAM ANNECİM"..YA BENİM EŞİM ALEM İNSAN:roflol::roflol:

Yat kalk ne kadar şanslı olduğun için dua et. Neden mi? Ya başka bir kadının adını sayıklasaydı o zaman ne yapardın? Adam işiyle ilgili sayıklıyor, daha ne.....:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X