Eşiniz Sizi Kendi Ailesi Veya Sizin Ailenizin Yaninda Sizi öpermi

yanımızda bır buyuğumuz varsa asla opusmeyız yanaktan dahı olsa,onlar yokken yapıyoruz yada içeri dısarı girecekleri zaman anlık yapıyoruz daha heycanlı oluyor :)))
aile buyuklerının yanında birbirmize fazla sokulmamak kaydıyla biraz mesafeli oturuyoruz hatta.

elimi bile tutmaz bize tersmiş böyle şeyler
ama güzel şeyler söyler

Öpmez, racona terskaydirigubbakcemile3
İstememde zaten öyle olmasını, adı üstünde özel.

Bu tür şeylerin özelde kalmasından yanayım.

Öpmez benimkisi öpse de ben öptürmem ulu orta ne öyle :nazar:

Dudaktan degil ama yanaktan oper sarilir bende ona sarilirim cok dogal bisey bence

Bir kere kayınvalidemin yanında sarıldı bana,Böyle şeyler dört duvar arasında olur diye koydu lafı.Öpse cinnet geçirir herhalde

Babaların yanında asla, annelerın yanında ılk adımı atan asla ben olmam.
Bır kere oldu ama
Onda da kayınvalıdem, esım, kardesı ve ben mutfaktaydık.
Esım ısaret ettı 'benı op' dıye, bende gıttım optum.
Sonra 'utanmıyor musun kayınvalıdenın yanında opmeye' dıye takıldı.
Kayınvalıdem de 'utanacak ne yaptı kı' dedı :-)
Benım annemın yanında da esım gelır, yanagımı sıkar, ugrasır sureklı benımle
Annemde gulerek ızler bızı.
Asırıya kacmamak kaydı ıle bence aılelerın yanında olabılır,
Hatta ıtıraf edeyım kardeslerınınn yanında yaptıgında daha hosuma gıdıyor
Kendımı daha ozel hıssedıyorum :1hug:

bence ailenin yaninda yapilmamasi gereken birsey
sahsen yanimda yapilsa rahatsiz olurum

Ben isterim öyle aşırıya kaçmadan yakınlaşsın yanağımdan öpsün takılsın kendimi ailesinin yanında daha özel hissedeyim ama yapmaz elimi dahi tutmaz çok utanır onlardan hatta canım aşkım falan da demez doğrudan ismimi söyler ama benim ailemin yanında daha sıcaktır ablamın annemin kız kardeşimin yanında çok rahat çok doğaldır elimi tutar sarılır sevgisini abartmadan çok güzel gösterir yanlızken de öyle
Ben de hiç istemem ailesinin yanına gitmeyi zaten çok gitmedim ayrı şehirdeler ama her gidişimde bi tartışma bir kavga çıkar sanırım onun tavvırlarından,

ah ah bırakın yanaktan öpmeyi yanımda bile oturmaya cekinir annesinden babasından gerçi tekken bile yanıma gelip sarılıp öpme gibi bi huyu yoktur eşimin saolsun bilmiyorumkismile ben isterim öpsün sevsin değer versin soruncada değerin kalbimde der ozman yansıt bişi yap o öle yapıncada benmde ona sarılasım gelmio ki ben napim iyice uzaklasıoz birbirimizden ama sevse beni öle yapmaz ya ben zaten iannmıyorum beni sevdiğinee senağlama

Öpmek özelimiz falan değil. Heryerde öperim ben. Eşimde öper. Sonuçta çocuğumuzu nasıl öpüyoruz onun gibi bi sevgi bu. Sevişecek değiliz tabi, ikisininde öpüş tarzında dünya fark var.:kedi:

Ben bu konuda rahat değilimdir.
Pek sevgi sözcükleri de kullanmam, öpmemde.
Eşim biraz daha rahattır, ailelerimizin yanında
sevgi sözcükleri filan daha rahattır.
Daha ilersi bana da eşime de ters.

X