Esinize soguyunca tekrar nasil isinabiliyorsunuz?

La Lune

Just SQUAT!
Pro Üye
28 Şubat 2012
11.893
21.870
Kahveye arada gitseydi sorun olmazdi. Gündüz bir ikide giderdi gece gelirdi, ya o kadar saat napiyosun derdim muhabbet goygoy. e ben konusunca dirdir etmis oluyorum, biraz seninle sohbet etsem kestirip atiyosun bu adamlar ne kadar kiymetli ki muhabbetlerine doymuyosun dedim.

Bide bana göre bir insanin hele bir erkegin hayatta bir durusu olmali. Kirsin döksün maco olsun racon kessin yerini bu sekil belli etsin demiyorum, ama biz tanisdigimizda hatta evlendigimizde nazik sevecen bir adamdi esim. Simdi nerde nasil davranmasi gerektigini bilmiyormus hic gün yüzü görmemis hatta toplumdaki görgü kurallarini cigniyor. araba kullanirken yoldan gecen insanlara, önünde araba kullanan sürücüye hakaret ediyor. kendisini sevebilecegim yanlarini bir bir öldürdü gelde cildirma
Eşiniz kahve inşaat ortamlarında kala kala onlara uyum sağlamış. Doğrusunun o olduğunu düşünüyor. Evlilik terapisine ikna olursa olabilir.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1802 gün geçti.

nilayderen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
906
1.177
32
Ayy yani gerçekten adam inşaat işçisi eve gelip yer mi süpürsün ya
Gerçekten sizin gibileri anlamıyorum
Ne istiyorsunuz
Çocuk bakmak zor geliyorsa doğurmayın
Millet hem çalışıp hem ev işi yapıp hemde çocuk bakıyor
Adama işsizlik maaşıyla geçiniriz diyorsun ya
Kurslara yazıl falan
Kolay mı o işler
Sen yazıl sen bir işe gir o zaman
Oturduğun yerden konuşmak kolay

holymoly

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
303
897
28
Eşiniz bana mutsuz gibi geldi, sanırım sizinle evlendiği için bulunduğunuz yere geldi kendisi. Orayı sevmiyor ve tepkisini bu şekilde gösteriyor gibi geliyor açıkçası. Size de bu sebepten tepkili olup saçma sapan hareketler yapıyor olabilir. Hani sizin yüzünüzden oraya gitmiş gibi düşünüyor. Bunun farkında bile olmayabilir, yani aslında orayı sevmediği için bu şekilde davrandığının. İsterseniz bu konuyu bir konuşup, duygularını öğrenmeyi deneyebilirsiniz.

Began

Nirvana
Pro Üye
2 Mart 2012
21.846
50.480
Benim eşim de son zamanlarda oduna bağladı. Şeker hastalığı çıktı, bir de iş arkadaş ortamı değiştikten sonra onlara benzedi. Sürekli yiyor ve uyuyor, kilo alıyor. Ben de o pes etme noktasını bekliyorum.

Önce eşinizin sağlık durumuna bir baktırın. Şeker olabilir belki.

La Lune

Just SQUAT!
Pro Üye
28 Şubat 2012
11.893
21.870
Benim eşim de son zamanlarda oduna bağladı. Şeker hastalığı çıktı, bir de iş arkadaş ortamı değiştikten sonra onlara benzedi. Sürekli yiyor ve uyuyor, kilo alıyor. Ben de o pes etme noktasını bekliyorum.

Zaten o kadar kilo ve sağlıksız beslenme tip2 diyabet yapar yani. Ne gerek var ya mis gibi ye iç yaşa. Oyun kadar sinir olduğum başka şey yok.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1802 gün geçti.

MiraPham

Croyez en vous🌹 This is Cordeliaa. 🌹
Pro Üye
22 Ocak 2013
16.148
65.442
Eşi işinde çok yorulan biri. Ama evde çocuklarla ve karısı ile hiç ilgilenmiyor. Kulaklik takip oyun oynuyor. Çok kilo almış sağlıksız besleniyor. Aynı zamanda karısını toplum içinde küçük düşürüyor. Konu sahibi konuşmuş düzelir gibi olmuş ama yine aynı. Evde çok tembel kahveye gidiyor. Adam cinselliğe çok önem veriyor ama konu sahibi artık onu öpmek bile istemiyor. Soğumuş. Ne yapabilirim diyor?

RagnarLodbrok

Ölürken gülüyorum
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
2.932
4.293
3 çocuğunuz var sizin hayırlı olsun. Kocanız koca değil 3. Çocuk kıvamına gelmiş. Telafi eder hiçbir davranış emaresi yok. Maddi sıkıntı yaratmayacaksa ayrılma yönünde düşünürdüm ben.

Başlıktaki sorunuz için de şöyle cevap vereyim. Eğer hala sevgi kırıntım varsa ve davranışlarını düzelttikçe yeniden ısınabilirim.

Sourlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
1.726
3.355
Ben tamamını okudum, açıkçası çok da üzüldüm.
Bana kalırsa eşinize karşı içinizde büyük bir öfke birikimi var ve onu affedemiyorsunuz. Affetmediğiniz müddetçe ısınamazsınız.
Affetmek kolay değil tabi ama çocuklarınız için denemelisiniz. Umarım düzelir hayatınız.

kosucukaplumbaga

Karbon tabanli yasam formu...
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
2.435
6.669
Evlenip yurtdışına damat gitmiş, mesleği olmayıp inşaatta çalışan, kıraathane alışkanlığı olan bir adamdan beklentiniz çok yüksekmiş, bence ondan mutsuzsunuz.

Isınmaya gelince; hiç bu kadar soğumadığım için bilemiyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-11-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
6.567
13.210

Kadın kilo alinca bakımsız olunca olay çıkarıyor erkekler. Ciddi bir konuşma yapıp beklemeli. En nefret ettiğim şey sürekli yemek yiyip tv izleyip uyuya kalan şişen erkekler

burcumsu12

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2021
88
148
26
Anladığım kadarıyla sen iyi yetişmiş, görgülü bir kadınsın. Eşinse daha farklı yetşşmiş. Aranızda büyük bir kültür farkı var. Evlenince bu daha çok ortaya çıkmış. Ben seni gerçekten çok iyi anladım. Sevilmek ilgilenilmek var oöduğunu hissetmek beş dk bile olsa yüklerini üzerinden atmak istiyorsun. Ama yaslanabileceğin kişi bu değil. Ve asla düzelmeyecek çünkü yetişme tarzı karamteri bu. Umarım bu evliliği bitirmeye gücün olur ve biri tarafından gerçekten sevilmenin tadına varırsın bu hayatta 💜

Began

Nirvana
Pro Üye
2 Mart 2012
21.846
50.480
Kadın kilo alinca bakımsız olunca olay çıkarıyor erkekler. Ciddi bir konuşma yapıp beklemeli. En nefret ettiğim şey sürekli yemek yiyip tv izleyip uyuya kalan şişen erkekler
Konuşamıyoruz. Çünkü hemen sinirleniyor. Asla kabul etmiyor bir şeylerin ters gittiğini.