Esinizin arkadaslarina kadin videolari atmasi caninizi sıkar mi?

romeom

Mutlu günler yakın
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
792
217
Merhabalar

Dunden beri canimi sıkan bir durum var. 9 aylik evliyim ve dun esim benden kendi telefonuyla birini aramami istedi. Telefonunu elime aldigimda instagraminda bir arkadasiyla olan sohbeti acikti. Reelslarda dans eden kadin videoları vardi son sohbetlerinde. Canimi sıkan mevzu ise bunlari esimin atmis olmasi.

Daha oncesinde kesfetinde kadin videolarina denk geldigimde, bunlara ancak sık baktığında reelslarda cikacagini soylemistim. O da sacmalama bakmiyorum bile diye devamli cikiyor diye inkar etmisti

Dun bunu soyledim ona. Bana kesfetinde devamli kadinlarin cikmasi konusunda bakmadigini soylemistin, hatta nasil olduguna anlam veremiyodun ama simdi gayet net neden ciktigi ortada dedim. Erkeklerin boyle videolari agzini acip izlemesi basit ve ucuz bi erkek imaji cizer bende ve buz olurdum, ama suan esim dedigim adam bunu yapiyor dedim. Rahatsizligimi acikca dile getirdim

Empati kurmasini istedigimde de sende firlamasin ne bileyim sende arkadaslarina boyle seyler atiyosundur problem etmem gibi durumu normallestirmeye calisti

Birde gonderdigi adam bekar. Dedim ki o adamin acisindan bi bak, beni bir koseye birak. Evli barkli adam su attiklarina bak der yani icinden.

Dun misafirlerimiz vardi onlar geldiginde bisey olmamis gibi davrandim ama onlar gittikten sonra esimle buz gibiydim. O da farkinda durumun sürekli sokulmaya calisiyor uzatma karsima cikti attim diyor ama inanin gereksiz bir kiskanclik mi yapiyorum, yoksa durumu normallestirmeye mi calisiyorum , ya da cok mu buyutuyorum isin icinden cikamiyorum

Sizce bu durum normal mi sadece fikirlerinizi merak ediyorum. Ona karsi yaklasimimin nasil olmasi gerektigi konusunda cok kararsizim

Birşey hoşunuza gitmiyorsa gitmiyordur ve bu sizin normalinizdir. Bir başkası bu durumu umursamaz, bir baskasi sizin gibi rahatsız olur bence ikisi de normal ama eşiniz rahatsız olduğunuzu bildiği halde bunu yapması, devam etmesi ve hatta inkar edip yalan söylemesi hoş değil ve son derece güven kırıcı.

normal değil eşinizin yaptığı ama bunu alışkanlık haline getırdiyse ki öyledir atmaya devam edecek arkadaşına siz küsseniz de tripte atsanız sonuç değişmeyecek

Merhabalar

Dunden beri canimi sıkan bir durum var. 9 aylik evliyim ve dun esim benden kendi telefonuyla birini aramami istedi. Telefonunu elime aldigimda instagraminda bir arkadasiyla olan sohbeti acikti. Reelslarda dans eden kadin videoları vardi son sohbetlerinde. Canimi sıkan mevzu ise bunlari esimin atmis olmasi.

Daha oncesinde kesfetinde kadin videolarina denk geldigimde, bunlara ancak sık baktığında reelslarda cikacagini soylemistim. O da sacmalama bakmiyorum bile diye devamli cikiyor diye inkar etmisti

Dun bunu soyledim ona. Bana kesfetinde devamli kadinlarin cikmasi konusunda bakmadigini soylemistin, hatta nasil olduguna anlam veremiyodun ama simdi gayet net neden ciktigi ortada dedim. Erkeklerin boyle videolari agzini acip izlemesi basit ve ucuz bi erkek imaji cizer bende ve buz olurdum, ama suan esim dedigim adam bunu yapiyor dedim. Rahatsizligimi acikca dile getirdim

Empati kurmasini istedigimde de sende firlamasin ne bileyim sende arkadaslarina boyle seyler atiyosundur problem etmem gibi durumu normallestirmeye calisti

Birde gonderdigi adam bekar. Dedim ki o adamin acisindan bi bak, beni bir koseye birak. Evli barkli adam su attiklarina bak der yani icinden.

Dun misafirlerimiz vardi onlar geldiginde bisey olmamis gibi davrandim ama onlar gittikten sonra esimle buz gibiydim. O da farkinda durumun sürekli sokulmaya calisiyor uzatma karsima cikti attim diyor ama inanin gereksiz bir kiskanclik mi yapiyorum, yoksa durumu normallestirmeye mi calisiyorum , ya da cok mu buyutuyorum isin icinden cikamiyorum

Sizce bu durum normal mi sadece fikirlerinizi merak ediyorum. Ona karsi yaklasimimin nasil olmasi gerektigi konusunda cok kararsizim
Hiç te normal değil.gayette haklısınız ne işi varmış dansçı kız videoları ile gayette zevk aldığı için izliyor

Dansçı kadınları izleyebilir normal ama durmadan görmemiş gibi izleyip arkadaşlarına atması espri konusu falan aralarında belli ki e bu da kötü…
Zihnen geri olarak görürdüm hoş bana göre bir erkeğin durmadan instada takılması da boş adam olduğunun göstergesi geliyor ya neyse

İnstagram'da karşına çıkar bakarsın da aratması ya da bakıp başkasına göndermesi bana ters.
Onlar da kadın yani sokaktaki herhangi bir kadından bir farkları yok hani ünlü beğenmesini anlarım da

Ben de nefret ederim böyle şeylerden. Nedir yani o kadın fotosunu atınca ne oluyor? Demek ki yüz yüze gelince hep böyle muhabbetler dönüyor. Bu bizim erkek milleti bi olgunlaşamadı gitti cidden! Nasıl bir açlık hayret ediyorum.

Çok rahatsiz edici bence, benim eşim böyle bir şey yapsa artık ona zerre saygım kalmazdı.
Aldatma potansiyeli de çok yüksek bir erkek bence, normal erkeklere göre.

videodaki kadın profesyonel bir dansçı değilse atıyorum balerin falan değilse
kocanın ilgi alanlarından biri de dansçılık değilse bu tarz videoların atılması bana da çok iğrenç geldi
bi de yalan söyleme de var işin içinde .
ancak sorun şu, adamın içinden geliyor bunun önüne geçmek lazım
bundan sonra atarken sana yakalanmamaya dikkat edecek ama atmaya devam edecek
bunlara bakmasının önünü kesmek lazım

ben de çok sıkı bi tip değilimdir sonuçta sosyal medyada her telden içerik var, herkesin karşısına her şey çıkabilir
illa ki herkes görüyor
ama o videoyu izleyip sonra da arkadaşına atması farklı bi olay .

İnstagramda en çok ne aratırsanız keşfetinizde onlar çıkıyor. Mesela çoğunlukla yemek tarifleri aratıyorsanız keşfetinizde yemek sayfaları çoğunlukla çıkıyor.Son günlerde altın künye bakıyorum keşfetim full kuyumcu sayfaları:)))Arada eşimin instagram keşfetine bakarım araba sayfaları komik videolar vs. çıkıyor. Öyle kadın filan çıkması eşinizin ilgi alanıyla alakalı sadece bunları aratıyor emin olun

Erkeklerin boyle videolari agzini acip izlemesi basit ve ucuz bi erkek imaji cizer bende ve buz olurdum,

çok doğru demişsiniz. ucuz, basit erkek hareketleri bunlar. şöyle akıllı başlı cool bir adam olmak varken ne bu basit hareketler ya? ne anlıyorlar gönderince yani? tepkinizde çok haklısınız. valla ben olsam böyle tiplerden ara ara örnek verip ay ne basit adam soğudum hiç saygım yok ona falan derdim. bu tarz adamların tam tersi tipleri de ne kadar cool adam diye överdim. gözünde küçüldüğünü anlasın ya. çok sinir oluyorum böyle insanlara

X