Esinizin arkadaslarina kadin videolari atmasi caninizi sıkar mi?

Merhabalar

Dunden beri canimi sıkan bir durum var. 9 aylik evliyim ve dun esim benden kendi telefonuyla birini aramami istedi. Telefonunu elime aldigimda instagraminda bir arkadasiyla olan sohbeti acikti. Reelslarda dans eden kadin videoları vardi son sohbetlerinde. Canimi sıkan mevzu ise bunlari esimin atmis olmasi.

Daha oncesinde kesfetinde kadin videolarina denk geldigimde, bunlara ancak sık baktığında reelslarda cikacagini soylemistim. O da sacmalama bakmiyorum bile diye devamli cikiyor diye inkar etmisti

Dun bunu soyledim ona. Bana kesfetinde devamli kadinlarin cikmasi konusunda bakmadigini soylemistin, hatta nasil olduguna anlam veremiyodun ama simdi gayet net neden ciktigi ortada dedim. Erkeklerin boyle videolari agzini acip izlemesi basit ve ucuz bi erkek imaji cizer bende ve buz olurdum, ama suan esim dedigim adam bunu yapiyor dedim. Rahatsizligimi acikca dile getirdim

Empati kurmasini istedigimde de sende firlamasin ne bileyim sende arkadaslarina boyle seyler atiyosundur problem etmem gibi durumu normallestirmeye calisti

Birde gonderdigi adam bekar. Dedim ki o adamin acisindan bi bak, beni bir koseye birak. Evli barkli adam su attiklarina bak der yani icinden.

Dun misafirlerimiz vardi onlar geldiginde bisey olmamis gibi davrandim ama onlar gittikten sonra esimle buz gibiydim. O da farkinda durumun sürekli sokulmaya calisiyor uzatma karsima cikti attim diyor ama inanin gereksiz bir kiskanclik mi yapiyorum, yoksa durumu normallestirmeye mi calisiyorum , ya da cok mu buyutuyorum isin icinden cikamiyorum

Sizce bu durum normal mi sadece fikirlerinizi merak ediyorum. Ona karsi yaklasimimin nasil olmasi gerektigi konusunda cok kararsizim
İlk baş inkar edip sonra sende fırlamasın ne bileyim sen de atıyorsun arkadaşlarına böyle şeyler demesi çok tutarsız davranmış kim olsa sorun ederdi.

Sen de fırlamasın ne ya? Fırlama ne zamandır Abaza oldu? Bir de normalleştirmeye çalışıyor Allah’ın kadın, medeniyet örf adet görmemişi ya

İzlemesi,başkasına göndermesi üzerinde yorum yapması vs ..off erkekler pislik

Belli bir yaşı geçmiş üstelik evlenip barklanmış adamın çok afedersiniz ama arkadaşlarına “karı videosu” atması kadar büyük bir red flag yoktur herhalde. Fırsatını bulduğunda başkasına koşarak ve uçarak gideceğinin kanıtı. Şu an gitmiyorsa henüz fırsatı veya parası olmadığındandır. Hani izleyip bıraksa yine bir yere kadar okey ama arkadaşlarıyla böyle ergen gibi leş bir muhabbet çeviriyor olmaları, çevresinin de buna okey olduğunu gösteriyor.

Dans hobilerimden biri ve dans videoları izlemeyi de çok severim.
O esnada vücutlarından çok figürlerine odaklanıyorum.
Eşim buna alınsa çok şaşırırım, çünkü amacım kas ve g.t görmek değil.
Eşinizin dans gibi bir hobisi yoksa, ‘kadına bak taş gibi’ tarzında arkadaşına göstermek için ergen gibi mesajlaşıyorsa, bu rahatsız etmiş olabilir.
Bu konuda tek tavsiyem, net bir şekilde kısaca hassasiyetinizi söyleyin ve takip etmeyin.
Takibe başladığınız an, siz anne o evlat rolünü üstlenmiş olur, aradaki yetişkin bağı kopar.
Yetişkin bağını bırakmayın, en fazla üç beş kalça görür ve bu tamamen onunla ilgili.
Üstüne düştükçe bi tarafı kalkar.

Sen de bir arkadaşına kaslı yakışıklı erkek videosu at bakalım ne oluyor

Birşey hoşunuza gitmiyorsa gitmiyordur ve bu sizin normalinizdir. Bir başkası bu durumu umursamaz, bir baskasi sizin gibi rahatsız olur bence ikisi de normal ama eşiniz rahatsız olduğunuzu bildiği halde bunu yapması, devam etmesi ve hatta inkar edip yalan söylemesi hoş değil ve son derece güven kırıcı.
ne güzel açıklamışsın bu konuda daha söylenecek söz yok bence 😍

Bende hiç unutmam eşim arkadaş grubunda biri tavuğa tecavüz videosu atmiş herkes gulen suratlar atmış Allah belanızı versin diye saatlerce ağlamıştım daha 5 aylık evliyken ne iğrenç zihniyet bunlar

Ben önemsemem böyle şeyleri. Ne videosu atıyor arkadaşlarına onu bile bilmem

Bende hiç unutmam eşim arkadaş grubunda biri tavuğa tecavüz videosu atmiş herkes gulen suratlar atmış Allah belanızı versin diye saatlerce ağlamıştım daha 5 aylık evliyken ne iğrenç zihniyet bunlar
Ay Allah cezasını versin o sapıkların.
Eşinizi görüştürüyor musunuz onlarla?
Ben olsam eşimin böyle sapıklarla arkadaş olmasından hoşlanmam.
Yani normal bir insan böyle bir video atan insanla arkadaş kalmaz. Kalıyorsa o da sorunludur

Merhabalar

Dunden beri canimi sıkan bir durum var. 9 aylik evliyim ve dun esim benden kendi telefonuyla birini aramami istedi. Telefonunu elime aldigimda instagraminda bir arkadasiyla olan sohbeti acikti. Reelslarda dans eden kadin videoları vardi son sohbetlerinde. Canimi sıkan mevzu ise bunlari esimin atmis olmasi.

Daha oncesinde kesfetinde kadin videolarina denk geldigimde, bunlara ancak sık baktığında reelslarda cikacagini soylemistim. O da sacmalama bakmiyorum bile diye devamli cikiyor diye inkar etmisti

Dun bunu soyledim ona. Bana kesfetinde devamli kadinlarin cikmasi konusunda bakmadigini soylemistin, hatta nasil olduguna anlam veremiyodun ama simdi gayet net neden ciktigi ortada dedim. Erkeklerin boyle videolari agzini acip izlemesi basit ve ucuz bi erkek imaji cizer bende ve buz olurdum, ama suan esim dedigim adam bunu yapiyor dedim. Rahatsizligimi acikca dile getirdim

Empati kurmasini istedigimde de sende firlamasin ne bileyim sende arkadaslarina boyle seyler atiyosundur problem etmem gibi durumu normallestirmeye calisti

Birde gonderdigi adam bekar. Dedim ki o adamin acisindan bi bak, beni bir koseye birak. Evli barkli adam su attiklarina bak der yani icinden.

Dun misafirlerimiz vardi onlar geldiginde bisey olmamis gibi davrandim ama onlar gittikten sonra esimle buz gibiydim. O da farkinda durumun sürekli sokulmaya calisiyor uzatma karsima cikti attim diyor ama inanin gereksiz bir kiskanclik mi yapiyorum, yoksa durumu normallestirmeye mi calisiyorum , ya da cok mu buyutuyorum isin icinden cikamiyorum

Sizce bu durum normal mi sadece fikirlerinizi merak ediyorum. Ona karsi yaklasimimin nasil olmasi gerektigi konusunda cok kararsizim
Zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışan erkek:işsiz:
Görmezden gelsen bir dert, laf söylesen dırdır yapma moduna gelecek. Bilemedim.
Benim de hoşuma gitmezdi, sizi anlıyorum ama karşı taraf hangi dilden anlar bir yol çare sunamadım size🤷🏻‍♀️

İnstagramda en çok ne aratırsanız keşfetinizde onlar çıkıyor. Mesela çoğunlukla yemek tarifleri aratıyorsanız keşfetinizde yemek sayfaları çoğunlukla çıkıyor.Son günlerde altın künye bakıyorum keşfetim full kuyumcu sayfaları:)))Arada eşimin instagram keşfetine bakarım araba sayfaları komik videolar vs. çıkıyor. Öyle kadın filan çıkması eşinizin ilgi alanıyla alakalı sadece bunları aratıyor emin olun
Aynen katılıyorum benim keşfet komple bebek videosu dolu,eşimin de araba :KK70:

X