esinizin eski sevgilisini taniyormusunuz

tanımıyorum, tanımak da istemem...
Kafamı birde bunlarla meşgul etmek istemem açıkcası

o benim nasıl eski sevgilimi tanımıyorsa bende onun eski sevgilisini tanımıyorum gerekte yok sanırım

Birçoğunun fotoğrafını gördüm , unutmuş kenarda köşede..
Sadece ilk aşkının yazdığı bir kaç karalama yazı vardı , lise defterlerinin arkasında , o çok hoşuma gitmişti , kız gerçekten seviyormuş sanırım kocamı , saf bir dille yazmış bir de yazıları , okuyunca kıskanamadım , hoşuma gitti hatta.. Ama diğer fotoğraflarını gördüğüm kızlardan hiçbiri hoşuma gitmedi , bi tarafıma kaş göz çizsem daha güzel olur diyebileceğim cinstendiler çünkü.. Kıskançlık zannedilmesin gerçek anlamda görünüş itibariyle hepsine 10 basarım diyebilirim. Ama erkek milleti , yanında en güzel kadın bile olsa yine başka kadınlara bakar biliyorsunuz..

Bu arada kocam da benim eskilerden birinin fotosunu görmüş geçenlerde , unutmuşum silmeyi nasıl olduysa..
Ne düşündü bilemiyorum :)

tanımıyorum çünkü yoook.ilki benim ama olsadatanımak istemezdim..ama aklımda hep olurdu zamnaında onunla neler yaşadı diye kendi kendimi üzer mahvolurdum..çünkü çok kıskanç biriyim..bazı yorumları okudumda ayırmayaçalışanlar olmuş..yolarımmm paralarım resmen doğduğuna pişma ederim ele güne rezil ederim..ne demek yaa nişanlanmış veya evlenmiş adaı ayartmak....bir tek zamnında eşimin peşinden çok uzn zaman koşan bir kzı biliyorum gıcık oluyorum gördüümde..zaten çatlamış biz evlendiğimizde..çünkü gerçekte ayartmak için çooook uğraşmış

:eek:klava::1ninca:tabi ki biliyorum.gördum sokakta bitanesiyile de arkadaş sayılırım akrabasıydı o da evli simdi ama yuzune her baktığımda aklıma gelıyo bunlar eskiden beraberlerdı diye.ozamanlar çocuktulardı ama olsun yine de aklıma gelıyo

Heeeppsini tanıyorum sadece birini gördüm ama :))

ben aşkımın bıtanesıyım o yuzden kafam çok rahat:)

Esimin eski nisanlisini gördüm birkac defa tesadüfen alisveris yaparken.

herkes kocasının eski sevgililerini fena halde kotulemis
cirkin, piyasa gulu vs vs tabirlerde bulunulmus, tirnagim bile olamaz vs
neden ki? birzamanlar esleriniz o kizlari sevmis, gonul vermis ama simdi de artik sizle
gecmis gecmiste kalmistir ve bosuna da sevmemislerdir onlarin da iyi yonleri vardir mutlaka
sizden ne farklari var ki kadın olarak?

ben görmedim bana söylediği bir tane anlattı biraz bende görmek istemeyenlerdenim çok kıskanırıdım kıyaslama yapardım :a015: o yüzden görmemek en iyisi

valla ben eski sevgilisine değilde eski aşkını gördüm
halada senede 1 ke görürüm akrabalarçünkü
umursamıyoruş gibi görünüyorumama kızı boğasım geliyor

ben hiç birini görmedim..
görmekde istemem..

sevgilisi degilde esime platonik asik olan bir kiz var, evlilik øncesi girdigimiz magazada el ele dolasirken gørdu bizi ev esyasi bakiyorduk hemde.. køtu oldu sanirim uzun uzun bakti ve gitti, garip ama kiskanmadim uzuldum, sonrada sasirdim kendime neye uzuldugumu anlayinca silkelendim kendime geldim, esimi alamamis diye uzuluyorum bana bak hele.. ne bicim bi duygu dusunceyse o:sm_confused: delimiyim neyim, manken gibi fizigi olan ama yuzu cirkin bir kizdi.. halada arada bir gørurumnaniknanik

evet gördüm tanıştım sohbet ettik bile..kıskanç değilimdir bu konularda çünkü o benimdi ozaman şimdi de eşim :)) kıskanıcak olan ben değil o olur ..

evet bırının resmını gordum (atmayı unutmus)bende benım ıcın onemlı dııl kalsın dedım ama yırttı attı..:1ninca:
bırınınde; esım askerdeyken cıkıyorlarmıs askere yolladıgı mektupları hala durur evde ıstersen at onemı yok artık benım ıcın dedı fisfisfis ama benım ıcınde yok oyuzden kalmalarında sakıncada yok :kahve:
cok kıskanc bırıyım ama bu ıkısıne kanım ısınamadı kıskanamıyorum :roflol::roflol:
sonucta benı sectı onları ısteseydı yanımda olmazdı sengözlerimebaksanab

tuzun kuru tabıı adam bı daha gormıcek nede olsa

bende cok kıskanc bı ınsanım ama gecmıse mazı derler felsefesı benım ıcıngecerlı degıl dı esımıneskı sevgılısı hala bekar ve bugun esım gel dese hıc terettutsuz gelır zaten bız nısanlıyken de pek ugrasmıs bızı ayırmak ıcın... ama onemsız cunku benım esımm bıtane ve benı cok sevıyo fakat hala onu delıler gıbı kıskanıyorum

bnce onemlı olan sımdı sevgısı varmısengözlerimebaksanabjeyyar

Ben eşimin ilk sevgilisiyim, kıskanacak kimsem yok:KK43:

ister iştemez insan acaba ona karsı sevgısı fazlamıydı cokmuydu dıye dusunurdum

X