Eşit olmayan burun kanatları-delikleri

Benim burun estetiği sonrası 9. Ayım . Burnum yeni oturdu ama hala bazen sabahları şişiyor . Merak etmeyin eğer doktor burnunuzu yamuk yapmadıysa ya da darbe almadıysanız düzelir 😊
Burnunuz çok güzel olmuş 😍 benim eşit olmayan burun kanadımın üzerinde ödem var bu yüzden diye düşünüyorum bu ayın sonu kontrole gideceğim bakalım darısı bana yorumunuz için teşekkürler 🌸

Burnunuz çok güzel olmuş 😍 benim eşit olmayan burun kanadımın üzerinde ödem var bu yüzden diye düşünüyorum bu ayın sonu kontrole gideceğim bakalım darısı bana yorumunuz için teşekkürler 🌸
Teşekkür ederim ☺️ Mutlaka düzelir sizinki daha çok yeni merak etmeyin 2 yıla kadar sürebiliyor değişiklik

Eklentiler

• IMG_20211102_155105.jpg
    IMG_20211102_155105.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 319
Kızlar nasıl oldu burnunuz ben de 20gün önce oldum kemerde şişlik gibi bişey elime geliyor 😫 ama görüntüde kemer gibi görüntü yok ödem olabilir mi😫 Lütfen suan nasılsınız yazar mısınız

Değil mi? Hani herhangi bir önlem almak istesek bu sefer sanki suçluyormuşuz gibi algılanıyor. Bekle sabret deniliyor. Ödem mi değil mi zamanla göreceğiz bakalım.
Merhabalar bende burun ameliyatı olalı bir ay oldu şuan burnunuzun delikleri eşitlendi mi ve bir küçülme oldu mu

X