Eşit olmayan burun kanatları-delikleri

Amy lee

Unforgiven
Pro Üye
27 Aralık 2011
51.602
32.854
Değil mi hep derlerdi psikolojiniz bozulmasın diye telefon kamerasından ve aynadan uzak durun diye galiba en mantıklı olan bu 🥲🥲
Doktorum bana şunu dedi" cok teşekkür ediyorum size ben hic yormadınız, cok memnun kaldığım bir hastamsınız, beni hıc zorlamadınız" :KK53:

Minnoş doktorum benim

lalalala123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
44
9
22
Doktorum bana şunu dedi" cok teşekkür ediyorum size ben hic yormadınız, cok memnun kaldığım bir hastamsınız, beni hıc zorlamadınız" :KK53:

Minnoş doktorum benim
Benim doktorum şehrimden çook uzakta bu yüzden yanına gidemiyorum fotoğraflarla anlaşıyoruz. Geçecek diyor ama göreceğiz bakalım neler olacak.Umarım dediği gibi olur ve geçer 🥺

devoteyourheart

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
15
4
21
Merhaba. Burnumuz hemen hemen aynı resmen. Benim yaklaşık 1 ay 10 gün oldu. Kanatlardan biri yukarıda sizinki gibi bir delik yukarıda duruyor. Burun ucu problemini geçtim artık şu delikler eşitlensin başka bişey istemiyorum. Ne zaman doktora sorsak ödem ödem ödem

lalalala123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
44
9
22
Merhaba. Burnumuz hemen hemen aynı resmen. Benim yaklaşık 1 ay 10 gün oldu. Kanatlardan biri yukarıda sizinki gibi bir delik yukarıda duruyor. Burun ucu problemini geçtim artık şu delikler eşitlensin başka bişey istemiyorum. Ne zaman doktora sorsak ödem ödem ödem
Değil mi? Hani herhangi bir önlem almak istesek bu sefer sanki suçluyormuşuz gibi algılanıyor. Bekle sabret deniliyor. Ödem mi değil mi zamanla göreceğiz bakalım.