Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Günaydın çok merak ettik seni iyisin demi.
Çok geçmişler olsun şimdi nasıl sağlık durumu iyidir umarım.
Özel mesajların çoğu silinmiş bizden kaynaklı değil.

Hayırdır bişimi var yoksa
Valla napalım hep evde hep evdeyim pandemiden beri🤧zeynebi 2 sene okula tollamadık evden eğitim aldılar yollayanlar oldu ama biz yollamadık😬bu sene mecburen yolladık şu an 4.cü sınıfa gidiyor
😍Aslında 1 yıl daha vermesek olurdu ama kendisi de istedi okulunu gezdi beyendi sevdi🤣onun sınavlarıydı etkinlikleriyde getir götür derken zaman su gibi akıp gidiyor cidden 🤭kimseyle görüştüğümüz yok aynı binadaki eltimle bile gelip gitmioruz annemlere aylarca gitmiyoruz nolur nolmaz yaşlılar diye çektik kendimizi
😔İyice evlere kapandık biz ailecek kurallara uyanların en başlarındayızdır fahrettin amca bize madalya taksa yeridir halaaaaa alışveriş poşetlerini yıkıyor kurutuyorum🤣🤣kafayı yemeye az kaldı o yüzden eşimle günlük yürüyüş yapıyorum sahile.. Zeynebinde doğum günü akın akın yaklaşıo her gün isteklerini söylüyor gündemimiz de şimdi o var🤣artık hayatımıza çocuklar yön veriyor... Sizler başka napıorsunuz..

Valla napalım hep evde hep evdeyim pandemiden beri🤧zeynebi 2 sene okula tollamadık evden eğitim aldılar yollayanlar oldu ama biz yollamadık😬bu sene mecburen yolladık şu an 4.cü sınıfa gidiyor
😍Aslında 1 yıl daha vermesek olurdu ama kendisi de istedi okulunu gezdi beyendi sevdi🤣onun sınavlarıydı etkinlikleriyde getir götür derken zaman su gibi akıp gidiyor cidden 🤭kimseyle görüştüğümüz yok aynı binadaki eltimle bile gelip gitmioruz annemlere aylarca gitmiyoruz nolur nolmaz yaşlılar diye çektik kendimizi
😔İyice evlere kapandık biz ailecek kurallara uyanların en başlarındayızdır fahrettin amca bize madalya taksa yeridir halaaaaa alışveriş poşetlerini yıkıyor kurutuyorum🤣🤣kafayı yemeye az kaldı o yüzden eşimle günlük yürüyüş yapıyorum sahile.. Zeynebinde doğum günü akın akın yaklaşıo her gün isteklerini söylüyor gündemimiz de şimdi o var🤣artık hayatımıza çocuklar yön veriyor... Sizler başka napıorsunuz..

Kardelene cevap olarak kopy yaparken hanım ablanın gönderisini kopylemiş
🥴🥴🥴🥴🤣🤣🤣🤣
Olsun hiç önemli değil berrakcım.
Beni soraesan bende iyiyim evdeyim market ev arası turluyorum işte.
Kızım ve eşi torun bizdeydi pazar akşamı döndüler onlarda.
Onun dışunda ekşınlı bir hayatım yok.
Poşet yıkama işini boşver ne kadar yıkarsan takıntın hiç bitmez .
Amca beyde artık her defasında aşı diyor bize nereye kadar sence..

Olsun hiç önemli değil berrakcım.
Beni soraesan bende iyiyim evdeyim market ev arası turluyorum işte.
Kızım ve eşi torun bizdeydi pazar akşamı döndüler onlarda.
Onun dışunda ekşınlı bir hayatım yok.
Poşet yıkama işini boşver ne kadar yıkarsan takıntın hiç bitmez .
Amca beyde artık her defasında aşı diyor bize nereye kadar sence..
Ona bakarsan biz aşısız geçen aya kadar dayandık🤣 turkovac bekledik ha çıktı ha çıkacak derken eşime dedim vurulalım eşimde çok araştıeıyor bakıyor yok şu aşıda şu var bu aşıda bu var olmam ben sen ol diyordu randevu alıp agittiğimde baktım fazşadan aşı var eşimi ikna edip vurdurdum🤣biz vurulduk 1 hafta sonra turkovac çıktı🤣🤣🤣bana kızıo🤣🤣ama 2 sinovac vurulan turkovac vuruluyormuş öyle anladım 🙈2.ci aşı günümüz cuma günüydü yine kaçtık🤣🤣🤣 bu arada eşim sen serbessin göyüreyim sen istediğin aşıyı vurul diyor başından beri ama ben vana bişey olursa sen gider evlenirsin diorum kabul etmiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙈

Ona bakarsan biz aşısız geçen aya kadar dayandık🤣 turkovac bekledik ha çıktı ha çıkacak derken eşime dedim vurulalım eşimde çok araştıeıyor bakıyor yok şu aşıda şu var bu aşıda bu var olmam ben sen ol diyordu randevu alıp agittiğimde baktım fazşadan aşı var eşimi ikna edip vurdurdum🤣biz vurulduk 1 hafta sonra turkovac çıktı🤣🤣🤣bana kızıo🤣🤣ama 2 sinovac vurulan turkovac vuruluyormuş öyle anladım 🙈2.ci aşı günümüz cuma günüydü yine kaçtık🤣🤣🤣 bu arada eşim sen serbessin göyüreyim sen istediğin aşıyı vurul diyor başından beri ama ben vana bişey olursa sen gider evlenirsin diorum kabul etmiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙈
Sen bizi görsen yaştan dolayı erken olduk bizde aşıyı.
2 doz sinovac olduk biontech yoktu o dönemde.
Sonra 2 dozda biontech olduk,amca dedi ya eskisi etkili değil diye gittik vurulduk.
Sonra grip aşısı da olduk.
Varyantlar çağ atladıkça eski aşılae etkisiz deniyor ya gene bugğn gittik 3.doz biobtech olduk.
Toplam 5 doz aşımız var.

Bizde iki biontec olduk 3. aşı çoktan geldi ama vurulmadım daha korkuyorum çünkü beni çok sarstı aşılar
Eşim turkovac için sıra aldı gidemedi tekrar alırım diyor
Bende diyorum önce sen vurdur bakalım sana bir şey olacak mı :KK70::KK70::KK70:

Günaydın😘
Buradan yazayım alıntı yapamadım😂
Berrak zeynep büyümüş maşallah ❤️ Ben alışverişte kendi poşetlerimizi kullanıyorum bez poşet😂
Teyzem iyi berrecim çıktı hastaneden ama hastalığını bilmiyor sıkıntı orada patolojiyi bekliyoruz tedaviye başlanacak o zaman anlayacak zaten
Ablacım nasılsın❤️

Günaydın😘
Buradan yazayım alıntı yapamadım😂
Berrak zeynep büyümüş maşallah ❤️ Ben alışverişte kendi poşetlerimizi kullanıyorum bez poşet😂
Teyzem iyi berrecim çıktı hastaneden ama hastalığını bilmiyor sıkıntı orada patolojiyi bekliyoruz tedaviye başlanacak o zaman anlayacak zaten
Ablacım nasılsın❤️
İnşallah iyi olur canım Allah şifa versin
Bende kendi bez çantamızı götürüyorum daha iyi oluyor

X