Eski eş, siddet, cocuk ve benim takıntılarım bana fikirlerinizle yardımcı olur musunuz?

İste tamda bu yüzden siz iyi anne olun madem durumun farkındasiniz takinti yaptım diyosunuz.boyle hayat geçmez. Ayriyetten diger konunu hatirladim.konustugun sahis eşinin arkadasiydi degilmi ? Ozamanda bunu söylediğimi hatirliyorum.lutfen o adamla görüşmeyin iyi niyetli degil
Eski arkadasi taaa 2012 de. 2012 den beri gorusmuyorlar ben gorusuyodum evlenene kadr. Ailem falanda taniyor seviyoe iyi biridir. Benimde hep iyiligimi istemistir kardes gibiydik evlenmeden once yedigimiz ictigimiz ayri gitmezdi. Oda evlendi yeni ayrildi karisida arkadasimdi. Simdi sevgilisi var oda arkadasim. Diger mevzuya gelince kendimi tutmali ve birdaha stalk yapmamaliyim deneyecegim umarim basarili olurum baska şeylere yonelecegim oan

Gerçekten bi an once kurtulmak istiyorum eski esime bi bagliligim yok. Cocuklari aramiyor sormuyor yani gormuyorum duymuyorum. Maddi skintim yok.. ailem cocuklarima babalarindan daha cok sahip cikiyor. ( babalari zaten hic cikmiyorda ) yani bemi ona baglayam hicbirsey yok. Kendi ayaklarim ustunde durabilirim. Onu unutamamak icin bi sebebim yok.. iyi bir es degil baba degil bana verdigi brisey yok .. bu takintim nedrn anlamiyorum
Bu beğeni takıntısı değil ki...Kötü durumuna şahit olmak istiyorsun,böyle rahatlayacağını düşünüyorsun gibi geliyor bana...Bir ayrılık yazısı veya çok tipsiz çıkmış bir resmi vs...
Ama onun ne iyiliği ne kötülüğü artık sana bir şey vermez...Seni bağlamaz...Sen kendi hayatın için iyi olana odaklan kendi hayatına çalış..
Çocuklarla da ilgilenmediği için rahat yazabilirim...Elin oğlundan sana ne ..ne istiyorsa yaşasın...Onu artık x biri kabul et...
Sen onu stalklayıp,kilo alıp üzuleceğine kendine yatırım yap...

Bu beğeni takıntısı değil ki...Kötü durumuna şahit olmak istiyorsun,böyle rahatlayacağını düşünüyorsun gibi geliyor bana...Bir ayrılık yazısı veya çok tipsiz çıkmış bir resmi vs...
Ama onun ne iyiliği ne kötülüğü artık sana bir şey vermez...Seni bağlamaz...Sen kendi hayatın için iyi olana odaklan kendi hayatına çalış..
Çocuklarla da ilgilenmediği için rahat yazabilirim...Elin oğlundan sana ne ..ne istiyorsa yaşasın...Onu artık x biri kabul et...
Sen onu stalklayıp,kilo alıp üzuleceğine kendine yatırım yap...
Yani su son cumle okadar guzelki bugun kendime bunu soyledim evet cocuklari arayip sormadigi icin bende ke dime bunu diyorum.. sanane iyi olmus kotu olmus kendi hayatina bak ölsede kalsada mutluda olsa mutsuzda olsa evlense bosansa sana bi faydasi zarari yoj allaha havale et diyorum..

Is ariyorum
Haftanin 4 5 gunu ablam ve arkadaslari ile pilates zumba fitness vs yapiyor cikista kahve vs iciyoruz. Bu bana iyi geliyor
Gece filmle oyalaniyorum. Psikolog sayfalarini okuyorum kendime surekli gececek o kotu bi insan ondan babada kocada olmaz kimle mutlu olursa olsun seni mutsuz ettikten sonra baskasiyla mutlu veya mutsuz ol masinin hir anlami yok diye telkin veriyorum. Yani caba gosteriyorum l.. ama el aliskanligi surekli takip ediyorum ve bu huyumu birakamiyorum. Uykudan cenemi sikarak dişlerimi sikarak uyandigimi ve dislerimde carpiklik olusmaya basladigini fark ettim.

Evet..

Takinti yapmisim. Bosandigima pisman degilim aslinda bu insanan koca ve baba ollmayacaginida biliyorum
Alışkanlık yada başka sebeple hala ona takmanizi farketmissiniz. Peki şunu denediniz mi, o aklınıza geldiği zaman yapacak birsey, oyalanacak birsey bulabilirsiniz. Oyun, şarkı, video izlemek gibi. Başta biraz çaba harcayacaksiniz. Sonra çok daha rahat olacaksınız.

Alışkanlık yada başka sebeple hala ona takmanizi farketmissiniz. Peki şunu denediniz mi, o aklınıza geldiği zaman yapacak birsey, oyalanacak birsey bulabilirsiniz. Oyun, şarkı, video izlemek gibi. Başta biraz çaba harcayacaksiniz. Sonra çok daha rahat olacaksınız.
Film izliyorum hatta okadsr cok izliyorumki izleyecek film kalmadi 😂

Takıntı haline getirmişsiniz, bu size zarar verir.
Stalk yapmamak için; spor, film, hobi vs gibi uğraşlar bulmak, hiçbir işe yaramaz. Sadece bunu anlık kafanızdan siler.
Stalk yapamadığınız için yaptığınız şeylerdende zevk almazsınız zaten. Muhtemelen yapmadığınız, ulaşamadığınız zaman çok sabırsız ve öfkeli oluyorsunuzdur.
Siz hazmedememişsiniz, kabul etmek zor gelmiş maalesef. Çok zor bir durum. Psikolojik destek alın lütfen, kendinizle yüzleşin. Başka türlü çözemezsiniz bu durumu.

Evt baktim severim boyle seyleri denenebilir tesekkur ederjm
o kişiyle enerji akışını kesiyorsun aslında. meditasyon kanallarında videoları var

Takıntı haline getirmişsiniz, bu size zarar verir.
Stalk yapmamak için; spor, film, hobi vs gibi uğraşlar bulmak, hiçbir işe yaramaz. Sadece bunu anlık kafanızdan siler.
Stalk yapamadığınız için yaptığınız şeylerdende zevk almazsınız zaten. Muhtemelen yapmadığınız, ulaşamadığınız zaman çok sabırsız ve öfkeli oluyorsunuzdur.
Siz hazmedememişsiniz, kabul etmek zor gelmiş maalesef. Çok zor bir durum. Psikolojik destek alın lütfen, kendinizle yüzleşin. Başka türlü çözemezsiniz bu durumu.
Evet aynen oyle oluyir valla

X