ESKİ EŞ...

Ve böyle bir adamı, küçük bir böbrek taşı ameliyatı için yanına refakatçi olarak çağırdı konu sahibi…
Ay aklıma geldi sizin mesajdan sonra..Bir arkadaşımın eşinin 2. evliliğiydi.
Sabah kahvaltısında bir telefon adamın eski eşi..''çok grip oldum hastaneye kaldırılmam gerekiyor ''diye aramış.Adam da tıpış tıpış gitmişti. Anlattığında inanamamıştım.
İnsanlık vs diyen olacaktır ama birşey bittiğinde gerçekten bitmeli ya...böyle suyu çıkmamalı...

Sürekli babanın malını soruyorsa.. Sen onu oda babanın malını seviyor... Sana yaklaşmasının sebebi babanın malına çökmek canım... Ben senin yerinde olsam evimden içeri sokmam..

Oldu. Başka bir isteğiniz var mı yerine getirilmesini istediğiniz? Zorla sevgi mi olur. Adam ne sizi seviyor ne çocuğunuza. Ha siz seviyormuşsunuz ya ona istinaden söylüyorum sevgi yetmemiş ki boşanmışsınız. Sevgi her şeyi çözüyor olsaydı ohooo
Adam zorla boşandı yav, manoşa kalsa bırakmazdı adamın yakasını.

Ben sizi hatırladım. Siz iyi değilsiniz. Herkese acaba benden mi hoşlanıyor şeklinde yanaşıp bir yandan da eski eşinizle flörtleşiyorsunuz. Öncelikle kendi psikolojinizi iyileştirin. Sonra bu işlere girişin lütfen.

Ben sizi hatırladım. Siz iyi değilsiniz. Herkese acaba benden mi hoşlanıyor şeklinde yanaşıp bir yandan da eski eşinizle flörtleşiyorsunuz. Öncelikle kendi psikolojinizi iyileştirin. Sonra bu işlere girişin lütfen.
aaaa ex eş dışında da arayışlarda yaniii?hem de belki kendinin farkında bile olmayan adamlara niyetli.kudra duydun mu bunu da listeye ekle :KK53:

aaaa ex eş dışında da arayışlarda yaniii?hem de belki kendinin farkında bile olmayan adamlara niyetli.kudra duydun mu bunu da listeye ekle :KK53:
Ayol biri merhaba dese hoşlanıyor mu diye kıllanan biri. Yalnız, anlıyorum ama çok arayışta. Yalnızlığın ölüm olmadığını anlayabilmesi, erkek ilgisi olmadan da yaşamayı öğremesi lazım.

O adam manoş için katil falan olmaz, o kadar umurunda değil.
Kadin katillerinin boyle bir motivasyonu oldugunu düşünmüyorum. Yani "umurlarinda" olmalarina gerek yok. Öldürüyorlar iste. Oyle ya da boyle sebeple kadinlar ölüyor.

Bunun yaptığı yılan deligine çomak sokmak. Bosanmis kurtulmussun iste. Bak keyfine. İlle de belaya kosmak cok aptalca.

Kadin katillerinin boyle bir motivasyonu oldugunu düşünmüyorum. Yani "umurlarinda" olmalarina gerek yok. Öldürüyorlar iste. Oyle ya da boyle sebeple kadinlar ölüyor.

Bunun yaptığı yılan deligine çomak sokmak. Bosanmis kurtulmussun iste. Bak keyfine. İlle de belaya kosmak cok aptalca.
kurtulmak istemiyormuş ki.sorun orada zaten.adam peşinde değil kadın adamın peşinde

X