Eski eşim bana inat çocuklarımı kaçırmaya kalkar diye çok korkuyorum

karamel2001

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
138
148
Merhaba kızlar. Artık buranın müdavimi oldum. Eski konularımı bilenler bilir.4.5 ay önce boşandım. İki kızım var. Boşanma süreci ve sonrasında bazı sorunlarım olmuştu. Buraya yazdım ve sizin sayenizde içim bayağı rahatladı. En son kızlarımın babasının 1 aydır aramadığını,aradığında da çocuklara niye onu aramadıkları için trip attığını anlatmıştım. Bu akşam aradı ve bayram tatilinde kaldığım şehre geleceğini söyledi. Otelde kalacakmış o süre içinde. Çocukları sabah alıp akşam bırakacakmış. Tabi ki yapacak çocuklar adına mutlu oldum. Çocuklardan dolayı illa yüz yüze geleceğiz. İlk görüşmede nasıl davranmalıyım? Ne kasıntı durmak ne de samimi olmak istiyorum. Bazı çekincelerim var. Evliyken tesettürlüydüm. Boşandıktan sonra açıldım. Bunun tartışma konusu olmasını istemiyorum,zaten yasakmış. Ama şu açıdan korkuyorum. Kendisi çok değisik bir insan. Üzerimde artık söz hakkı olmamasına rağmen çocuklar tarafından bunu bana yansıtabilir. O potansiyel var onda. Bana inat çocuklarımı kaçırmaya kalkar diye çok korkuyorum. Boşanmamıza rağmen hâlâ çocuklarım açısından çekiniyorum. Böyle bir şey yaparsa benim yapabileceklerim neler? Ailem yapamaz diyor ama o potansiyeli görmesem korkmam

Götürse gidebileceği yerler belli. Bir cezası olur değil mi
Kaçırmaya kalksa sen tahmin edeceğin yerlere niye götürsün? Yakalanacağını bilir. Air tag çok mantıklı.
Yanınızda biri daha olsun bence, sakin ve gerektiğinde müdahale edecek biri. Tek olmayın.

Sanmıyorum aramayan adamın çocuklarını kaçıracağını.

Belli ki babalık vasfı yok, 2 çocuk kafayı yer. Akşama bırakır.

Adamı fazla büyütmeyin normal çok samimi olmadığınız bir arkadaşınıza nasıl davranıyorsanız öyle davranın.

Son düzenleme:
Çocuklarınız için sıradan biri gibi davranın yani burda amaç çocukların huzuru sadece. Bir de şu takip çiplerinden çocukların iç kıyafetine dikin.

Yazdıklarınızıza bakılırsa çocuklarını pek aramıyormuş. Kaçıracağını sanmıyorum

ben kaçıracağını düşünmüyorum erkekler bu sorumluluğa girmek istemez boşandıktan sonra.
rahat olun kaçırsa bile velayeti sizde sonuçta. en fazla 1 hafta tutar geri getirir.

Kocam çocuğumu kacırırsa arar oh biraz kafamı dinlerim size iyi eğlenceler sende babasısın içim rahat derdim akşama kapıya bırakmazsa ne olayım 😅

Merhaba kızlar. Artık buranın müdavimi oldum. Eski konularımı bilenler bilir.4.5 ay önce boşandım. İki kızım var. Boşanma süreci ve sonrasında bazı sorunlarım olmuştu. Buraya yazdım ve sizin sayenizde içim bayağı rahatladı. En son kızlarımın babasının 1 aydır aramadığını,aradığında da çocuklara niye onu aramadıkları için trip attığını anlatmıştım. Bu akşam aradı ve bayram tatilinde kaldığım şehre geleceğini söyledi. Otelde kalacakmış o süre içinde. Çocukları sabah alıp akşam bırakacakmış. Tabi ki yapacak çocuklar adına mutlu oldum. Çocuklardan dolayı illa yüz yüze geleceğiz. İlk görüşmede nasıl davranmalıyım? Ne kasıntı durmak ne de samimi olmak istiyorum. Bazı çekincelerim var. Evliyken tesettürlüydüm. Boşandıktan sonra açıldım. Bunun tartışma konusu olmasını istemiyorum,zaten yasakmış. Ama şu açıdan korkuyorum. Kendisi çok değisik bir insan. Üzerimde artık söz hakkı olmamasına rağmen çocuklar tarafından bunu bana yansıtabilir. O potansiyel var onda. Bana inat çocuklarımı kaçırmaya kalkar diye çok korkuyorum. Boşanmamıza rağmen hâlâ çocuklarım açısından çekiniyorum. Böyle bir şey yaparsa benim yapabileceklerim neler? Ailem yapamaz diyor ama o potansiyeli görmesem korkmam

Çocuklarınızı kesinlikle konumla takip edin (airtag çok kullanışlı)

Onun dışında nötr davranmaya çalışın.

Yani kavga etmeyin samimide olmayın.

X