Eski eşimin davranışları..

Pinar9191

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
24
4
32
Biz 10 yılın sonunda boşanma kararı aldık Şimdi boşanma sırası benimle yine alakalıydı bana ilerde daha iyi bir evlilik yapabileceğimi söylüyor vs vs, kendisinin ilerde yapacağı evlilik hakkında bir şeyler söylüyor. Biz 8 aydır ayrıyız resmi olarak, istediğin zaman beni arayabilirsin diyor evlensem bile bir şey olursa ararsın diyor bir bakıyorsun sitem ediyor senin yüzünden bitti diye bende istemezdim diyor böyle olmasını. Kızım 6 yaşında oğlum 10 yaşında.. çocuklarını başka bir erkeğin yanında hayal edebilme gibi bir şey normal mi yani? Daha önceden de evlenirsen çocukları alırım demişti yani çok tutarsız madem bu kadar iyiyiz hiç boşanmayabilirdik... geçmiyor da her gün görüyorum akrabalar ortak ve samimi 😮‍💨

Aman klasik erkek sanrıları ciddiye almayın. Sizi başka biriyle paylaşmak istemeyen boşanmazdı zaten. Akraba evliliği mi yaptınız 😑
Evet, ben yurtdışında doğdum büyüdüm o sonradan geldi ama türkiyede akrabalar hep ortak çok sıkıntılı. Yani bana kalsa hayatımdan komple çıkarmak isterim ama olmuyor işte. Zaten boşanmanın travması ayrı yıktı

Evet, ben yurtdışında doğdum büyüdüm o sonradan geldi ama türkiyede akrabalar hep ortak çok sıkıntılı. Yani bana kalsa hayatımdan komple çıkarmak isterim ama olmuyor işte. Zaten boşanmanın travması ayrı yıktı
Akraba evliliği yapmıştınız sanırım. Eski eşiniz kuzen derecesinde yakın bir akrabanız mı ?

Acaba onun hayatında biri mi var da size bu onun yolunu yapıyor bu şekilde. Her türlü kafası karışık belli ki.
Yok hayatında birisi, evlilik dışı ilişkilere karşı henüz çocuklar bile doğru düzgün düzenleri oturmamış babalarıyla kalamıyorlar adamın tek derdi sıkıntısı endişesi evlilk oldu. Ortak evimiz satıldı ev bulmak sorunu var burlarda yani ne bileyim

Erkekler böyledir. Sizi hala sevdiğinden değil tam olarak. Kadın evlenince özellikle kız çocuğu varsa annede bırakmak istemez çocuklarını. Belki ezileceğini düşünür belki de başka şey bilemem ama boşanan erkeklerin yüzde doksanı bu cümleyi kurar. O yüzden boşanmasamıydık diye hiç düşünme

Sanki biraz acıtasyon yapiyor gibi geldi bana.İş ciddiye binincede bu kadar rahat olabilirmi zaman gosterir.Ayrica sizde yumusamis gibisiniz dediginiz gibi cok iyi olsaydi ayrilmazdiniz.Kafaniza takmayin.Ne isterse onu soylesin

Bi erkek net değilse, bi öyle bi böyleyse hiç kafaya takmamak ve uzak durmak lazım.
Çünkü istedikleri zaman öyle güzel net oluyorlar ki sizi hiç şüpheye düşürmüyorlar.

Erkekler böyledir. Sizi hala sevdiğinden değil tam olarak. Kadın evlenince özellikle kız çocuğu varsa annede bırakmak istemez çocuklarını. Belki ezileceğini düşünür belki de başka şey bilemem ama boşanan erkeklerin yüzde doksanı bu cümleyi kurar. O yüzden boşanmasamıydık diye hiç düşünme
Yok aksine onun isteği benim iyi bir evlilik yapmam bunu vurguluyor... ama bir yandan da sitem var içinde. Ayrıldı çocukları beni annemin üstüne attı kendisi gelecek planları yapıyor😐

O sizin iki çocukla evlenmeyeceğinizden yada evlenemeyeceğinizden o kadar emin ki ! Kendini düşünüyor tekrar evleneyim diye.Dengesiz .
Onu Allah bilir, okadar göz yaşı döktüm ki düzeltmek için birde ben evliliğim boyunca şiddetli depresyon ve panik atak yaşadım buda beni sürekli dengesiz yapıyordu

Onu Allah bilir, okadar göz yaşı döktüm ki düzeltmek için birde ben evliliğim boyunca şiddetli depresyon ve panik atak yaşadım buda beni sürekli dengesiz yapıyordu
İşte biz hep hatayı kendimizde arıyoruz ayrılık sonrası hep kendimizi sorguluyor yargılıyoruz ! dengesiz olan sen değilsin eski eşin

Dayinizin oglu yani?
Yengesinin (dayısının eşinin) ablası veya abisinin çocuğunun oğlu. Yenge yakın akraba değil demek ki ama yenge herhalde büyük, üç kuşak var. Bazı yerlerde kuzene de yeğen diyorlar. Bu durumda yengesinin kuzeninin (örneğin amcasının çocuğunun) oğlu. İki kuşak oluyor, bu daha mantıklı. Ama yine de yenge büyük. Yenge her türlü büyük çıkıyor.

X