Eski nişanli ne yapmaya çalışıyor ?

Merhabalar. 7 ay önce nişan attım. Karşıdaki kisinin hataları vardı ve patlama noktam bana attığı ses kaydında 'seni istediğim gün hayatımın hatasını yaptım, siz ne biçim insanlarsiniz , yarın o yüzüğü masaya bırakmazsam ş*rfszm ' demesi oldu. Bunu duyar duymaz artık tüm ipler koptu bende ve bitirdim . Sonra hemen pişman oldu sabaha kadar aradı mesaj attı açmadım . Sabah ailesiyle kapıma geldiler içeri almadık . Bikac gün ulaşmaya çalıştı babam ciddi şekilde uyarınca bıraktı.

Ben bu arada numarami değiştirdim, hesaplarımi kapattım . 2 ay sonra yeni actugim hesabı bulmuş ve tekrar çok pişman olduğunu vs yazdı. Bir buçuk ay boyunca uğraştı , aracı olması için bıkac kişiye gitti ama kimse aracı olmadı. Sonra yine zaman zaman ailesinden gelen laflar ,iade etmemize rağmen nisandaki elbisenin , taktıkları takılardan ettikleri zararın parasını istemeler falan oldu. En son bir buçuk ay önce bana yine mesaj atmış ve ailem artık rahatsız etmemesini , aksi takdirde şikayet edeceğimizi söyledi.

Şimdi de bana birşey yazmiyo ama Instagram biyografisine sürekli göndermeli şeyler yaziyo . (Engelli ama farklı hesaplardan bakıyorum bazen )
Mesela 'o kadarını yapmaz dedigim herkes fazlasını yaptı '
Vefasizlardan kıymet bekleme
Birini gerçekten sevmenin bedeli bir daha kimseyi sevmemekmis anlarsan
Sensiz günler geçmez oldu gibi gibi...
Bir de en son nişan günü bizim aldigimiz kıyafetlerle çekindiği resmi profil yapıp kaldırmış . Ben acı cekiyorum sen de çek mi demek istiyo , ne yapıyor anlamıyorum. Evet stalklama diyeceksiniz ama o böyle yaptıkça ben de merak edip bakıyorum 🤦🏻‍♀️ ve kendimi sucluyorum bazen de ama gerçekten çok haklı sebeplerim vardi ve sevdiğim halde bıraktım böyle biriyle olmayacağını anladigim için .

Bu arada okumaya devam etmek isterseniz nişan atma sebeplerini kisaca yazıyım. Görücü usulüydü ve ilk görüşmemizde sorduğum sorulara hep olumlu yanıt verdi , sonra benim için hayati olan bazı sözlerinden dönüp seni beğendiğim için tamam dedim ama olmaz demeye başladı. En basit tartsimada beni bırak , ben seni bırakamam ama sen bırakırsan saygı duyarım derdi hiç de öyle olmadı. Eski konuştuğu kızla kiyaslardi o sürekli yazardı iltifat ederdi vs. İstediği şey olmayınca küser , trip atardi , dediğini yaptırana kadar uğraşırdi yani. Aileme zaman zaman laf söylerdi . Hatta bir defa evlerine gittigimizde birşey derlerse onları kovarim bile demişti . Nişanımda ablası bağırıp çağırıp olay çıkarmisti ... Dahası var ama bu kadar yeterli olur diye düşündüm.

Şimdi yazdığı sözlerle beni suçlu hissettiriyor , fikirlerinize ihtiyacım var
bakmazsanız suçlu hissetmezsiniz. kaşınmayın bence

Ben de yeni nisan attim. Cok kalbimi kirdi. Elde edince (nisanlaninca cepte gormus) tamam artik bozulmaz bu is dedi ve ozune dondu resmen 2 ay icinde. Hala icimde sevgi varken nisanimi bitirdim, maalesef ben sevmistim cunku. Fakat kurtuldugum icin de cok mutluyum. Cok zor sizi cok iyi anliyorum fakat 7 ay kisa bi sure degil, hala bi sekilde etkisi altindaysaniz ya cidden suc duyurusunda bulunun ya da destek alin. Kendinizi suclamayin rica ederim bu erkekler zaten hemen her konuda bizi suclamadilar mi?
Psikolojik destek alıyorum başından beri. Ama evet çok zor günler geçirdim ilk iki ay yaşamdan tamamen kopmustum ama buna rağmen hiçbir taşkınlık yapmadım, ona mesaj atmadım , gönderme yapmadım , rahatsız etmedim .

Sizin için de en iyisi olmuştur eminim . Hiç üzmeyin kendinizi değmiyor çünkü. Sebebi neydi özel değilse 😊

Böyle yaparak vicadinimi rahatsız ediyor amacına ulaşıyor bence.
İyi ki dediğiniz evrelere gelmeden bitirdim. Başkasını bulur muydu bilmiyorum imamdı çünkü ama ikinci eş şakasını ısrarla ve rahatsız olduğumu defalarca söylememe rağmen yapardı.
Bir de ben seninle birlikte olmak için evleniyorum yoksa yemeğimi de yapıyorum yalnız da yaşamaya alışkınım demişti. Aklı seyindeydi yani bilemiyorum o yüzden

Aman Allah'ım 2. Eş demekte ne oluyor. Bunu dediği anda bırakmalıydınız.

Psikolojik destek alıyorum başından beri. Ama evet çok zor günler geçirdim ilk iki ay yaşamdan tamamen kopmustum ama buna rağmen hiçbir taşkınlık yapmadım, ona mesaj atmadım , gönderme yapmadım , rahatsız etmedim .

Sizin için de en iyisi olmuştur eminim . Hiç üzmeyin kendinizi değmiyor çünkü. Sebebi neydi özel değilse 😊
Nisandan sonra cok degisti, surekli kavga eder olduk. Saygisizlik dizboyu bana karsi. Diktator tavirlar. Neredeyse efendi kole iliskisine donuyoduk ki evlenseydik kesin bana efendilik tasliycakti...karsisindakinin bi kadin oldugunu unutan, bencil, kibirli, empatiden yoksun, surekli ama surekli baskalarini ozellikle beni suclayan, asiri negatif, kaotik, yalanci, gerizekali bi kisi haline geldi. Bana hic hediye almisligi yoktur. Konser diye delirdim sevmiyorum dedi asla gitmedik. Fedakarlik sifir. Gosterisi sevdigi icin nisanda falan yapti bi seyler ama o kadar. Beni sevdigi icjn degil gosterisi sevdigi icin :) kafam cok daginik karisik anlattim ama anlamissinizdir umarim. Daha taze benim meselem. Hala aglama krizlerim tutuyor, kalbim o kadar kirik ki anlatamiyorum bile sanirim.

DEstek almaniz cok iyi. Lutfen kendinize yatirim yapin. Guzellesin bakim yapin spor yapin ama toksik ve narsist karakterlerden uzaklasin. Bence bendeki modelin kisilik bozuklugu narsizmdi ama tabi uzmanlar koysun teshisi.

Nisandan sonra cok degisti, surekli kavga eder olduk. Saygisizlik dizboyu bana karsi. Diktator tavirlar. Neredeyse efendi kole iliskisine donuyoduk ki evlenseydik kesin bana efendilik tasliycakti...karsisindakinin bi kadin oldugunu unutan, bencil, kibirli, empatiden yoksun, surekli ama surekli baskalarini ozellikle beni suclayan, asiri negatif, kaotik, yalanci, gerizekali bi kisi haline geldi. Bana hic hediye almisligi yoktur. Konser diye delirdim sevmiyorum dedi asla gitmedik. Fedakarlik sifir. Gosterisi sevdigi icin nisanda falan yapti bi seyler ama o kadar. Beni sevdigi icjn degil gosterisi sevdigi icin :) kafam cok daginik karisik anlattim ama anlamissinizdir umarim. Daha taze benim meselem. Hala aglama krizlerim tutuyor, kalbim o kadar kirik ki anlatamiyorum bile sanirim.

DEstek almaniz cok iyi. Lutfen kendinize yatirim yapin. Guzellesin bakim yapin spor yapin ama toksik ve narsist karakterlerden uzaklasin. Bence bendeki modelin kisilik bozuklugu narsizmdi ama tabi uzmanlar koysun teshisi.
Ruh hastası. Kim efendi kim köle anlamıştır şimdi. Ağlama krizleriniz çok çok normal benim ağlamaktan başıma ağrılar girer hatta beynimin uyustugunu hissederdim. Ama sağlıklı olan bu bastirmayin kendinizi ne geliyorsa yaşayın ve bitsin inşallah.

Evdeydim ilk zamanlar ve daha zordu ama şimdi ara verdiğim işime geri döndüm , kaligrafi dersi alıyorum ve çok iyi geliyor. Ve evet kendime baktıkça da daha mutlu oluyorum . Kaybeden üzülsün bosverin.
Çok bunalıp konuşmak istediğiniz zamanlarda özelden de yazabilirsiniz aynı şeyleri yaşadığım için anlar ve elimden geldiğince destek olmaya çalışırım ☺️

Suçlu hissetcek bir şey yok tek bir suçunuz var böyle gereksiz bir adamı hayatınıza alıp nişanlanmak. Sokağınızdan geçememesi lazım böyle birinin. Öok daha iyisini bulunca anlayacaksınız kendinize ettiğiniz kötülüğü

Kesinlikle şaka falan yapmıyordu. Zaten sözde imam imiş inanın bu tür uç kesimde ki adamlar boşuna böyle cümleler kurmazlar.
İmamlık çok kutsal bir meslek ama bu mesleği kirleten o kadar çok kişi var ki. Bir arkadaşım daha geçenlerde 2. eşinden boşandı. İkisi de imamdı

Ruh hastası. Kim efendi kim köle anlamıştır şimdi. Ağlama krizleriniz çok çok normal benim ağlamaktan başıma ağrılar girer hatta beynimin uyustugunu hissederdim. Ama sağlıklı olan bu bastirmayin kendinizi ne geliyorsa yaşayın ve bitsin inşallah.

Evdeydim ilk zamanlar ve daha zordu ama şimdi ara verdiğim işime geri döndüm , kaligrafi dersi alıyorum ve çok iyi geliyor. Ve evet kendime baktıkça da daha mutlu oluyorum . Kaybeden üzülsün bosverin.
Çok bunalıp konuşmak istediğiniz zamanlarda özelden de yazabilirsiniz aynı şeyleri yaşadığım için anlar ve elimden geldiğince destek olmaya çalışırım ☺️
Cok tesekkur ederim, iyi yurekli kadinlar iyi ki var♥️

Böyle yaparak vicadinimi rahatsız ediyor amacına ulaşıyor bence.
İyi ki dediğiniz evrelere gelmeden bitirdim. Başkasını bulur muydu bilmiyorum imamdı çünkü ama ikinci eş şakasını ısrarla ve rahatsız olduğumu defalarca söylememe rağmen yapardı.
Bir de ben seninle birlikte olmak için evleniyorum yoksa yemeğimi de yapıyorum yalnız da yaşamaya alışkınım demişti. Aklı seyindeydi yani bilemiyorum o yüzden
nereye kusuyoruz:kusmuk:nerden buluyorsunuz böyle adamları ya. ay bi de hala stalklıyor:KK11:

Öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum. Ailenize de saygilarimi sunuyorum kapilarini duvar gibi kapattiklari icin. Hele babanin ellerinden öperim.
🐂 e gelince: Egosu incinmis. Siz onu birakamazssiniz sanmis agzinin payini aldi. Ailesine gelince maddi zararin parasini istemek basitligin acaba kacinci seviyesi. Ailenize yakismazlardi zaten..vallaha yeni kurbanlar kesildigi icin bence bir bagis felan yapin kurtuldugunuz icin

Çok basit değil mi?
Sizin bir şekilde okuyacağınızı bildiği için size göndermeli cümleler yazıyor.
Yani çok basit hareketler anlamayacak ya da burda kafa kafaya verip yorumlayacak bir durum yok.
Sizin dertleşeseniz var belli, hala arada da olsa takip etmekten hoşnut değilsiniz belki de.
O da zamanla geçer en geç 3 aya bakmayı bırakırsınız o yazmayı bırakır ya da.
Boşverin

Böyle adamlara ölü taklidi yapmalısınız. Ben de aynı şekilde bıraktım. Whatsap durumumu bile değiştirmedim tamamen ölü gibi her şeyim aynı engelli durdu. Bir süre sonra illaki bıkıp susuyorlar. Bu tip erkekler mutlu etmek ve mutlu olmak için evlenmiyorlar. Annelerinden nefret ediyorlar ve eşlerine de hayatları boyunca işkence edebilmek için evleniyorlar. Bir psikoloğun lafı vardı siz mutlu oluyorsunuz evlndim diye ama karşınızdaki insan eldivenlerini giyiyor cinayet yapmak için. Siz şimdi yazdıklarına bakmayın. Öyle sevgi vs yalan hepsi kandırmak için. Sizi suçlu hissettirmek için. Seven insan üzmez bir kere.

Öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum. Ailenize de saygilarimi sunuyorum kapilarini duvar gibi kapattiklari icin. Hele babanin ellerinden öperim.
🐂 e gelince: Egosu incinmis. Siz onu birakamazssiniz sanmis agzinin payini aldi. Ailesine gelince maddi zararin parasini istemek basitligin acaba kacinci seviyesi. Ailenize yakismazlardi zaten..vallaha yeni kurbanlar kesildigi icin bence bir bagis felan yapin kurtuldugunuz icin
Ya yorumunuz çok tatlı :)) daha bir de oğullarının oturduğu evin küçük bir mutfağı vardı kırık dökük olduğu için dolapları yenilediler onun da parasını istediler sanki biz kullanıyoruz. Biz de yemekli nişan yaptık onun dışında bir ton masraf ettik ama maddiyat en son dusunecegimiz şeydi. Ve haklısınız kültür olarak da ailemize yakışmıyorlardi

Böyle adamlara ölü taklidi yapmalısınız. Ben de aynı şekilde bıraktım. Whatsap durumumu bile değiştirmedim tamamen ölü gibi her şeyim aynı engelli durdu. Bir süre sonra illaki bıkıp susuyorlar. Bu tip erkekler mutlu etmek ve mutlu olmak için evlenmiyorlar. Annelerinden nefret ediyorlar ve eşlerine de hayatları boyunca işkence edebilmek için evleniyorlar. Bir psikoloğun lafı vardı siz mutlu oluyorsunuz evlndim diye ama karşınızdaki insan eldivenlerini giyiyor cinayet yapmak için. Siz şimdi yazdıklarına bakmayın. Öyle sevgi vs yalan hepsi kandırmak için. Sizi suçlu hissettirmek için. Seven insan üzmez bir kere.
Ekran görüntüsü aldım açıp açıp okumak için , daha iyi tabir edilemezdi sanırım, cinayet için eldivenleri giymek... Ölü taklidi yapıyorum aslında nmra hesap mecbur değiştim ama hesabımda hicbiseyi değiştiriyorum yazdığım bir yazı var ve hep o duruyor

X